ostatne vyrobky lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37a3fc9c82ba794901ec7af627db9129Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 11:36 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zavítala do Lushe v nákupním centru v Essexu. Zakoupila jsem jen pár věcí - Mango kostička do koupele za 80Kč, malá plaťová voda Závan čerstvého vzduchu za 97Kč a vzorkovou plechovečku tělového mléka Charity Pot za 28Kč.
Ovšem kamarádka, která Lush neznala, si odnesla asi 2 kila zboží. Vím to, protože jsem jí tu tašku nesla Laughing
Masky jsou cca o 100Kč levnější než tady. No prostě, kdo nakupuje online z UK, ten ví Wink
Bohužel jsem měla malý kufr Evil or Very Mad
Jo a prskla jsem na sebe tělový sprej Dirt. První vůně, co mi u nich vážně voní. Krásně svěží pánská kolínská. Takže příště...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 11:12 pm    Předmět: Citovat

jak jste spokojeni s kondišemi na vlasy? já jsem žádný neměla, ale asi bych chtěla vyzkoušet. Obecně z Lushe jsem měla jenom hennu, nějaká mýdla a dnes nám s mamkou přišly šampuky (Jumpin Juniper a New). Jenže k těm se musí používat i kondicioner a na ten já nejsem moc zvyklá. Můj kondicioner byl kokosák po každém mytí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 9:27 am    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
jak jste spokojeni s kondišemi na vlasy? já jsem žádný neměla, ale asi bych chtěla vyzkoušet. Obecně z Lushe jsem měla jenom hennu, nějaká mýdla a dnes nám s mamkou přišly šampuky (Jumpin Juniper a New). Jenže k těm se musí používat i kondicioner a na ten já nejsem moc zvyklá. Můj kondicioner byl kokosák po každém mytí Very Happy


Já jsem spokojena velice, používám Jungle a Veganese, pro někoho by byly možná slabé, ale mně vyhovují. Silnější jsou Retread a American Cream, takže bych volila podle typu vlasů. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyTera
8-20
8-20


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 12:39 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
jak jste spokojeni s kondišemi na vlasy? já jsem žádný neměla, ale asi bych chtěla vyzkoušet. Obecně z Lushe jsem měla jenom hennu, nějaká mýdla a dnes nám s mamkou přišly šampuky (Jumpin Juniper a New). Jenže k těm se musí používat i kondicioner a na ten já nejsem moc zvyklá. Můj kondicioner byl kokosák po každém mytí Very Happy

Ahoj Kláruško, já používám Jungle. Jak už jsem psala v jiném vláknu, vlásky si musí zvyknout. Po prvních dvou umytích jsem se málem nerozčesala a musela použít zbytek bezoplachového kondicionéru ve spreji. Pak se ale vlásky pročistily od "chemie", zvykly si na bylinky a je jim žůžově Smile Používám ho normálně tuhý (někdo doporučuje rozmočit): mokré vlásky jemně "mydlím" cca od krku směrem ke konečkům. Zvrchu i zespodu. Pak je prohrábnu prsty, nechám pár minut působit a opláchnu. Ale chce to fakt párkrát umýt, než si vlásky zvykne na bezchemický umělý vyhlazovače. New taky používám a spokojenost - vlásky rostou rychlejch, jsou vzdušné a zdá se mi, že i vyrašily nové (ale to je možná jen pocit, protože je nezatěžuji chemií).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 3:05 pm    Předmět: Citovat

LadyTera napsal:
Kláruška07 napsal:
jak jste spokojeni s kondišemi na vlasy? já jsem žádný neměla, ale asi bych chtěla vyzkoušet. Obecně z Lushe jsem měla jenom hennu, nějaká mýdla a dnes nám s mamkou přišly šampuky (Jumpin Juniper a New). Jenže k těm se musí používat i kondicioner a na ten já nejsem moc zvyklá. Můj kondicioner byl kokosák po každém mytí Very Happy

Ahoj Kláruško, já používám Jungle. Jak už jsem psala v jiném vláknu, vlásky si musí zvyknout. Po prvních dvou umytích jsem se málem nerozčesala a musela použít zbytek bezoplachového kondicionéru ve spreji. Pak se ale vlásky pročistily od "chemie", zvykly si na bylinky a je jim žůžově Smile Používám ho normálně tuhý (někdo doporučuje rozmočit): mokré vlásky jemně "mydlím" cca od krku směrem ke konečkům. Zvrchu i zespodu. Pak je prohrábnu prsty, nechám pár minut působit a opláchnu. Ale chce to fakt párkrát umýt, než si vlásky zvykne na bezchemický umělý vyhlazovače. New taky používám a spokojenost - vlásky rostou rychlejch, jsou vzdušné a zdá se mi, že i vyrašily nové (ale to je možná jen pocit, protože je nezatěžuji chemií).


