Zesvětlení vlasů citronem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44e21b718638eb51a2c5382b5c9d1778Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:53 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Nojo, jenže ony jsou zlaté jen na slunku, jinak jsou takové vyblitě světle hnědošedo matné, prostě ble Very Happy Uvidíme, sama jsem na to zvědavá Smile


jaký ble? co by dalo mraky ženských za takový vlásky, já bejt ženská tak bych snad i záviděla Laughing Laughing . Vážně je máš krásný Wink ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 12:00 am    Předmět: Citovat

Jej, to děkuji... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Hmmm...jsem skoro černovlasá a nemám dojem, že by citron něco dělal s mojí barvou. Zkoušela jsem vejcomedový šampon, kde je šťáva z 1 citronu (takže asi celkem hodně koncentrovaná kyselina citr.), a byla to paráda. Zesvětlení ani vysušení naštěstí žádné...Ale na světlé vlasy to asi funguje jinak Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 2:23 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
Citrón opravdu zesvětluje, kdysi jsem to zkusila u moře a moje vlasy dost zesvětlaly, takový melír.. Ale před tím jsem je měla světlejší vlasy než teď. Vlasy mi to nepoškodilo, ale mé kamarádce je úplně zničilo. Raději to s něčím namíchej.


Já to míchala s heřmánkem, udělala jsem celý hrnec a do toho pak ten citron. Vlasy mi to zesvětlilo, nezničilo, jen byly trochu sušší. Jenže na to nemám trpělivost, takže odbarvení to jistí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Takže referuju. Tedy zkoušela jsem jen jednou, a to na závěr mytí opláchnout půl litra vody s vymačkanou půlkou citronu. Asi je brzo na závěry, spíš budou výsledky po vícero použití, ale... zšedly mi po něm vlasy Shocked Světlejší ani tak nejsou, ale rozhodně silně potlačuje zlatý odstín, takže mám po něm dost nevýraznou, našedlou barvu. Vysušení se naštěstí nekonalo, dala jsem si předtím velké množství kondicionéru. Takže tak. Ale uvidím později.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Takže referuju. Tedy zkoušela jsem jen jednou, a to na závěr mytí opláchnout půl litra vody s vymačkanou půlkou citronu. Asi je brzo na závěry, spíš budou výsledky po vícero použití, ale... zšedly mi po něm vlasy Shocked Světlejší ani tak nejsou, ale rozhodně silně potlačuje zlatý odstín, takže mám po něm dost nevýraznou, našedlou barvu. Vysušení se naštěstí nekonalo, dala jsem si předtím velké množství kondicionéru. Takže tak. Ale uvidím později.


Ahoj Kathory, nečekej zesvětlení hned po prvním spláchnutí, já jsem si tím vlasy splachovala dlouhodobě a až pak to vlasy zesvětlovalo, tj. po opakovaném použití. Asi do toho taky půjdu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Jojo, to je mi jasné. Počítala jsem raději s nějakým přesušeným chemlonovitým hárem, abych nebyla zklamaná, takže spíš příjemnější překvapení, že se vůbec něco dělo Smile Ale chce to vážně delší používání a hlavně to sluníčko už aby popojelo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

to Kathory: já jsem na to žádnej kondicionér nedával, chvilku po umytí sem pačesy jenom oplách vymačkaným citronem naředěným vodou, asi tak 0,5 litru, a pak sem to nechal ususit a přišli mi světlejší hned, ale zkoušel jsem to po různých šampónech a taky to mělo různej výsledek..... a hlavně ty lupy zmizly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

Jojo, na lupy to je fakt lék. Občas se mi lupy objeví, ale po tom citronu úplně vymeteno Shocked Jinak já ten kondicionér dala předtím. Mám totiž dost citlivé vlasy a na ty rozhodně nemůžu dát cokoliv sebemíň agresivního, vždycky je to spálí, zmastí, vyleptá, přesuší Confused Ale takhle mi to vyhovuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

mě zas v poslední době po některých šampónech mě strašně svědí pokožka, někdy i dost pálí.... proto teď kvůli tomu používám úplně nejobyčenější kopřivák a pohoda, i s cím citronem vlasy v týhle kombinaci rozumí, ale tak jednou za tejden, to mi stačí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.