Česat či nečesat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=24a67e479c2174e6bd58068ddfa55596Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

Netřeba se omlouvat, aspoň víme, jestli se Ká vůbec češe Very Happy
Já vlasy češu taky jen po umytí, jak jsou téměř suchý, jinak moc ne..druhej den je mám stejně už v culíku..při česání mám dojem, že se mi vlasy trhají Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

já mám teda vlasy rovný, ale taky se připojím Smile
já když nemusím, tak se nečešu, není to ani moc třeba, protože mám vlasy takzvaně samorozčesávací, tzn. skoro vůbec se necuchají... teda vypadá to trochu líp, když se učešu, ale moc to nedělám. a když jsem ještě používala kondicionery, tak to bylo úplně jedno, stačilo zatřepat hlavou a bylo učesáno Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

kdyz rozcesu ty svoje vrtule, tak z toho je krepak no Confused takze cesu jenom pred spanim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erudiar
41-80
41-80


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
já mám teda vlasy rovný, ale taky se připojím Smile
já když nemusím, tak se nečešu, není to ani moc třeba, protože mám vlasy takzvaně samorozčesávací, tzn. skoro vůbec se necuchají... teda vypadá to trochu líp, když se učešu, ale moc to nedělám. a když jsem ještě používala kondicionery, tak to bylo úplně jedno, stačilo zatřepat hlavou a bylo učesáno Laughing Wink

Moje řeč, ony se ty vlásky tak nějak učešou samy Very Happy . Já mám vlasy rovné a češu se zhruba dvakrát v týdnu a nikdo mi to nechce pořád věřit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
...protože mám vlasy takzvaně samorozčesávací, tzn. skoro vůbec se necuchají... teda vypadá to trochu líp, když se učešu, ale moc to nedělám. a když jsem ještě používala kondicionery, tak to bylo úplně jedno, stačilo zatřepat hlavou a bylo učesáno Laughing Wink


koukám, že to děláme stejně Wink Very Happy , a ted se meju šamponem bez kondyše a zjistil jsem, že ho nepotřebuju vůbec. Hurá Very Happy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
koukám, že to děláme stejně Wink Very Happy , a ted se meju šamponem bez kondyše a zjistil jsem, že ho nepotřebuju vůbec. Hurá Very Happy Shocked

já nejenom, že kondicioner nepotrebuju, já ho ani moc používat nemůžu, plihnou mi po něm vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:

já nejenom, že kondicioner nepotrebuju, já ho ani moc používat nemůžu, plihnou mi po něm vlasy Wink


myslíš?? mě se zdá, že se mi víc mastěj, ale asi to bude tim, že je mam v culíku přes den. Co nadělam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
egle napsal:

já nejenom, že kondicioner nepotrebuju, já ho ani moc používat nemůžu, plihnou mi po něm vlasy Wink

myslíš?? mě se zdá, že se mi víc mastěj, ale asi to bude tim, že je mam v culíku přes den. Co nadělam Wink

Moment...asi to bude hloupá otázka ale já dávám vlásky do culíky vždycky aby se mi nemastily protože si na ně jinak šahám a dávám si ofinku z čela atak...ono je to ehm...naopak? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:

Moment...asi to bude hloupá otázka ale já dávám vlásky do culíky vždycky aby se mi nemastily protože si na ně jinak šahám a dávám si ofinku z čela atak...ono je to ehm...naopak? Shocked

Neboj Deny, já to dělám úplně stejně, ale už jsem se tu setkala s názorem, že někomu se naopak mastí víc když je má v culíku, ptz je má připláclé k hlavě a stírá tím ten maz od hlavy do délek. Ono to asi bude individuální, ptz mě se teda rozpuštěné mastí o dost víc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:

Neboj Deny, já to dělám úplně stejně, ale už jsem se tu setkala s názorem, že někomu se naopak mastí víc když je má v culíku, ptz je má připláclé k hlavě a stírá tím ten maz od hlavy do délek. Ono to asi bude individuální, ptz mě se teda rozpuštěné mastí o dost víc Wink

Já miluju když jsou rozpuštěné ale až budou delší,to bude paráda:Dale teď si na ně furt chmatám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.