lesk vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5cf980d9293a933bb78371ad63918209Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 9:57 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Možná mě ukamenujete ale na radu reklamy jsem zašla do drogerie a koupila si tu novou Niveu s diamanty. Čučela jsem jak puk- vlasy fakt nádherně lesklé!!! Vůbec neplihnou ani nejsou neskrotitelné-jak se mi stávalo po jiných řadách od Nivey. Na prostřídání u ní zůstanu. A to jsem použila jen šampon-nevím jak po kondicionéru ale ten jsem radši nebrala protože mi obecně drogerijní kondiše moc nevyhovují a ztenčují mi vlasy.


dva tyhle diamatove samponyjsem dostala na vanoce a doted tuhle niveu stridam s koprivakem a je moc fajn- po prvnim umyti to bylo videt asi nejvice, ze neco v tom samponu pro leskle vlasy asi bude Cool jinak jsem jsi vcera zkusila umyt vlasy na zaver primo ledovou vodou a vlasky jsou krasne leskle, az me to prekvapilo, ze to jde i takhle jednoduse Shocked Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 8:50 pm    Předmět: Re: lesk vlasů Citovat

Diamanta napsal:
Ahoj, ještě jsem to tu nikde nenašla, tak zakládám nové téma.
Zajímalo by mě, jak si lze dopomoci k tomu úžasnému lesku, který mívají nejen modelky v reklamách na šampony.
Má s tím někdo nějaké zkušenosti?


tak takovy jako v reklame nikdy nebude... ale aby se vlasy leskly tak se musi taky mastit... takze nejaky pripravek repair a oleje by s tim mohly pomoct... Cool krasny kotatko uplne k sezrani... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NicoleOxystorm
41-80
41-80


Založen: 4.8.2011
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 10:51 pm    Předmět: Citovat

Tak mě se lesknou skoro po celé délce, ale asi proto že jsem si je začala hýčkat a používat vitamíny, o které mě ochuzovala antikoncepce. A taky to možná je tím, že mám skoro rovnou strukturu vlasů. Silikony nepoužívám, pouze přírodu teď už a myslím, že ted už mi ke spokojenosti chybí jen pár cm v obvodu culíku. Ovšem pár cm člověk asi jen tak nezíská... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 4:35 am    Předmět: Citovat

lesknu sa hlavne zdrave vlasky, takze tam bude to tajomstvo Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 2:16 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem teď báječně lesklé vlasy po použití kúry od Alverde s aloe vera a ibiškem. Za svoje dlouhovlasá léta jsem vyzkoušela už kde co (přes zmiňovanou diamantovou Niveu po silikonové i nesilikonové přípravky), ale s ní byly zatím výsledky nejlepší...
Dlužno sice dodat, že vlasy mám opravdu zdravé a lesknou se mi tak jako tak, nicméně vzhled po téhle kúře který mě až ohromil... Wink


Naposledy upravil astrid dne út červen 19, 2012 6:00 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 2:19 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
lesknu sa hlavne zdrave vlasky, takze tam bude to tajomstvo Wink


A já vlasy zdravé mám (aspoň teda těch vlastních nemelírovaných 12cm), hennuju jak o život a niiiic, páč jsou světlé Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

A zkoušely jste hennu s pořádnou dávkou citronu a taky s olejem? Doporučuju Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacqueline
21-40
21-40


Založen: 3.9.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2011 10:52 pm    Předmět: Citovat

Na lesk mi pomáhají tekuté krystaly (mám Black) a lesky (Wella high hair je super).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 2:26 pm    Předmět: Citovat

Me se nejvic vlasky lesknou po meruňkovém šamponu a kondicioneru od alverde. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 9:25 pm    Předmět: Citovat

Krásně se mi lesknou od doby, kdy se nebarvím a nepoužívám přípravky se silikony. ( Šampon od Alverde s ibiškem a balsam od Alverde s heřmánkem.)
Kokosák a mandlomeruňkový olej na tom ale určitě podíl také má. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.