nej léčba po trvalé a melírech
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skenet
8-20
8-20


Založen: 28.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 2:43 pm    Předmět: nej léčba po trvalé a melírech Citovat

Dobrý den, už jsem se zde spousty nahledala, ale nedohledala toho co potřebuji. Proto prosim o nějaké informace, kde narazim na péči o vlasy po trvalé a vše o trvalé (rovnání vlasů) a zároveň melíru, jestli to má také někdo obojí na hlavě a nějaké zkušenosti. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 10:57 pm    Předmět: Citovat

Mám odrůstající trvalou a melír. Nedávno jsem koupila šampon a elixir (vlasová voda) Štěstí baronky, mívají ho v obchodech se zdravou výživou, tam jsem na něj totiž narazila. Vlasy jsou po něm hodně jemné. Poznala jsem to především na konečcích, protože mě předtím štípaly do krku a teď nee Laughing Šampon stál něco kolem 100,- Kč a elixir 160,- Kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skenet
8-20
8-20


Založen: 28.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověď Smile Mě se spíše konečky než špípou, odštípávají. Právě to moc nechápu, téměř rok super a teď poslední 2-3 měsíce téměř z ničeho nic se mi vlasy lámou a odpadávají, přesto že jím téměř po hrstech Revalid a kosmetiku mám přesně na mé vlasy, Enrich celou kolekci od Systemu Profesional, ještě to obměňuji se stejnými výrobky ale na barvené vlasy. Tedy ty vlasy jemné mám, ale strašně lehko se lámou. A pokouším se je mýt pouze cca 1 za týden. Abych je tak nedemolovala.
Děkuji a stále bych byla moc vděčna za něčí zkušenosti se stejným problémem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 4:50 pm    Předmět: Citovat

Skenet - neznám složení vlasové kosmetiky, kterou používáš, ale v jinem vlaknu se psalo o nadbytku proteinu v drahé,ošetřující, vlasové kosmetice, která způsobuje křehnutí a lámání vlasů - nemůže to být třeba tím?
Tady je odkaz, je to na straně 33.
SILIKONY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skenet
8-20
8-20


Založen: 28.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Tak opět děkuji moc, ale prošla jsem všechno a v žádném silikony, nic takového. Ale asi opravdu potom, co jsem se v této siliconové debatě dočetla, naopak něco se silikonama vyzkouším aplikací do konců vlasů a uvidim. Ale zase tuto mou kosmetiku užívám stále a jak jsem psala až teď, beze změny vlas. kosmetiky, problém, ale tedy myslim že my může pomoci vyztužení konců silikonama. Nebo by byl lepší něco na bázi gelu který se vtírá ještě do mokrých vlasů??? To jsem zkusila konce jsou opravdu pevnější ale pak aby to tak bylo, si musím mít hlavu min. jednou za tři dny. A pak nemohu posoudit co je větší zlo, a nerada bych si vlasy nenávratně poškodila tak, že bych je musela o kus ustřihnout. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:20 pm    Předmět: Citovat

ahoj, já si dala trvalou jednou a totálně mi je to odrovnalo, od té doby se mi dost zpomalil růst, vlasy se mi hodně třepí a extrémně lámou (třeba 5 cm od konce), co vlas to buď roztřepeno nebo takovej ten bod, v kterym se vlas >krásně< odlomí. nebo obojí na jednom vlasu a to už padám do mdlob... bohužel mně na to nepomohlo nic... konečky se stále třepí a lámou, ať se o ně starám moc, nebo málo... prostě nic... doufám jen v to, že tyhle špatný vlasy odrostou,a ty hořejší, kde mám vlasy kvalitnější, se už kvalitnější udrží i níž...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

a věřím tomu, že je to trvalou, do té doby se mi totiž vlasy třepily (asi jako každýmu delšovlasatýmu člověkovi), ale rozhodně krásně rostly, a nelámaly se...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

Takže, po několika umytích Baronkou+elixír mám vlasy opět lesklé!!! Trvalá mi totiž lesk z vlasů na dlouhou dobu vzala. Skenet, jdi do ní taky. Vlasy mám sice také od přírody hodně jemné, ale lesk a zdraví za to stojí. Když si člověk dá trvalou, musí bohužel výměnit zdraví za objem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skenet
8-20
8-20


Založen: 28.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Tak moc děkuji, v těchto poslední příspěvcích jsem se už přesně našla. Ale je zajímavé, že po té trvalé, cca rok nádhera, všechno v pořádku a teď až najednou z ničeho nic (si myslím já), nějakej faktor to spustit musel ale absolutně mě nenapadá nic. Ale děkuji moc za rady ušité na míru Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skenet
8-20
8-20


Založen: 28.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Jo, a to třepení a ten bod, to je hrozné zlo, teď kvůli tomu spím v takovém copu, nebo alespoň dám vlasy do culíku či je chytnu na hořejšku hlavy skřipcem, abych je při spánku nelámala, nebo spíše zlámala co nejmíň Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.