ahojky, děkuju za odpověď. Asi si nějaký koupím a na Jungle jsem slyšela samou chválu, tak o něj asi půjdu, už se těším Smile Já jsem dřív používala vlasovou kosmetiku výhradně Alverde, je bez silikonů a prý je přírodní, tak by to snad nemusel být takový rozdíl při přechodu na Lush Wink Tak děkuju za rady a ještě se chci zeptat, nevíš jak dlouho trvá ta akce poštovné zdarma? díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 3:11 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Kláruška07 napsal:
jak jste spokojeni s kondišemi na vlasy? já jsem žádný neměla, ale asi bych chtěla vyzkoušet. Obecně z Lushe jsem měla jenom hennu, nějaká mýdla a dnes nám s mamkou přišly šampuky (Jumpin Juniper a New). Jenže k těm se musí používat i kondicioner a na ten já nejsem moc zvyklá. Můj kondicioner byl kokosák po každém mytí Very Happy


Já jsem spokojena velice, používám Jungle a Veganese, pro někoho by byly možná slabé, ale mně vyhovují. Silnější jsou Retread a American Cream, takže bych volila podle typu vlasů. Wink


děkuju, sympatický mi je Jungle, tak ho asi zkusím Smile Taky nějaký exra kondiš nepotřebuju, nikdy jsem je moc nepoužívala, já si místo toho oblíbila kokosáček Cool ale po tom šampuku je nějaký kondiš asi pořeba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyTera
8-20
8-20


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 3:23 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:

ahojky, děkuju za odpověď. Asi si nějaký koupím a na Jungle jsem slyšela samou chválu, tak o něj asi půjdu, už se těším Smile Já jsem dřív používala vlasovou kosmetiku výhradně Alverde, je bez silikonů a prý je přírodní, tak by to snad nemusel být takový rozdíl při přechodu na Lush Wink Tak děkuju za rady a ještě se chci zeptat, nevíš jak dlouho trvá ta akce poštovné zdarma? díky Smile

JJ, Alverde znám, mám od nich ráda dekorativní kosmetiku. Akce na poštovné zdarma maj do 28.8.2011, teď jsem to četla u nich na stránkách. Ale jestli můžu doporučit, tak je mnohem lepší objednávat z UK (www.lush.co.uk). Výrobky tam jsou o 30-40% levnější než tady, poštovné je myslím kolem 8liber a chodí to všechno čerstvé. Já se ptala, proč je to tak drahý, a bylo mi řečeno, že česká filiálka spadá pod Německo a to určuje ceny. Mrkla jsem tedy na německý Lush a opravdu - ty jejich ceny v eurech odpovídaj našim v korunách Crying or Very sad
Jsem sice z Prahy, ale mnohem radší mám právě ten britský e-shop. Jo a maj tam i výrobky, co v ČR nenajdeš. A samozřejmě spoustu akcí. A Lush Times (takový jako noviny o výrobcích, jejich složeních a doporučeních, na co se který produkt hodí). Zkus mrknout. No a teď je ta akce A Lush mystery shopper, kde na konci získáš voucher na 625Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 3:28 pm    Předmět: Citovat

LadyTera napsal:

JJ, Alverde znám, mám od nich ráda dekorativní kosmetiku. Akce na poštovné zdarma maj do 28.8.2011, teď jsem to četla u nich na stránkách. Ale jestli můžu doporučit, tak je mnohem lepší objednávat z UK (www.lush.co.uk). Výrobky tam jsou o 30-40% levnější než tady, poštovné je myslím kolem 8liber a chodí to všechno čerstvé. Já se ptala, proč je to tak drahý, a bylo mi řečeno, že česká filiálka spadá pod Německo a to určuje ceny. Mrkla jsem tedy na německý Lush a opravdu - ty jejich ceny v eurech odpovídaj našim v korunách Crying or Very sad
Jsem sice z Prahy, ale mnohem radší mám právě ten britský e-shop. Jo a maj tam i výrobky, co v ČR nenajdeš. A samozřejmě spoustu akcí. A Lush Times (takový jako noviny o výrobcích, jejich složeních a doporučeních, na co se který produkt hodí). Zkus mrknout. No a teď je ta akce A Lush mystery shopper, kde na konci získáš voucher na 625Kč.


Jé tak to moc děkuju za info. Já vím, že se objednává z UK, už jsem psala jedné slečně, že bych se přidala k hromadné objednávce, ale chtěla jsem jen hennu a nechtěla jsem čekat, tak jsem si ji zašla koupit do krámku. Ale jo, mrknu na to a asi to zkusím z UK, děkuju! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.