Svět se zbláznil...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d8ce2387e2ded6d10ada89098fb28c20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl by se vrátit trest smrti?
Ano
33%
 33%  [ 9 ]
Ne
48%
 48%  [ 13 ]
Možná
18%
 18%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 4:01 pm    Předmět: Citovat

To je pravda, poporodní deprese mě nenapadla, ale pro tyto lidi je největším trestem svědomí...ale co ti, kteří "žádné nemají "? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 4:18 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
To je pravda, poporodní deprese mě nenapadla, ale pro tyto lidi je největším trestem svědomí...ale co ti, kteří "žádné nemají "? Sad


Já věřím, že všechno se člověku jednou vrátí, to zlé, i to dobré...
Máma vždycky říká: "Na každou svini se někde vaří voda", a myslím, že je to pravda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jalunka
0-7
0-7


Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 4:43 pm    Předmět: !!!!!! Citovat

Aby nedošlo k omylu, nikoho neodsuzuji,jen říkám svůj osobní názor...je to jen má úvaha!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 5:30 pm    Předmět: Re: !!!!!! Citovat

Jalunka napsal:
Aby nedošlo k omylu, nikoho neodsuzuji,jen říkám svůj osobní názor...je to jen má úvaha!!!!


Však to je jasné. Jsem taky dětská sestra a děti mám opravdu ráda. To, co se stalo v Kuřimi je hrozné,ale nikdo do toho nevidíme,jestli byla v pozadí nějaká sekta a co se tam vlastně stalo...
Týrání dětí je hrozné a neomluvitelné, stejně jako dětská pedofilie a další a další zrůdnosti,co se praktikují na nevinných dětech.
Ale bohužel netrpí jen děti. Bezbranní jsou i zvířata i staří lidé. Na těch všech si něktěří léčí své komplexy.
Přesto,jak už jsem uvedla,bych trest smrti nezavedla, jak už tu bylo napsáno, justiční omyly, korupce a zneužití trestu smrti by u nás bylo velice pravděpodobné. A pak by trpěli zase ti nevinní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Jinak jsem v České republice PROTI trestu smrti, stejně jak u eutanázie, nevěřím tomu, že by se to časem nezneužívalo.
Tož u eutanázie je to něco jiného.Přece jenom by to bylo dobrovolné s podpisem nějakého papíru a určitě za přítomnosti nějakého svědka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Tož u eutanázie je to něco jiného.Přece jenom by to bylo dobrovolné s podpisem nějakého papíru a určitě za přítomnosti nějakého svědka.


myslis ze by ceske hlavicky na nic neprisly? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 6:08 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Llucy napsal:
Jinak jsem v České republice PROTI trestu smrti, stejně jak u eutanázie, nevěřím tomu, že by se to časem nezneužívalo.
Tož u eutanázie je to něco jiného.Přece jenom by to bylo dobrovolné s podpisem nějakého papíru a určitě za přítomnosti nějakého svědka.


Tak já tomu tedy věřím na 100%. Crying or Very sad Nedělej si iluze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
Kafin napsal:
Tož u eutanázie je to něco jiného.Přece jenom by to bylo dobrovolné s podpisem nějakého papíru a určitě za přítomnosti nějakého svědka.


myslis ze by ceske hlavicky na nic neprisly? Rolling Eyes
No jo,ale s takovouhle by ti nemohly prodat ani nůž,protože bys s ním mohla někoho zabít.A myslím,že justiční omyl a vražda není jedno a to samý.Prostě nebezpečí je vždycky a u všeho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
panvicka napsal:
Kafin napsal:
Tož u eutanázie je to něco jiného.Přece jenom by to bylo dobrovolné s podpisem nějakého papíru a určitě za přítomnosti nějakého svědka.


myslis ze by ceske hlavicky na nic neprisly? Rolling Eyes
No jo,ale s takovouhle by ti nemohly prodat ani nůž,protože bys s ním mohla někoho zabít.A myslím,že justiční omyl a vražda není jedno a to samý.Prostě nebezpečí je vždycky a u všeho.


V tomto případě je to dost podobné... Pokud dojde k justičnímu omylu v případě trestu smrti, je to v podstatě taky vražda, stejně jako u eutanázie, která byla zneužita, a provedena u někoho, kdo o ni stát vůbec nemusí. S tím nožem se mi to nezdá moc dobré přirovnání, to je úplně něco jiného,nemyslíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:


Já věřím, že všechno se člověku jednou vrátí, to zlé, i to dobré...
Máma vždycky říká: "Na každou svini se někde vaří voda", a myslím, že je to pravda...


To já taky věřím, naštěstí...nechtěla bych být v roli "soudce", rozhodujícího, co je dobré a co špatné...kolikrát se sama sebe ptám, co by, kdyby, jakby...ale nikdy nedojdu k jednoznačnému řešení...sice se vždycky strašně naštvu, když slyším podobnou zprávu, je mi z toho zle a smutno, ale nemělo by se to vidět černobíle (k čemuž někdy bohužel tendence mám)...možná jen, že jsem nikdy tolik nepřemýšlela nad trápením člověka, ale trápení zvířat je pro mě neomluvitelné...ale vlastně i těch, kteří se nemohou bránit, no tak pořád dokola, jak jsem psala, zvažuju, rozvažuju, nejdřív je mi smutno, pak se naštvu, pak o tom popřemýšlím, k ničemu nedojdu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.