Zesvětlení vlasů citronem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 2:07 pm    Předmět: Citovat

Lalaith: S tím počítám. Wink Musím říct, že se vždycky na léto těším i z tohohle prostého důvodu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 2:30 pm    Předmět: Citovat

jj, jedna holčina na YT taky dělala zesvětlení citronem (nevím, jestli tam měla i peroxid) a součástí zesvětlovací kůry byl právě pobyt na slunci.... škoda, že ten odkaz už nemám.... on se tu možná někde na dv poflakuje, ale to je asi nedohledatelné Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 6:05 pm    Předmět: Obarvení na světlou barvu -přírodněji Citovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli existuje něco jako henna na světlé vlasy Smile. Mívala jsem špinavě blond, ale po porodu to nějak přešlo a já jám takovou, řekla bych neurčitou barvu. Hnědá to není, světlá taky ne, spíš ale k té hnědé. Heřmánek ani citron mi na to nepomohly, bohužel mi nechytají ani barvy z drogerie. Nechci si to úplně odbarvit a ke kadeřnici se bojím Embarassed . Nejsou nějaké silnější přípravky, spíš na přírodní bázi, které by s tou mojí nebarvou dokázaly pohnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 6:29 pm    Předmět: Citovat

Obávám se, že ne. Aby se vlas zesvětlil, musí se nechat "vyžrat" pigment. I bezbarvá henna (casia) vlasy nezesvětlí. Může jim dát zlaté odlesky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 6:38 pm    Předmět: Citovat

Aha Sad . Ale i tak děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hledalka
8-20
8-20


Založen: 8.10.2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 10:11 am    Předmět: Citovat

Sice to s přírodou nemá moc společného, ale koukni do vlákna Balea, holky si tam poměrně chválily jejich řadu More Blond. Nejvíce zesvětlující je asi sprej, sice obsahuje slabší koncentraci peroxidu, ale pořád je to šetrnější než barva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 1:43 pm    Předmět: Citovat

Hledalka, moc děkuji, kouknu se na to. Trochu peroxidu bych určitě snesla Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 1:51 pm    Předmět: Citovat

Ještě můžeš zkusit kouknout do vláken o zesvětlení citronem http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=232326 a heřmánkem http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=186887 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 9:23 pm    Předmět: Citovat

Asi už jsem to tu někde někdy dávno psala, ale za mě má teda citron v zesvětlování ZELENOU (obrazně řečeno Very Happy ), když to napatlám na hlavu tak minimálně 3 hodiny před mytím, opravdu mi to světlejší odlesky udělá. A vzhledem k tomu, že v našich končinách je bohužel léto krátké, tak je to pro mě jediný způsob, jak si aspon trochu udržet pořádnější blond na hlavě bez nějakých drast'áren. Smile

Jinak mimochodem, na YouTube jsem viděla, jak si některý holky kromě citronu nebo heřmánku patlaly na vlasy i SKOŘICI (v mikromnožství), jakožto zesvětlovač. Nemáte někdo náhodou zkušenost? Very Happy Smile
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maki.ast
0-7
0-7


Založen: 9.6.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 9:00 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, já jsem taky hledala něco jak zesvětlit, po cca roce už mám hennu fakt tmavou a nelíbí se mi to. Chtěla jsem světlou měděnou... a tak jsem zkoušela právě med, citron a do toho 1balení mleté skořice... nechala jsem asi půl hodinku před mytím zabalené. Pak jsem to rozbalila, myslela jsem že to budu muset vymývat šamponem, ale nee... krásně se to vymylo samo, a vlasy byly už pod vodou naprosto dokonale hladký a lesklý, takže žádný šampon neproběhl. Vlasy byly po uschnutí prostě dokonalý, Smile byla jsem z toho fakt nadšená, pravda zesvětlení nebylo zase moc výrazné, ale bylo... hlavně na sluníčku to bylo vidět.
Když jsem to zkoušela po druhé, nechala jsem to na hlavě dýl, a myslím že to bylo zbytečný...
Taky jsem někde na pintrestu našla, že zesvětluje kokosový mlíko. Taky jsem zkoušela, a nic moc výslede. Ale vlasy pěkný, vymejvala jsem to ještě dva dny, abych nevypadala jak mastná máňa Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.