Tekuté krystaly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e96892d6f94d3c85d83f4cc4e595ffaeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 7:56 pm    Předmět: Re: Tekuté krystaly Citovat

MIMISEK napsal:
nemáte někdo zkušenost s tímto? http://www.vlasy-kosmetika.cz/Regenerace-a-pece/Suche-a-poskozene/BLACK/ chystám se je pořídit, ale nevím, kterou barvu...


jéééé, to se mi líbí, zaujal mě ten pomerančový Smile ale nic o tom nevím, tak počkám až se k tomu někdo tady vyjádří Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

taky bych se asi nakonec rozhodla pro ten... a třeba by byl dobrej a pak bych zkusila i jiný....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

jee tekute krystaly taky si je chystam koupit, kadernice mi je vzdycky davala na konecky a pry to ma oddalit dalsi strihani. je pravda ze ty konecky byli potom fakt pekny takovy na omak mastnejsi ale na pohled ta mastnota nesla videt:-D..ona mi davala ty oranzovy ale ja bych sla asi do modrych:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

Jé, aspoň někdo je vyzkoušel.... já se asi pro ně stavím ve čtvrtek do akdeřnictví a tam se teprve rozhodnu který... protože fakt nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 11:57 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, co píší v popisu, to bude chémie chémiovatá, brrrrrr... Nicméně netvrdím, že to musí být špatné, ráda si přečtu, jak ti to, MIMISKU, zapůsobilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem byla v kadeřnictví. kadeřnice je vychválila, že jsou hodně dobré i k moři a že vystačí tak na půl roku, na rok... Vzala sjme si ty oranžový. A myslím, že na tokový ty hodně suchý zničený vlasy, kterým chemie nevadí jsou dost dobrý. Ale to se uvidí, jestli se to projeví až po dlouhodobějším používání, doufám, že jo, že se mně aspoň přestanou lámat, protože vždycky když mně dorostou do určité délky, tak je musím ustřihnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 12:16 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Tak dneska jsem byla v kadeřnictví. kadeřnice je vychválila, že jsou hodně dobré i k moři a že vystačí tak na půl roku, na rok... Vzala sjme si ty oranžový. A myslím, že na tokový ty hodně suchý zničený vlasy, kterým chemie nevadí jsou dost dobrý. Ale to se uvidí, jestli se to projeví až po dlouhodobějším používání, doufám, že jo, že se mně aspoň přestanou lámat, protože vždycky když mně dorostou do určité délky, tak je musím ustřihnout.

A můžeš sem prosím napsat složení? Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 9:19 am    Předmět: Citovat

Shocked radši ne, já sjme se na něho totiž podívala až teď.... a jak ty cony nikdy nemůžu nikde najít, tak tdy vidím hned asi 4! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

Mimisku, já myslím, že cony vůbec neškodí, když se dávají na konečky. Právě tam si myslím, že jsou potřeba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

no, vyzkouším, uvidím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.