lesk vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55cba3f386fa8ff56ca66855091027c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Rayno, jak tu hennu smejváš? Já mám taky dost jemný vlasy (navíc byly dost poničený létama barvení) a zezačátku mi je henna poněkud vysušovala i přes přidanej olivovej olej (a taky jsem přidávala trochu kondicionéru), pak jsem to smejvala jemným šamponem. A pak jsem si na americkejch dlouhejchvlasech přečetla, že někdo smejvá jenom kondicionérem, žádnej šampon, tak jsem to zkusila, a vlasy mám po henně od tý doby fakt hezký. Sice vím, že tady to někdo zkoušel taky a nevyhovovalo mu to, že ty vlasy pak zůstávají mastnější, ale zrovna Tvejm vláskům by to možná udělalo dobře, každej jsme trochu jinej. Ublížit to těm vlasům snad nemůže. Ale ne abys mě kamenovala, kdyby pokus nevyšel. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ohledně lesku...myslím, že se opravdu asi víc lesknou tmavé a rovné vlasy..Mně se lesknou tak normálně řekla bych, ale moje šéfka v lushi má tmavé vlasy na které používá červenou henu a lesknou se jí opravdu jako těm modelkám v reklamách. Já používám henu 6 let ale takového lesku jsem nikdy nedocílila. Jinak asi hodně dělá, když je o vlásky dobře postaráno, oleje a tak..od té doby co používám víceméně přírodu, hlavně lush, tak se nejen lesk zlepšil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

Možná mě ukamenujete ale na radu reklamy jsem zašla do drogerie a koupila si tu novou Niveu s diamanty. Čučela jsem jak puk- vlasy fakt nádherně lesklé!!! Vůbec neplihnou ani nejsou neskrotitelné-jak se mi stávalo po jiných řadách od Nivey. Na prostřídání u ní zůstanu. A to jsem použila jen šampon-nevím jak po kondicionéru ale ten jsem radši nebrala protože mi obecně drogerijní kondiše moc nevyhovují a ztenčují mi vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

Titanio, dík za radu. Smývat kondicionérem mě teda nenapadlo, takže při příštím henování určitě vyzkouším a dám vědět. A jaký kondicioner používáš - henový nebo může být jakýkoliv?
Marianno, Lush bych zrovna přírodní kosmetikou nenazvala, když jsem se dívala na složení některých výrobků Sad Ale je fakt, že pár věcí jsem v minulosti vyzkoušela. Třeba pleťové masky, ty, co musí být v ledničce - to je taková krásná vůně, že by je člověk nejradši snědl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 10:18 pm    Předmět: Citovat

Rayna napsal:

Marianno, Lush bych zrovna přírodní kosmetikou nenazvala, když jsem se dívala na složení některých výrobků Sad Ale je fakt, že pár věcí jsem v minulosti vyzkoušela. Třeba pleťové masky, ty, co musí být v ledničce - to je taková krásná vůně, že by je člověk nejradši snědl Smile


proto jsem použila slůvko "víceméně" Smile uvědomuji si, že to není bio kosmetika, ale vyhovuje mi, takže jsem udělala kompromis. Např. Urtekram nebo Logona mi nesedly vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

tak me se krasne lesknou vlasy co jsou jakoby na lebce-jezis to zni blbe Shocked a dal od usi(od brady)maji me vlasy spis takovy ten hedvabny lesk ale ja to nijak neresim,hlavne ze jsou zdravy Very Happy jedine kdy se lesk nekona je kdyz uz maji nejvyssi cas na umyti,jako treba dnes,to se mi po lesku stejska,no ale kdyz jsem se na myti vykaslala vcera,tak dnes muzu az vecer,takze to musim prezit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:16 pm    Předmět: Citovat

mně se vlasy docela lesknou normálně, ale dost na tom udělají i oleje.
opravdu nejvíc lesku mi házejí čerstvě umyté s olejem v konečkách, ale takový olivový nebo kokosový to moc nezajistí (používám ten opalovák, ten se krásně leskne)
a taky teď, co používám ten panthenol šamp + kond + tablety, tak se mi zdá, že u hlavy (takových 10cm cca) se leskno zas ještě o něco víc... ale na druhou stranu ztrácí tvar už druhý den a třetí den už nemůžu vyjít na ulici (ne kvůli mastnejm, ale absolutně nemaj tvar Sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

Mně se krásně lesknou vlasy bezprostředně po barvení hennou - to je opravdu lesk skoro jako z reklamy. Pěkně se mi lesknou i po mýdle Visaka, ale to mi celkově úplně nesedlo.
K těm reklamám - mysím si, že tam jsou vlasy modelek dokonale nasvícené a "napajcované" kdečím, ale často taky upravené počítačem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Rayno, já používám zbytky nějakýho herbalifáckýho kondicionéru s aloe, až ho dopatlám, asi zkusím alverde s ibiškem nebo tak něco. Prostě jakejkoli kondicionér, kterej Ti sedne, henna v něm bejt nemusí. Ale po hennování ten kondicionér ani nenechávám působit, fakt ho použiju spíš jako šampon, promasírovat vlasy a hned spláchnout, protože jinak mají kondicionéry tendenci moje jemný vlasy zatěžovat.

Obecně k lesku: jojo, nejlepší je to s mejma vláskama těsně po henně anebo po masce, kde je základem riciňák, žloutek a lžíce medu (plus nějaká dobrotka navrch, třeba kvasnice nebo tvaroh nebo tak něco). I po Visace se mi lesknou pěkně, jenom trošičku rychlejc plihnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Mne sa zacali tak krasne lesknut, ked som prestala pouzivat kondicionery...
Inak v tych reklamach a na fotkach je to aj doraz svetiel a blesku na tmavych vlasoch. Blond sa nejako extremne nelesknu ani v reklame. Tmave farby viac odrazaju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.