Zesvětlení vlasů citronem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=89bb99de62c6d00b29645f46eab4f595Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ava
8-20
8-20


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 12:32 pm    Předmět: Citovat

A nezkoušeli jste někdo masku na vlasy Marylin a šampon Blonde od Lush?Prý to má zesvětlit vlasy, je v tom citronová šťáva, heřmánek římský, olivový olej atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 7:52 am    Předmět: Citovat

Mně po experimentech s tou blbou hennou z DM pěkně ztmavly, do takové hnus barvy, že jsem se málem neudržela a sáhla po chemii. Fakt jsem z toho byla docela vydeptaná, tak jsem vymačkala půl kila citronů, dolila trochu 3% peroxidu z lékárny, nakydala na hlavu, zabalila a nechala asi hodinu a kus. Vlasy mám jemné, tak mě hodně překvapilo, že nejen zesvětlely docela pěkně, ale ani na nich nepozoruju nějaký poničení. Jen jsem jim teda na závěr dopřála olejovou masku... Vím, není to úplně super šetrný způsob zesvětlení, ale myslím, že poměr mezi efektem a šetrnností je docela slušný. (heřmánek a ředěný citron jsou na dlouhé lokte, chemické barvy zase ničí mnohem víc, špatně se nanášejí a vznikne taková nepřirozená barva. Teď už mám zase na hlavě to, co jsem měla před hennou, takže jsem na své původní barvičce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Mně po experimentech s tou blbou hennou z DM pěkně ztmavly, do takové hnus barvy, že jsem se málem neudržela a sáhla po chemii. Fakt jsem z toho byla docela vydeptaná, tak jsem vymačkala půl kila citronů, dolila trochu 3% peroxidu z lékárny, nakydala na hlavu, zabalila a nechala asi hodinu a kus. Vlasy mám jemné, tak mě hodně překvapilo, že nejen zesvětlely docela pěkně, ale ani na nich nepozoruju nějaký poničení. Jen jsem jim teda na závěr dopřála olejovou masku... Vím, není to úplně super šetrný způsob zesvětlení, ale myslím, že poměr mezi efektem a šetrnností je docela slušný. (heřmánek a ředěný citron jsou na dlouhé lokte, chemické barvy zase ničí mnohem víc, špatně se nanášejí a vznikne taková nepřirozená barva. Teď už mám zase na hlavě to, co jsem měla před hennou, takže jsem na své původní barvičce Laughing


Ty kráso, to je směs, šťáva z půl kila citronů a peroxid Shocked Ale tak jestli to zafungovalo, proč ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

Zafungovalo, bezvadně. Pak jsem to umyla Gliss Kurem shining blond, vrzla na to i tu jejich masku z výtažkem s perel (mimochodem, od teď na gliss kur nedám dopustit, žádný přírodní šampon mi tak senzačně nesedl!!!). A hned mi pár lidí chválilo vlásky, v čele s mojí mamkou, která je normálně dost kritická. (mimochodem, má ježka a já ho měla do svých 17ti let.Mamině ale moc sluší). Myslím, že je to menší zásah, než chemické barvy, já hlavně nechtěla nějak dramatickou změnu, ale tak o odstín mi to stáhlo určitě. Pokusím se sem, nebo do své galerie hodit fotku. A poškození fakt neregistruju a to mám jemňounký vlásky. ale napřed jsem se bála, ta chvíle, kdy opadl amok(spouštěcí moment-potkala jsem kámošku ze školy, ta na mě koukla a říká -A nemívalas to blonďatý??? Evil or Very Mad ) a nastoupily obavy, že sundám ručník i z vlasama Embarassed Ale nestalo se Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Zafungovalo, bezvadně. Pak jsem to umyla Gliss Kurem shining blond, vrzla na to i tu jejich masku z výtažkem s perel (mimochodem, od teď na gliss kur nedám dopustit, žádný přírodní šampon mi tak senzačně nesedl!!!). A hned mi pár lidí chválilo vlásky, v čele s mojí mamkou, která je normálně dost kritická. (mimochodem, má ježka a já ho měla do svých 17ti let.Mamině ale moc sluší). Myslím, že je to menší zásah, než chemické barvy, já hlavně nechtěla nějak dramatickou změnu, ale tak o odstín mi to stáhlo určitě. Pokusím se sem, nebo do své galerie hodit fotku. A poškození fakt neregistruju a to mám jemňounký vlásky. ale napřed jsem se bála, ta chvíle, kdy opadl amok(spouštěcí moment-potkala jsem kámošku ze školy, ta na mě koukla a říká -A nemívalas to blonďatý??? Evil or Very Mad ) a nastoupily obavy, že sundám ručník i z vlasama Embarassed Ale nestalo se Laughing


