C2H5OH (aneb alkohol a my)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fb589ec31def0b5f2e7cfb64e4cfdd0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

Já už ani tolik nesnesu, co kdysi. Teď už fakt jen tak na chuť. A nejlepší na tom je, že v 16 mi nalili všude, a když jsem měla 23, tak po mně chtěli občanku:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
Já už ani tolik nesnesu, co kdysi. Teď už fakt jen tak na chuť. A nejlepší na tom je, že v 16 mi nalili všude, a když jsem měla 23, tak po mně chtěli občanku:-)


však buď ráda, nikdy nevíš, kdy se ti to bude hodit Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 6:18 pm    Předmět: Citovat

No joo, jenže 23 už mi taky není...chjo, to letí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 7:42 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
No joo, jenže 23 už mi taky není...chjo, to letí.


udělej to jak já: od letoška je mi furt 25 a mam klid Laughing Laughing Laughing a ať si to lítá jak chce Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
lillypad napsal:
No joo, jenže 23 už mi taky není...chjo, to letí.

udělej to jak já: od letoška je mi furt 25 a mam klid Laughing Laughing Laughing a ať si to lítá jak chce Idea

Jasan - já mám taky 25 let - už od předloňska! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
kkk napsal:
lillypad napsal:
No joo, jenže 23 už mi taky není...chjo, to letí.

udělej to jak já: od letoška je mi furt 25 a mam klid Laughing Laughing Laughing a ať si to lítá jak chce Idea

Jasan - já mám taky 25 let - už od předloňska! Laughing Laughing Laughing
Tož každýmu je tak jak se cítí.Občas se divím,že mi nedošel důchod,ale většinou se už těším až se narodím Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 8:59 pm    Předmět: Citovat

No já taky nějak nepiju, ale když jsou takové všemožné akce( a poslední dobou je jich poměrně dost Embarassed ) tak se to prostě využije ( ale nekouřím, nehulim, to ani za takových okolností ne! )...To mi povídejte...zakecávání Laughing Zrovna nedávno...jsem mámě řekla, že jdu prostě na festival s kamarádama a že přijedu až druhý den, páč potom jedeme spát ke spolužákově babičce do bytu, která tam nebude...že prostě nechci jet domů, protože poslední metro jede kolem půlnoci a fesťák končí o půl třetí a chci tam být do konce...no...tak samozřejmě, že se k babičce nejelo a po fesťáku se prostě šlo courat prahou...ted všichni jsme byli úplně střískaní, blbě nám bylo, ale co...domů přijedu v 6 a mamce nakecávám takovou historku, že babička chtěla mít vyklizený byt do 6 ráno Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
No já taky nějak nepiju, ale když jsou takové všemožné akce( a poslední dobou je jich poměrně dost Embarassed ) tak se to prostě využije ( ale nekouřím, nehulim, to ani za takových okolností ne! )...To mi povídejte...zakecávání Laughing Zrovna nedávno...jsem mámě řekla, že jdu prostě na festival s kamarádama a že přijedu až druhý den, páč potom jedeme spát ke spolužákově babičce do bytu, která tam nebude...že prostě nechci jet domů, protože poslední metro jede kolem půlnoci a fesťák končí o půl třetí a chci tam být do konce...no...tak samozřejmě, že se k babičce nejelo a po fesťáku se prostě šlo courat prahou...ted všichni jsme byli úplně střískaní, blbě nám bylo, ale co...domů přijedu v 6 a mamce nakecávám takovou historku, že babička chtěla mít vyklizený byt do 6 ráno Laughing

Jooo takový historky sou nejlepší Laughing Já když sem chodila s martinem tak 3 měsíce a mamka mě k němu nechtěla pouštět spát, tak sem si vymějšlela jako že si zabouch klíče a tak bude spát u nás Laughing Nebo že má teta svátek na jejich chatě a já přece nemůžu odejít tak brzo a zase je nechci budit aby pro mě jeli Laughing To byli najednou ochotný se vzbudit Rolling Eyes Teď si uvědomuju že jak sem si myslela že su nenápadná,tak sem byla průhledná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 1:25 pm    Předmět: Citovat

Mno...já piju občas když jdeme s kámošema do knajpy ale to neni moc často...na koncertech nepiju.
Nekouřim nehulim nefetuji


Seznam toho co piju...
Pivo,víno medovina..toť vše tvrdý zásadně ne-e.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Já mám ráda pivo i víno. A taky nějaké koktejly, mojito, pina colada, ale v těch nesmí být moc cítit alkohol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.