Hřebínková spona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d264a3763598bec5f5b0e86b3373601Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
silenec1
0-7
0-7


Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Mě třeba napodlo že bych si to doma zkusila vyrobit - stačí na to dvě sponky - s kalanterie černou gumu a několik korálků podle vlastního výběru a trochu zručnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 5:07 pm    Předmět: Citovat

Nádhera, taky si říkám, že by se měla dát vyrobit, až bude čas, tak se na to mrknu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

silenec1 napsal:
Mě třeba napodlo že bych si to doma zkusila vyrobit - stačí na to dvě sponky - s kalanterie černou gumu a několik korálků podle vlastního výběru a trochu zručnosti.


mně by k tomu chyběla ta zručnost Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 6:12 pm    Předmět: Citovat

Nááádhera! (Chybí mi tu slintající smajlík)
Ale na vyrobení to asi moc jednoduchý nebude (o svojí zručnosti se radši nevyjadřuju). Možná dva hodně hustý ozdobný hřebínky, dlouhej kus gumy s ponavlíkanejma korálkama - ale jak tu gumu správně proplýst, aby to nějak drželo a hezky vypadalo, toť otázka... Každopádně jestli do toho někdo šikovnej půjdete, dejte vědět, jak to dopadlo! (a případně nešikovzdornej návod, prosím prosím...) Wink
Nicméně třeba se to u nás někde prodává - leč já na to ještě nenarazila. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Krásna. Shocked Aj ja by som takú chcela. Very Happy Ale neviem či je šanca zohnať ju niekde v Čechách a na Slovensku. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Nevíte, kde by se u nás (nejlépe v Praze) daly sehnat ty hřebínky? Chtěla bych si tu věcičku vyrobit, ale nepamatuji se, že bych někde takové hřebínky viděla, našla jsem je zatím jen na ebay, tam mají i tu sponu, ale posílají ji pouze do Ameriky Crying or Very sad Našla jsem i jednu, kterou posílají k nám, ale v přepočtu vyjde asi na 600 kč Evil or Very Mad Jinak se na ebay za relativně rozumnou cenu prodává podobný typ udělátka, ale z látky, a to tak nějak není ono (mě osobně se to nelíbí)

ZDE


Naposledy upravil Shahlah dne út březen 25, 2008 12:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silenec1
0-7
0-7


Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Já si myslím že to seženeš buď v drogérii a nebo v nějaké bižuterii - musíš se zkusit někde podívat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to nevydržela a jedno takový podobný udělátko jsem si zkusmo vyrobila. Akorát nemám foťák, takže fotky budou až časem (teda pokud se mi to mezitím nerozpadne, já fakt nejsem moc technickej talent - a to jsem prosím zakončovací uzlíky zalejvala vteřinovým lepidlem...).
Koupila jsem si dva hřebínky (bižuterní obchod Pink v obchodním centru Nový Smíchov, jeden Pink je tuším taky v Palladiu), pár metrů takový tý tenounký gumy a pár dřevěnejch korálků. Ty hřebínky z Pinku jsou teda dost krátký (aspoň ty, co mi přišly, že budou nejlíp držet a hned tak se nezloměj), tak je to takový užší. Je to v podstatě drhaný + sem tam zasazenej dřevěnej korálek. Má to pochopitleně všechny možný začátečnický chyby, ale v podstatě je to nositelný. Akorát jsem to udělala nějaký moc krátký a pevný (od hřebínku k hřebínku asi deset cenťáků, ale ta guma ještě s uzlíkama už moc nepovolí), tak se z toho nedá udělat ten motýlek a vlasy od spánku ke spánku do toho taky nechytím - ale nosit se to dá, docela slušně to drží a je to koukatelný. A zabralo mi to asi dvě hodiny.
Tož držím palce s experimentováním - když jsem to zvládla já, zvládnete to taky a mnohem hezčí! Wink Já se už těším, až budu mít chvíli času a budu zkoušet další šílenosti (mám ještě dva hřebínky a nějaký perličky a modrý korálky a tenčejší gumičku, tak jsem fakt zvědavá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

Mám takový pocit, že jsem tohle viděla zrovna minulý týden v Praze v Palladiu.. jestli je to teda to samý, nějak jsem to blíž nezkoumala, myslím, že to bylo i docela drahé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Titania: Díky za tip na hřebínky, mrknu se tam a poté budu tvořit Twisted Evil Škoda, že nemáš foťák, chtěla bych tvůj výrobek vidět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.