Dlouhé jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6cbfa7f4e3c60584c729130f6e2df888Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 7:49 pm    Předmět: Citovat

jsou tu tedy nějací jemnovlasci, kterým vlny DRŽÍ ? hlaste se Very Happy (to už nezávisle na dece.. to už jen jako socio-biologicko-esteticko-antropický průzkum Very Happy)

nevím, jinak-asi to s tou "dekou" (nebo spíš závojem) neumím vysvětlit, čert ví, co je to za typ vlasů..ale je to moc pěkné (a časem se to asi taky zacuchá, ale když se to čerstvě učeše, nádhera..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 7:59 pm    Předmět: Citovat

Mně. Ale až od té doby, co jsem byla na sodě. Teď s wo je to ještě lepší. Ideální je vlasy trochu navlhčit postřikem, ale často to teď ani není potřeba. Dělám volné vlny drdolem přes noc.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 8:05 pm    Předmět: Citovat

Mně drží vlny z copu (na vlhkých vlasech přes noc, nebo dlouhodobě nošený přes den) poměrně dobře. Jinak vlasy nevlním, takže netuším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 8:13 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Mně. Ale až od té doby, co jsem byla na sodě. Teď s wo je to ještě lepší. Ideální je vlasy trochu navlhčit postřikem, ale často to teď ani není potřeba. Dělám volné vlny drdolem přes noc.


jako je fakt, už jsem to tu asi psala, že když jsem kdysi dávno byla o pár odstínů odbarvená, měla vlasy odrostlé asi 15 cm, tak jsem si je (přes noc, jak jsem to vždycky dělala..navlhko..copánky)navlnila a prostě ty odrostlé vydržely navlněné (co do tvaru i do trvání vln) o hodně lépe na těch odrostlých (čili na ne-poškozených)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 9:12 pm    Předmět: Citovat

Mně vlny taky drží, jak se mi vlasy pramínkatí, tak občas sami loknovatí Very Happy Jinak když jsem si dala přes noc takové šetrné plastové natáčky, tak mi to vydrželo až do umytí - první den jsem si musela sepnout vlasy z jedné strany obličeje sponou dozadu, páš se mi tam udělal šílený patvar, jak mi natáčka v noci povolila, druhý den nádherné lokýnky a třetí den ještě pořád slušné Smile Ale teda nerozčesávala jsem je, akorát ten třetí den pročísla opatrně u hlavy, protože mi už fakt šíleně lítaly anténky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 9:46 pm    Předmět: Citovat

Vlny z copů mi tak dva až tři dny vydrží - ať už zaplétám na mokro či na sucho. Nadýchané ale zůstávají leda tak v den umytí, málokdy do dalšího: začínají se pak pramínkovatět a vypadají unaveně, schlíple...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 8:28 am    Předmět: Citovat

Mně na jemňuchách vlny a kudrliny jakžtakž držívaly, dokud jsem měla vlasy tak maximálně kousek pod ramena (jakože první den to byly kudrliny, k večeru už spíš měkčí vlny (to se mi líbilo nejvíc) a pak čím dál víc povolovaly, až tam čtvrtej den nebylo nic (maximálně ty vlasy byly takový odvzdušněný od hlavy, takže vypadaly, že mají objem). Teda samozřejmě jsem jim musela dát tužidlo, jinak držely tak pět minut. Akorát že kdeže loňský sněhy jsou, když si teď, co mám vlasy do pasu, natužím, udělám stejným způsobem vlny, a vydržej mi tak půl hodiny (no dobře, tak hodinu, když je třesknutě nalakuju). Asi se na tom podepisuje i henna. Ale fakt je, že když nevlním vůbec, je to taky znát, že jsou takový upláclejší u hlavy. Takže vždycky s větším či menším skřípěním zubů navlním a jsem nakonec ráda, že mi to dělá alespoň trošku objem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mairi
21-40
21-40


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 1:02 pm    Předmět: Citovat

aaa, mozem sa pridat do klubu jemnych a uz aj pomerne dlhych vlasov Very Happy

ja mam fakt extra jemne a tenke vlasy, co sa mi rychlo zacuchaju, cize rozpustene ich mozem nosit len tak, ze ich precesavam kazde dve hodiny, inak vecer kruty boj s kefou pri ktorom pridem o tretinu vlasov Confused
okem toho samozrejme bez umeleho objemovania fenovanim dopredu, alebo rozcesanim zaplateneho copu a pravidelnym suchorenim vyzera ze mam hlavne v dlzkach 5 a pol vlasu, samozrejme sa potykam s pramienkovatenim a podobnymi vymyslami a dalsia nevyhoda - vlasy sa mi mechanicky velmi lahko zlomia a poskodia, cize pri mojej momentalnej dlzke je to uz fakt boj, trhaju si pri zachytavani o veci, zipsy, a stiepia sa a stiepia Crying or Very sad
niekedy mam pri vycesavani dredov po prehyrenej noci, ked som sa vykaslala na pravidelne precesanie alebo zaviazanie do copu chut sa na to cele pestovanie vlasov vykaslat, je s tym strasna starost Evil or Very Mad toto mi prekaza uplne najviac, ale je mi jasne ze to nezmenim, akurat vazne nemozem z domu bez kefy a gumicky a bud ich precesavam stale alebo ich ma zapletene ina moznost nie je, s tym som sa uz pomaly naucila zit, ale aj tak ma to obcas cuka ich ostrihat nech mam klud Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 3:43 pm    Předmět: Citovat

Pod tohle se podepisuju! Akorát teda mam štěstí, že se mi moc netřepí... ale jinak mám pocity často úplně stejné, nejsi v tom sama Wink
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mairi
21-40
21-40


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 4:03 pm    Předmět: Citovat

je to fajn pocit ze niekto so mnou zdiela moje zufalstvo Laughing

noo mne sa veru stiepia konceky, vzdy po zime su v zufalom stave, zrejme im nerobi dobre chlad, a plus ich zvyknem nosit rozpustene pod salom o ktory sa mi hrozne zamotavaju a vzdy v zime mam tri krat viac dredov ako v lete, cize vysklbem o tretinu viac vlasov ako inokedy, a este si ch neustale zapinam a vytrhavam do zipsu kabata Rolling Eyes v lete take problemy nemam Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.