Týrání zvířat
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ac7126f0a205946d35b4fd453dbb13fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ted jsem si donesla bio syr moldava myslim, je vyborny, mleko kupujeme uz je n olmu se zelenym vickem a jinak ruzne suroviny kupujeme v DM - Alnatura. Treba kecup, ruzne cocky, cukr, koreni. Radeji kupuju min. Coz se tyka i masa. Radeji bio jednou tydne nez z velkochovu.
Nedavno bezel na CT film nemy, nemuzu si vzpomnenout na jmeno, sly tam zabery z velkochovu a poli. No stacilo to i bez komentare...

to je krásný... taky bych raději nejedla vajíčka vůbec nebo si koupila jedno než klecové nebo roštové chovy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem zažila dobu (po škole, když jsem nastoupila do práce), kdy jsem přemýšlela, jak mám s penězi vyjít a ne, že by mě někdo (včetně rodičů) podporoval - není to jejich povinnost, chápu, ale kdybych hlady chcípla, bylo by jim to jedno. Stejně jsem si nekoupila tyhle velkochovní věci. Maso jsem holt měla občas a víc jsem jedla to, co mi přišlo dostupnější. Nic není dokonalé, hlavně jsem si pak začala hledat jinou práci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:31 pm    Předmět: Citovat

TiborMel: Já vím, tento názor jsem taky slyšela, ale v poslední době hodně čtu, že to je mýtus a že Loreal vůbec netestuje,spíše se snaži o netestování tím, že vyvinul umělou kůži. Jinak s těmi složkami je to pravda, ale každá složka musela být v minulosti otestována, a jak jsem psala,v tomto případě bych musela používat pouze 100% přírodní kosmetiku, kde je jistota i s těmi složkami.

Naposledy upravil Llucy dne čt březen 27, 2008 3:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:31 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky o bio potravinách přesunuty sem:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=632&start=270
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Já vím, tento názor jsem taky slyšela, ale v poslední době hodně čtu, že to je mýtus a že Loreal vůbec netestuje,spíše se snaži o netestování tím, že vyvinul umělou kůži. Jinak s těmi složkami je to pravda, ale každá složka musela být v minulosti otestována, a jak jsem psala,v tomto případě bych musela používat pouze 100% přírodní kosmetiku, kde je jistota i s těmi složkami.


To bych byla potěšena! A moc. Nicméně, dokud nedostanu na naší organizaci do ruky písemně, že Loreal netestuje, věřit tomu nebudu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
TiborMel: Já vím, tento názor jsem taky slyšela, ale v poslední době hodně čtu, že to je mýtus a že Loreal vůbec netestuje,spíše se snaži o netestování tím, že vyvinul umělou kůži. Jinak s těmi složkami je to pravda, ale každá složka musela být v minulosti otestována, a jak jsem psala,v tomto případě bych musela používat pouze 100% přírodní kosmetiku, kde je jistota i s těmi složkami.

jj, ono se nedá věřit, většina těch info je reklamních nebo řečených kdesi kýmsi a chytlo se to. pokud mají známku, je to samozřejmě super, pokud ne, je jen na nás, zda si to koupíme nebo si radši koupíme něco jiného, ale jak říkám, taky si kupuju ty neověřené... kdyby je šlo podpořit při získání té známky, ráda je podpořím a klidně si připlatím...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Llucy napsal:
TiborMel: Já vím, tento názor jsem taky slyšela, ale v poslední době hodně čtu, že to je mýtus a že Loreal vůbec netestuje,spíše se snaži o netestování tím, že vyvinul umělou kůži. Jinak s těmi složkami je to pravda, ale každá složka musela být v minulosti otestována, a jak jsem psala,v tomto případě bych musela používat pouze 100% přírodní kosmetiku, kde je jistota i s těmi složkami.

jj, ono se nedá věřit, většina těch info je reklamních nebo řečených kdesi kýmsi a chytlo se to. pokud mají známku, je to samozřejmě super, pokud ne, je jen na nás, zda si to koupíme nebo si radši koupíme něco jiného, ale jak říkám, taky si kupuju ty neověřené... kdyby je šlo podpořit při získání té známky, ráda je podpořím a klidně si připlatím...


To jo, to máš pravdu. I s tím, že v poslední době se to netestování stalo reklamním trikem, což mě dost štve, protože pak v domnění, že kupuju netestovanou kosmetiku kupuju testovanou. Říkám si, jestli má ta firma právo na to, podávat nepravdivé informace???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:48 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
tiborMel napsal:
Llucy napsal:
TiborMel: Já vím, tento názor jsem taky slyšela, ale v poslední době hodně čtu, že to je mýtus a že Loreal vůbec netestuje,spíše se snaži o netestování tím, že vyvinul umělou kůži. Jinak s těmi složkami je to pravda, ale každá složka musela být v minulosti otestována, a jak jsem psala,v tomto případě bych musela používat pouze 100% přírodní kosmetiku, kde je jistota i s těmi složkami.

jj, ono se nedá věřit, většina těch info je reklamních nebo řečených kdesi kýmsi a chytlo se to. pokud mají známku, je to samozřejmě super, pokud ne, je jen na nás, zda si to koupíme nebo si radši koupíme něco jiného, ale jak říkám, taky si kupuju ty neověřené... kdyby je šlo podpořit při získání té známky, ráda je podpořím a klidně si připlatím...


To jo, to máš pravdu. I s tím, že v poslední době se to netestování stalo reklamním trikem, což mě dost štve, protože pak v domnění, že kupuju netestovanou kosmetiku kupuju testovanou. Říkám si, jestli má ta firma právo na to, podávat nepravdivé informace???

eticky asi ne, v zákoně něco o klamání taky bude, ale kdo jí co udělá? zvlášť když nebude dost důkazů, že to vážně vypustila na svět ta firma, a nikdo nebude mít tak jako tak čas ani snahu se tím zabývat... postupující dobou ale doufám, že by mohli uzákonit nějaké roztřízení kosmetiky na testovanou, netestovanou, přírodní... a být to tak setřízené i v regálech, to už by si pak možná fmy rozmyslely, jestli je to pro ně fajn reklama, a třeba by přestaly... jenže... to je jen nápad...
_________________
I would die to breathe again


Naposledy upravil tiborMel dne čt březen 27, 2008 3:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

No, není to špatný nápad!!! Jen najít někoho, kdo by ho zrealizoval Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:05 pm    Předmět: Citovat

no, na čase jít do vlády, tam toho budem moct zrealizovat .... hafooo Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.