Dlouhé jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=324b445c4b13fd842dbd4506b1faf1e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mám hodně jemné vlasy (minule mi kadeřnice říkala, že tak jemné ještě neviděla Crying or Very sad ), a měla jsem je dlouhé až po boky, postupně jsem si je ale ostříhala do půli zad, protože se mě hodně uzlíkovaly a hlavně vypadaly hrozně řídké, takhle nabyly na objemu a jsem moc spokojená Very Happy Záleží ale na vlasech, i když jsou jemné, tak jsou každé vlasy jiné, znám jednu, co je má až do pasu a vypadá to moc hezky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Hlásím se mezi jemnovlásky. Souhlasím s Mišenou, triky na objem se najdou:) zkus to a uvidíš... bude-li to vyhovovat Tobě, pak je to správná volba!
Hodně zdaru!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Takže se taky přidávám. Mám odjakžliva velice jemné vlasy, které plihnou snad po všem. Teď mám vlasy na lopatky a zkouším nechat dorůst (zatím do půlky zad, pak po pas...). Pokud se mi nezastaví růst, tak myslím, že jemnost není překážkou. Taky se mi kladlo celý život na srdce, že jediná správná délka pro jemné vlasy je po bradu, a ta délka po ramena, co jsem měla, je mooooc dlouhé Laughing Ale jak jsem slyšela, že Mišena a Llucy mají taky jemné vlasy a ještě tak dlouhé a krásné, tak myslím, že to vůbec není problém. Jen to chce být opatrnější a více se starat. I když nemáme ty "koňské žíně" je škoda se omezovat. A pro objem se dá taky udělat dost. Dělám si třeba uzly na noc a pak mám ráno šílený objem, který vydrží dost dlouho.

Co se týče barvy, odrůstat černou na světle hnědou musí být docela boj Sad Můžeš například barvit tmavou hennou, ale to by bylo pořád dokola. Ještě existují přípravky na stažení barvy, ale to bude ještě větší svinstvo než samotná barva...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,já mám taky jemné vlasy,ale mám je trochu vlnité,takže ta jemnost není až tak vidět Smile Jedna kadeřnice mi dokonce říkala,že mám úplně dětsky jemné vlasy,druhá zas,že je mám jemné až normální,tak nevím Laughing Rolling Eyes Ale největší síla je jak si ty vlasy umyju tak mám takové haro,že to skoro vypadá jak paruka Laughing

U nás ve třídě máme holčinu,která má jemné vlasy a má je až po zadek Wink Nevidím důvod,proč nemít dlouhé vlasy,když se v nich cítite dobře a nemáte rousy tak proč ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

U jemných vlasů také záleží na hustotě. Třeba moje sestra má tolik vlasů že nevlezou do gumičky ale má je tak jemné že to vypadá jako by jich měla málo. U nás jsem taky viděla jednu dlouhovlasou jemnovlásku-vlasy jemné a taky dost řídké-přesto je měla až po zadek a kluci si mohli hlavy vykroutit. Takže, pokud tobě samotné to nevadí, nevidím jediný důvod proč bys měla mít kratší sestřihy. Obecně se také dá říct že muži ocení každé dlouhé vlasy-ať jsou sebejemnější. Někdy si také myslím že se s jemnýma i radši mazlí Wink Mi poslední dobou vlasy také nějak zjemňují ale řešit to nehodlám-odstříhám poškozené konce a vlasy si nechám dorůst tam ¨kam porostou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

Kadeřnice mi vždycky tvrdila, že protože mám jemné vlasy, tak mi nikdy nenarostou dlouhé, nó a co nevidět budou do pasu Twisted Evil Že nemají nijak obrovský objem, mě netrápí, na druhou stranu tím, že plihnou a rovnají se alespoň vypadají vypadají upraveně (jako vyfénované nebo vyžehlené). Tudíž nevidím důvod, proč si je nenechat narůst, za zkoušku nic nedáš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

Já mám asi nějaké divné ty svoje vlasy Shocked Jaak jste tu psali,že si vlasy na noc kroutíte do šnečků kvůli objemu,já jsem to jednou zkusila a nikdy víc, vlasy na druhý den vůbec nešly rozčesat a když už se mi to povedlo tak jsem vypadala jak natupírovaná,vlasy všude kolem hlavy jen né tam kde by měli být a tak strašně elektrizovaly Rolling Eyes .tak abych vůbec mohla vyjít z domu,tak jsem na ně připlácla extra tužící gel,ale vlasy se mi pochvilce vrátili do stylu čarodejnice(Mně a nevím jestli jenom mně žádné tužidlo ani gely nedrží,vždycky než dojdu do školy vlasy mám zase v původním tvaru Confused Confused ) a to samé třeba mám když jdu spát s vlhkýmy vlasama Rolling Eyes
Dělají vám to vlasy taky Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cheekily
0-7
0-7


Založen: 24.3.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 6:42 pm    Předmět: Jemné vlásky Citovat

Very Happy Teda, vy jste mě všichni tak potěšili, už jsem se lekla, že mi budete radit, abych si to raději nenechávala dorůst. Taky jsem vždy slýchávala, že dlouhé a jemné vlasy nejdou k sobě, ale jak vidím, tak si to naopak všichni vychvalujete. A že je s nima hodě práce mi vůbec nevadí Smile, ba naopak! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

pridavam sa k jemnovlaskam. po chemickych farbach boli este jemnejsie, ale teraz zhrubli a zpevneli z henny. a na objeme tiez nabrali po prirodnych samponoch (pomarancova lavera, reincarnate od lush je super;))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 11:49 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky velice jemné vlasy. Ale pomáhá spát s copem nebo drdůlkem, po rozmotání jsou pak pěkně vlnité a drží si hezký objem skoro 2 dny Smile
Pokud s nima nic nedělám, vypadá to jako bych měla na hlavě 3 vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.