lesk vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=69c71532e2a3eb059c9246c00275422dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 9:29 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
lesknu sa hlavne zdrave vlasky, takze tam bude to tajomstvo Wink


Přesně tak. Wink Poškozené takového lesku nikdy nedocílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 2:54 pm    Předmět: Citovat

Musím říct, že z chemky funguje Nivea Diamonds - opravdu nádherné lesklé vlasy jako z reklamy (ale zato se rychleji zmastí a zplihnou) - hold si člověk musí ujasnit priority, zda mu za to ten lesk stojí nebo nikoliv. Laughing a pak z "přírody" kombinace Alverde šamponu - bříza nebo kofein a kondicionér aloe a ibišek - naprostá pecka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 3:01 pm    Předmět: Citovat

U mě měla největší vliv na lesk henna. A teď asi ajurveďák Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 4:27 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám hodně lesklý vlasy od doby, co používám hennu... a ve spojení s chem. šamponem Panthenol od Altermed + nějakej kondiš. Přírodní šampony jsou supr, ale vlasy pak nejsou tak moc lesklý. Ale jelikož je lesk opravdu obrovskej, poznám to asi jenom já Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

na lesk jednoznačne henna...to sa potom ligoce tak, že aj môj ignorantský oco si to všimol Very Happy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 2:45 am    Předmět: studená voda Citovat

No na tej studenej vode niečo bude Smile ... Dala som si včera na hlavu medový zábal a medzitým ako pôsobil sa zrejme niečo stalo s potrubím a až do rána nešla teplá voda ... neostávalo nič iné ako umyť ľadovou vodou - vzhľadom na to, že sa sprchujem v extrémne teplej vode, to bol pre mňa totálny takmer nezvládnuteľný adrenalín - ale vlásky sa mi lesknú ako nikdy! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 3:50 pm    Předmět: Citovat

Tepla voda (a horka obzvlast) celkem vysusuji, proto se doporucuje umyvat vlasy vlaznou (staci odrazena, nemusi byt superledova Very Happy) vodou ... navic tim, ze vlazna neni tak vysusujici, se pak i hlava (a tim padem i vlasy) mene masti, coz je dalsi plus Wink

Mne se na lesk osvedcila henna, Gestil a alverdi oranzovy kondis (merunka+citron). Na temer cele vlasy kondis (jen k hlave ne), od pulky delek jeste s pridavkem Gestilu, radne promackat, jemne pronahnat, prohnist, chvilku nechat a pak splachnout prave vlaznou vodou ....

Malem jsem si zas vypalila oko, kdyz se mi od vlasu odrazilo svetlo z halogenek v koupelne rovnou do zrcadla Laughing
Aneb vlasy z reklamy na Pantene hadr Cool
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 4:25 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Tepla voda (a horka obzvlast) celkem vysusuji, proto se doporucuje umyvat vlasy vlaznou (staci odrazena, nemusi byt superledova Very Happy) vodou ... navic tim, ze vlazna neni tak vysusujici, se pak i hlava (a tim padem i vlasy) mene masti, coz je dalsi plus Wink

Mne se na lesk osvedcila henna, Gestil a alverdi oranzovy kondis (merunka+citron). Na temer cele vlasy kondis (jen k hlave ne), od pulky delek jeste s pridavkem Gestilu, radne promackat, jemne pronahnat, prohnist, chvilku nechat a pak splachnout prave vlaznou vodou ....

Malem jsem si zas vypalila oko, kdyz se mi od vlasu odrazilo svetlo z halogenek v koupelne rovnou do zrcadla Laughing
Aneb vlasy z reklamy na Pantene hadr Cool


No teraz som dala kúru pre blond od baley a tiež som pre istotu opláchla studenšou ako obyčajne. ... len je to smiešne, že sa umyjem, vyležiem z vane a v predklone si opláchnem vlasy Very Happy .... lebo ináč ani vlažnú neznesiem Very Happy ... mi je zima Smile ................... no a na lesk? - Tony and guy glosser for all blondes do vlhkých vlasov a bude lesk Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 6:16 pm    Předmět: Citovat

Tak nejlepší na lesk je zkoumat vlasy na ostrém slunci Twisted Evil Hlavně ty hennované.

Jinak mě nejvíc pomáhá spláchnou půllitrem vlažné s trochou citronu, ale jsem strašně líná to dělat (vždycky si zapomenu do koupelny připravit tu sklenici s citronem a vracet se do vany už se mi pak nechce).
Pak se mi taky hodně lesknou, když je někde v nouzi umeju sprcháčem místo šamponu - nechápu.
A k těm reklamám - vlasy jsou vyžehlený a zdravej vyžehlenej vlas vypadá prostě leskleji (neplatí pro pravidelné žehlení, takže to je celkem k ničemu) navíc rovný se snadněji upravují v počítači. Taky se dají vlasy v kompu celý vyrobit ve 3D, zkušené oko pozná, přece jen chovají se tak nějak vypočitatelně Very Happy A asi mají i přípravky na to - já mám lak na vlasy od Balei, pro lesklé vlasy a funguje, jsou v něm nějaký částečky. Většinou potřebuju přestříknou přední pramen, protože nosím pěšinku na bok, tak aby mi to nepadalo do obličeje a ten jeden pramen se výrazněji leskne a to i v málo osvětlené koupelně. Většinou po učesání (jen po umytí) trošku stříknu nad hlavu a postojím než to padne dolů - trošku to má efekt (ale jen malinko, přece jen jedno stříknutí na celou hlavu, nechci aby to tužilo a ničilo vlasy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 6:38 pm    Předmět: Citovat

Haha ... to tiež robím, že zasvietim všetky halogénky na chode a pozerám či sa lesknú Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.