Tekuté krystaly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=64730bcade0a68b9a321dce22c719828Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lala
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

Když jsem se dívala na tyto tekuté krystaly,tak na jednom bylo napsalo Semi di lino. Z téhle řady mam taky olejíček-50ml s orientální vůní,akorát teda cena je příšerná,stojí to 490 Kč,ale je moc fajn,ale ráda bych našla nějakou alternativu levnější. Opravdu jsou ty tekuté krystaly hodně přecpané silikony?
Já už mám vlasy tak rozlámaný,tak oslabený,že tomu už snad nic nepomůže,kromě nůžek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

lala napsal:
Když jsem se dívala na tyto tekuté krystaly,tak na jednom bylo napsalo Semi di lino. Z téhle řady mam taky olejíček-50ml s orientální vůní,akorát teda cena je příšerná,stojí to 490 Kč,ale je moc fajn,ale ráda bych našla nějakou alternativu levnější. Opravdu jsou ty tekuté krystaly hodně přecpané silikony?
Já už mám vlasy tak rozlámaný,tak oslabený,že tomu už snad nic nepomůže,kromě nůžek


Já jsme našla asi 4, ale zase je pravda, že sjme je dneska půjčovala mamce a ta má teda vlasy fakt tak zničený už vším možým, že jim nic nepomáhá, ale po nich měla vlasy taky úplně heboučký a lesklý... a já mám zatím ten stejnej pocit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

490Kč už je hodně, ale ty 200, to se obětovat dá.... ale nechci nic zakřiknout a počkám, co to bude dělat po delším používání, třeba to to stříhání fakt aspoň trošku oddálí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lala
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

mimisek:

Vypadá to hodně dobře,ale nechce se mi to objednávat přes net. Nejradší bych si to šla někam koupit,abych ušetřila Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

dneska jsme měla jaksi abnormálně přesušený vlasy i když sjme si je včera umývala a to je po tom mívám v pohodě. tak jsme si na ně dala ty krystaly a šel okolo taťkla a říkí, jestli sjme si umývala vlay, jsme se lekla, že sjme tam toho dala moc a že to mám mastný a on že je mám takový lesklý a jemný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

mohol by mi niekto fundovaný vysvetliť, čo to tie tekuté kryštály sú? videla som to aj v nejakých krémoch a tak.. skúšala som to vygoogliť, len to mi vyhodilo nejaké LCD displeje, heh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

U toho modrýho píšou, že obsahuje lněnej olej, ten oranžovej taky? Vypadá to fakt zajímavě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

Tekuté krystaly
Prozatím žádné laboratoře na světě nedokázaly vyvinout 100% identický kožní film, ale jsou používány stále dokonalejší kompozice látek, jejichž efekt je podobný. Mezi nimi vynikají tekuté krystaly.Velmi zjednodušeně řečeno, tekuté krystaly jsou jakýmsi přechodem mezi skupenstvím pevným a kapalným. Některé látky jsou za určitých podmínek schopny přejít do stavu, kdy mají zároveň vlastnosti pevné látky (vnitřní struktura a geometrické uspořádání molekul) i tekutiny (pohyblivost, tekutost).

Z kosmetologického, ale i z dermatologického hlediska jsou přípravky s tekutými krystaly velmi zajímavé pro jejich výborný hydratační efekt na pokožku. Je to dáno relativně pevnou vazbou vody v jejich lamelárních strukturách.

no, tak už som si to našla, na tejto stránke: http://www.cestykezdravi.cz/co_vedet/casnakrasu_vyvojavyskum.htm

aj keď mám pocit, že tu sú spomínané len tie "dobré" vlastnosti, asi to bude článok od nejakých výrobcov kozmetiky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
U toho modrýho píšou, že obsahuje lněnej olej, ten oranžovej taky? Vypadá to fakt zajímavě Laughing

myslím, že i ten oranžovej....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

tož mám krystalky - ty modré od fi black a musím pochválit... na konečky i vlasky super!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.