Dřevěný kartáč - kde nakoupit??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ae7b42317fca7e051c811c7ff9d282bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 9:00 am    Předmět: Citovat

Lidi, mám dotaz... Není o shánění dřevěného hřebenu/kartáče, ale nenapadá mě, kam jinam dotaz zařadit, tohle mi přijde jako téma nejbližší, ale ať moderátoři případně přeřadí... Smile

Jak se o dřevěný hřeben/kartáč starat?

Nikdy jsem dřevo na česání nepoužívala, měla jsem plastový hřeben se širšími rozestupy mezi zuby, ale po příchodu na DV mě myšlenka na česání se dřevem nadchla. Tak jsem koupila dřevěný hřeben, jsem s ním moc spokojená, ale začíná být takový, no, trochu zamaštěný. Plastový hřeben jsem prostě vždycky vzala a umyla mýdlem nebo šamponem, hůř přístupná místa vzala kartáčkem na ruce. U použití tohoto postupu na dřevěný hřeben mám ale otazník...
Jak to děláte vy?


Naposledy upravil Meadow dne út prosinec 09, 2008 8:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 5:46 pm    Předmět: Citovat

podľa mňa ho môžeš kľudne umývať tak, ako si bola zvyknutá. ja drevenú kefu už niekoľko rokov umývam jemným šampónom (a to nemám nejakú super kvalitnú) a v pohode. drevo to znesie.. akurát je ho dobré dať vysušiť na trochu teplejšie miesto - ale nie zase úplne, ako napr. radiátor, aby sa to drevo nepopukalo alebo čo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

Karmillo, to je vlastně pravda, že je dřevo vůči vodě dost odolný materiál, a když to nebudu máčet hodiny a nebo sušit žárem... Díky, jdu na to Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:26 am    Předmět: Citovat

Dotaz, neví někdo kde bych teď aktuálně sehnala v Praze dřevěný hřeben kolem 100,-Kč? Našla jsem nějaké na netu, jenže já tohle obchování nemám ráda...já si to prostě musim osahat, než si to koupit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:03 am    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
Dotaz, neví někdo kde bych teď aktuálně sehnala v Praze dřevěný hřeben kolem 100,-Kč? Našla jsem nějaké na netu, jenže já tohle obchování nemám ráda...já si to prostě musim osahat, než si to koupit Laughing


Ahoj, nejsem sice z Prahy, ale já ten svůj koupila v DM. Mají několik druhů, mám ten největší a stál 99,- A jsem s ním tedy moc spokojená, češe parádně. Wink Ještě musím podotknout, že já mám kartáč. Ty sháníš klasický hřeben???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:17 am    Předmět: Citovat

Kitten napsal:
Kaisha napsal:
Dotaz, neví někdo kde bych teď aktuálně sehnala v Praze dřevěný hřeben kolem 100,-Kč? Našla jsem nějaké na netu, jenže já tohle obchování nemám ráda...já si to prostě musim osahat, než si to koupim Laughing


Ahoj, nejsem sice z Prahy, ale já ten svůj koupila v DM. Mají několik druhů, mám ten největší a stál 99,- A jsem s ním tedy moc spokojená, češe parádně. Wink Ještě musím podotknout, že já mám kartáč. Ty sháníš klasický hřeben???


No, já bych právě raději ten hřeben...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:38 am    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
Kitten napsal:
Kaisha napsal:
Dotaz, neví někdo kde bych teď aktuálně sehnala v Praze dřevěný hřeben kolem 100,-Kč? Našla jsem nějaké na netu, jenže já tohle obchování nemám ráda...já si to prostě musim osahat, než si to koupim Laughing


Ahoj, nejsem sice z Prahy, ale já ten svůj koupila v DM. Mají několik druhů, mám ten největší a stál 99,- A jsem s ním tedy moc spokojená, češe parádně. Wink Ještě musím podotknout, že já mám kartáč. Ty sháníš klasický hřeben???


No, já bych právě raději ten hřeben...


No, já mám svůj oblíbený se širokými zuby z BodyShopu v Palladiu Smile stál taky asi 110,- je silný, pěkný, češu se jen s ním!
Měli by ho mít jako ve stálé nabídce, ale někdy dojde... holt to chce okukovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Kaisha napsal:
Kitten napsal:
Kaisha napsal:
Dotaz, neví někdo kde bych teď aktuálně sehnala v Praze dřevěný hřeben kolem 100,-Kč? Našla jsem nějaké na netu, jenže já tohle obchování nemám ráda...já si to prostě musim osahat, než si to koupim Laughing


Ahoj, nejsem sice z Prahy, ale já ten svůj koupila v DM. Mají několik druhů, mám ten největší a stál 99,- A jsem s ním tedy moc spokojená, češe parádně. Wink Ještě musím podotknout, že já mám kartáč. Ty sháníš klasický hřeben???


No, já bych právě raději ten hřeben...


No, já mám svůj oblíbený se širokými zuby z BodyShopu v Palladiu Smile stál taky asi 110,- je silný, pěkný, češu se jen s ním!
Měli by ho mít jako ve stálé nabídce, ale někdy dojde... holt to chce okukovat...


To je prima! Very Happy Dik za radu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

No, ještě koukám na netu, ale tenhle mi teda příjde málo opracovaný http://www.janeke.cz/cz-detail-112044.html to tenhle mi přijde lepší, ale zase ta cena Confused http://www.profimed.cz/download.php?FNAME=1214852418_ibwp.upl&ANAME=Tek202038.jpg

Líbil by se mi nějaký takovýhle typ, malý, skladný, bez držadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 1:34 pm    Předmět: Citovat

Ten z toho Body shopu vypadá takhle

http://www.thebodyshop.com/_en/_ww/catalog/product.aspx?ParentCatCode=C_Hair&CatCode=C_Hair_Accessories&prdcode=02971m

a já ho kupovala na podzim v Palladiu za 90,- . Nebo 99,-? Píšeš, že sháníš v Praze, tak to Palladium zkus...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.