Dřevěný kartáč - kde nakoupit??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=285b932e69df46fcb892c7b916e7b92eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Jé, díky díky díky! Zítra bude můj (jestli ho ještě maj Smile )


Určitě maj Smile Hezké česání... mě udělal hroznou radost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Tak Tami, neměli ho tam Sad měli jen dřevěné kartáče, ale hřeben ne. Slečna řílkala, že dostali nové zboží, a že neví, jestli tam je, tak zkusím štěstí ve středu, a případným zájemcům dám vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Tak Tami, neměli ho tam Sad měli jen dřevěné kartáče, ale hřeben ne. Slečna řílkala, že dostali nové zboží, a že neví, jestli tam je, tak zkusím štěstí ve středu, a případným zájemcům dám vědět Smile


Jejda, tak to je mi líto... když jsem tam byla já (jsou to tak 2měsíce zpátky), měli jich tam požehnaně...
Budu tedy držet palce, at maj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:14 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, Tami, tak mám dřevěný hřebínek Very Happy v neděli jim přišlo zboží, jak mi paní sdělila, dnes už byly hřebeny jen dva!!! Paní prodavačka říkala, že je po nich velká poptávka. Tak jestli tam zítra bude ten poslední, tak to bude zázrak.
Hřebínek je krásnej, akorát nejsem zvyklá na zuby tak od sebe. Ale ono to těm vlasům prospěje, co? Smile
papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Ahojky, Tami, tak mám dřevěný hřebínek Very Happy v neděli jim přišlo zboží, jak mi paní sdělila, dnes už byly hřebeny jen dva!!! Paní prodavačka říkala, že je po nich velká poptávka. Tak jestli tam zítra bude ten poslední, tak to bude zázrak.
Hřebínek je krásnej, akorát nejsem zvyklá na zuby tak od sebe. Ale ono to těm vlasům prospěje, co? Smile
papa


Tak to jsem ráda, žes pěkně pořídila Very Happy
Já ho používám na to hlavní rozčesání, jinak mám kance. Ale jsem s ním spokojená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 11:20 am    Předmět: Re: Dřevěný kartáč - kde nakoupit?? Citovat

dmartinka napsal:
Ahojte, už nějakou dobu sháním dřevěný hřeben, ale nemůžu ho nikde sehnat.. Nevíte někdo, kde ho prodávají v Olomouce, popř. ve Zlíně?? Objednávat přes net to nechci.. přece jenom hřeben stojí pár šestek a platit kvůli tomu stovku poštovné....


Mám tip...dřevěné hřebeny i kartáče jsem objevila v obchodním domě Prior, jak je tam dole ta Zelená lékárna nebo jak se to jmenuje Wink Wink Wink Kupovala jsem tam i kokosák...tuším za 159 Kč (Liveon)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:31 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Sice ne v Olomouci, ale dokonce jsem viděla dřevěný kartáš s rukojetí v Bauhausu v Brně..a vypadal moc pěkně..


joj v Bauhausu Surprised tam bych ho nečekala ani Wink já mám doma dřevěný kartáč,ale skoro ho nepoužívám. láká mě ale ten dřevěný hřeben,abych měla na vlásky něco kvalitního a zbytečně je nepoškozovala Wink nevíte někdo prosím,kde se dá v Brně rozumně sehnat Question a jak pak čistíte tyto dřevěné hřebínky a kartáče Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 7:41 am    Předmět: Re: Dřevěný kartáč - kde nakoupit?? Citovat

wolfishlady napsal:

Mám tip...dřevěné hřebeny i kartáče jsem objevila v obchodním domě Prior, jak je tam dole ta Zelená lékárna nebo jak se to jmenuje Wink Wink Wink Kupovala jsem tam i kokosák...tuším za 159 Kč (Liveon)


Prosím tě, mohla bys mi to trošku podrobněji popsat, kde ty hřebeny v Prioru prodávají? Je blízko toho vchodu, který je jakoby u té tramvajové zastávky? Mockrát jsem tam nebyla, ale mám pocit, že to má 2 vstupy Embarassed Ráda bych si pořídila dřevěnej hřeben a právě jsem přemýšlela, kde bych to tu sehnala....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blueberry39
8-20
8-20