Ty jo, fotku určo hoď, to mě fakt zajímá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Hodím, dneska nebo zítra. určitě. Kdyžtak Ti napíšu do SZ, kam jsem jí nakonec umístila. Mimochodem, Tvoje barva se mi líbí, ale po chemické bych nesáhla i pro to, že s takovýmyhle domácími přelivy můžu pořád machrovat, že jsem přírodní blondýnka Laughing To sice jsem, ale po té henně to tak fakt nevypadalo Confused never more!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Hodím, dneska nebo zítra. určitě. Kdyžtak Ti napíšu do SZ, kam jsem jí nakonec umístila. Mimochodem, Tvoje barva se mi líbí, ale po chemické bych nesáhla i pro to, že s takovýmyhle domácími přelivy můžu pořád machrovat, že jsem přírodní blondýnka Laughing To sice jsem, ale po té henně to tak fakt nevypadalo Confused never more!!!


Jéé, to budeš hodná Very Happy Jinak díky za pochvalu barvy, já jsem taky blondýnka, kapku tmavší než ty teda ( jestli chceš, hodím ti sem ke me do galerky vyfocený odrosty, jak vypadají skutečně Laughing ), ale vždycky jsem tu světlejší blond řešila barvama, teď teda melírkem. Ale myslím, že by nebylo od věci zkusit na odrosty ten tvůj recept Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:07 am    Předmět: Citovat

No, skalní fandové přírodních postupů by mě asi rozcupovali Rolling Eyes , ale fakt to doporučuju, na mě to zafungovalo senzačně a fakt nemám vlasy nijak super kvalitní, které by vydržely všechno, spíš naopak. (uživatel Blondorezka tímto neručí za případnou paseku na hlavách jiných osob, může se jednat o individuální reakci) Wink
Bohužel, na něco je čistá příroda slabá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erudiar
41-80
41-80


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:30 am    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem tady nová a ještě nejsem tak nějak zběhlá, tak se omlouvám za svou otázku. Já bych ráda vyzkoušela tu "barvu" na vlasy, ale nějak nevím jestli se normálně v lékárně dá sehnat ten peroxid. Já jsem si nechala párkrát obarvit vlasy u kadeřnice a zdá se mi, že se mi už nevrátila má původní barva. Mám je o hodně tmavší a chemický barvy už na ně dávat nechci. Tak jsem si říkala, že to s těmi citrony je určitě lepší. No pokud seženu ten peroxid, tak to zkusím (jen kdyby se zesvětlili i bez něj Crying or Very sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

erudiar napsal:
Ahoj, já jsem tady nová a ještě nejsem tak nějak zběhlá, tak se omlouvám za svou otázku. Já bych ráda vyzkoušela tu "barvu" na vlasy, ale nějak nevím jestli se normálně v lékárně dá sehnat ten peroxid. Já jsem si nechala párkrát obarvit vlasy u kadeřnice a zdá se mi, že se mi už nevrátila má původní barva. Mám je o hodně tmavší a chemický barvy už na ně dávat nechci. Tak jsem si říkala, že to s těmi citrony je určitě lepší. No pokud seženu ten peroxid, tak to zkusím (jen kdyby se zesvětlili i bez něj Crying or Very sad )


Já myslím,že ten peroxid by měl být v lékarně k sehnání, pokud se nemýlím, je primárně určeno k dezinfekci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.