Česat či nečesat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c903d4f7ef1714b057d048b5cbf97c68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:

Moment...asi to bude hloupá otázka ale já dávám vlásky do culíky vždycky aby se mi nemastily protože si na ně jinak šahám a dávám si ofinku z čela atak...ono je to ehm...naopak? Shocked


já už to mam nahoře taky trošku řidčí Wink Rolling Eyes Razz Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 8:22 am    Předmět: Citovat

Abych se vrátila k tématu kudrnatých vlasů a česání - přítel má taky kudrny a je to dost problém.
Po umytí to pročeše zavlhka a při schnutí se mu udělají hezké prstýnky, takže první den pohoda. Ale druhý den je to samozřejmě připláclé k hlavě a rozcuchané z toho, jak spal, takže to stejně češe (snaží se teda šetrně, ale kartáčem, protože jsme ještě nenarazili na jednořadý hřeben vhodný pro jeho vlasy) a je z toho takové to afro, takže se to snaží nějak uhladit dolů nebo to rovnou sepne do gumičky. No a následkem toho má třetí den spíš už jen vlny než kudrny Sad Ale pozitivní na tom je, že potom už se to dá česat bez problémů Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucipuci87
21-40
21-40


Založen: 11.5.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 1:39 pm    Předmět: Re: Česat či nečesat? Citovat

Woky napsal:
Myxom napsal:
....na hlavě mám cosi jako mop...
To dobře znám. Před časem mě spoubydlící, když mě viděl po ránu prohlásil, že vypadám jako Saxana. Já je teda češu, jinak bych se z toho asi zbláznil.
Ahoj ty Saxáno, vyčaruješ mi husté vlásy ke kolenům? Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

češu jen před mytím nebo během mytí, jinak rano prohrabnu prsty, česat mezi mytími nemužu, vlny by se uplně zničily a na hlavě bych měla stojící hoodně objemný vlasy,takže ja rozhodně nečešu vypadala bych važně jako čarodějnice Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 9:20 pm    Předmět: Citovat

kudrnaté nečesat, zničí se! do vlhkých vlasů stříkni balzám ve spreji nebo dětský rozčesávač a hřeben nepotřebuješ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 9:58 pm    Předmět: Citovat

petipeti napsal:
češu jen před mytím nebo během mytí, jinak rano prohrabnu prsty, česat mezi mytími nemužu, vlny by se uplně zničily...
Tak to je přesně můj postup. Jen bych ještě dodal, že po mytí obnovím pěšinku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 7:53 am    Předmět: Citovat

Woky napsal:
petipeti napsal:
češu jen před mytím nebo během mytí, jinak rano prohrabnu prsty, česat mezi mytími nemužu, vlny by se uplně zničily...
Tak to je přesně můj postup. Jen bych ještě dodal, že po mytí obnovím pěšinku.


Áno, pěšinku po umytí udělam bud prsty, anebo řídkým hřebenem, podle stavu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 8:20 am    Předmět: Citovat

Já po mytí mokré ani vlhké vlasy nečešu nikdy Wink .....Mnohdy je nečešu vůbec až do dalšího mytí a kupodivu mi nepřijde, že by to vypadalo nějak strašně. Asi jsem si už zvykla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 3:18 pm    Předmět: Citovat

Na Novinkách.cz byl dávno uvěřejněn článek kde se psalo že časté česaní vlasů nejen že jim škodí , ba dokonce ženy které se češou více krát denně postupují dobrovolnému řídnutí vlasů. http://www.novinky.cz/zena/styl/176114-caste-cesani-vlasu-muze-vest-az-k-plesatosti.html

Tak by mě zajímalo, co si o tom myslíte vy? Já jsem to dříve s česáním přeháněla. Česala jsem se i 5x denně a rozhodne plešatá nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ess
8-20
8-20


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 4:41 pm    Předmět: Citovat

V tom článku je to trochu přehnané, já se taky češu několikrát denně a vlasů mám pořát poměrně dost Laughing Ale chápu, že čím méně česání, tím líp pro vlasy. Jenže já bych to jinak nevydržela.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.