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 12:47 pm    Předmět: Re: Dřevěný kartáč - kde nakoupit?? Citovat

Maudík napsal:
wolfishlady napsal:

Mám tip...dřevěné hřebeny i kartáče jsem objevila v obchodním domě Prior, jak je tam dole ta Zelená lékárna nebo jak se to jmenuje Wink Wink Wink Kupovala jsem tam i kokosák...tuším za 159 Kč (Liveon)


Prosím tě, mohla bys mi to trošku podrobněji popsat, kde ty hřebeny v Prioru prodávají? Je blízko toho vchodu, který je jakoby u té tramvajové zastávky? Mockrát jsem tam nebyla, ale mám pocit, že to má 2 vstupy Embarassed Ráda bych si pořídila dřevěnej hřeben a právě jsem přemýšlela, kde bych to tu sehnala....

Tak to asi vím kde to je i já, jednou jsem tam byla...je to vlastně v suterénu, vedle takové tabule (je tam napsáno co v kterém poschodí je). Jinak ta prodejna se teď asi jmenuje U zeleného stromu (sháněla jsem tam hennu hennecolor, trochu mě to zmátlo, ale nic podobného jako Zelená lékárna tam nebylo Rolling Eyes ) Internetové stránky: http://www.zdravizprirody.cz/Uzelenehostromu/index.html

Jinak já jsem si první dřevěný hřeben koupila na Biosféře, vyšel mě na 39 Kč. Pak jsem jela do Trenčína a šla se podívat do takového obchůdku "vše za 39" Laughing a tam jsem viděla ten samý a ještě dalších 4-5 druhů (různě hustě posazené zuby, s rukojetí, bez..) za 15 Sk (přes 11 Kč) Very Happy takže takovéto "sklepní" (on je tak zvláště v podzemí) nezavrhovat Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 2:05 pm    Předmět: Re: Dřevěný kartáč - kde nakoupit?? Citovat

blueberry39 napsal:
Maudík napsal:
wolfishlady napsal:

Mám tip...dřevěné hřebeny i kartáče jsem objevila v obchodním domě Prior, jak je tam dole ta Zelená lékárna nebo jak se to jmenuje Wink Wink Wink Kupovala jsem tam i kokosák...tuším za 159 Kč (Liveon)


Prosím tě, mohla bys mi to trošku podrobněji popsat, kde ty hřebeny v Prioru prodávají? Je blízko toho vchodu, který je jakoby u té tramvajové zastávky? Mockrát jsem tam nebyla, ale mám pocit, že to má 2 vstupy Embarassed Ráda bych si pořídila dřevěnej hřeben a právě jsem přemýšlela, kde bych to tu sehnala....

Tak to asi vím kde to je i já, jednou jsem tam byla...je to vlastně v suterénu, vedle takové tabule (je tam napsáno co v kterém poschodí je). Jinak ta prodejna se teď asi jmenuje U zeleného stromu (sháněla jsem tam hennu hennecolor, trochu mě to zmátlo, ale nic podobného jako Zelená lékárna tam nebylo Rolling Eyes ) Internetové stránky: http://www.zdravizprirody.cz/Uzelenehostromu/index.html

Jinak já jsem si první dřevěný hřeben koupila na Biosféře, vyšel mě na 39 Kč. Pak jsem jela do Trenčína a šla se podívat do takového obchůdku "vše za 39" Laughing a tam jsem viděla ten samý a ještě dalších 4-5 druhů (různě hustě posazené zuby, s rukojetí, bez..) za 15 Sk (přes 11 Kč) Very Happy takže takovéto "sklepní" (on je tak zvláště v podzemí) nezavrhovat Razz Very Happy


Ahoj Maudíku...jo, je to přesně jak popisuje blueberry...vejdeš do Prioru a sejdeš úplně dolů do té jejich prodejny...Hřeben mě také stál tuším kolem 30 Kč Wink . Snad to tam ještě bude...a kdyby tam měli i kančáky, bylo by to úúúplně super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.