Týrání zvířat
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no, na čase jít do vlády, tam toho budem moct zrealizovat .... hafooo Laughing Laughing


Tak jo, beru, ukážeme jim zač je toho loket!!! Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

Teda, ten článek... To snad ani nejsou lidi, ti majitelé!!! Grrr... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
tiborMel napsal:
no, na čase jít do vlády, tam toho budem moct zrealizovat .... hafooo Laughing Laughing


Tak jo, beru, ukážeme jim zač je toho loket!!! Laughing Laughing Wink

fajn Laughing Laughing Laughing deme do nich Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

Se musím pochlubit, my jsme z týrání zvířat podezřelí. Před 2 lety jsme si vzali dva bambuly z útulku - chtěli jsme nějaké chudáčky, co nikdo nechce, tak nám dali jednookou fenku a starého ošklivého dědulu (původně jsme teda chtěli ( hlavně přítel ) jednoho, ale ženské slzy jsou mocná zbraň Very Happy ) A jednoho krásného dne u nás zvoní policajt, že nás nějaký soused udal, že prý týráme psy (bydlíme v paneláku). Jsme na něj koukali jak na zjevení, pak jsme se smáli, jak nám to přišlo absurdní, ale nakonec mě to strašně rozzuřilo. Fakt nechápu, jak na to někdo mohl přijít.
Často, když na ně koukám, jak se rozvalujou na gauči nebo v křesle si na to vzpomenu. Týráme je možná tím, že taky někdy chceme do křesla a vyhodíme je, ale to fenku hezky poprosíme a většinou nás pustí a dědka trápíme tím, že ho nedrbeme na zadku 25 hodin denně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Se musím pochlubit, my jsme z týrání zvířat podezřelí. Před 2 lety jsme si vzali dva bambuly z útulku - chtěli jsme nějaké chudáčky, co nikdo nechce, tak nám dali jednookou fenku a starého ošklivého dědulu (původně jsme teda chtěli ( hlavně přítel ) jednoho, ale ženské slzy jsou mocná zbraň Very Happy ) A jednoho krásného dne u nás zvoní policajt, že nás nějaký soused udal, že prý týráme psy (bydlíme v paneláku). Jsme na něj koukali jak na zjevení, pak jsme se smáli, jak nám to přišlo absurdní, ale nakonec mě to strašně rozzuřilo. Fakt nechápu, jak na to někdo mohl přijít.
Často, když na ně koukám, jak se rozvalujou na gauči nebo v křesle si na to vzpomenu. Týráme je možná tím, že taky někdy chceme do křesla a vyhodíme je, ale to fenku hezky poprosíme a většinou nás pustí a dědka trápíme tím, že ho nedrbeme na zadku 25 hodin denně.


To je nádhera tohle číst Very Happy . Vždycky když vidím v útulky ty jednooké, ztýrané a vyděšené pejsky, vždycky se modlím, aby se našla nějaká dobrá duše která se jich ujme. Někdo kdo se nedívá na vzhled, ale jde mu o to aby měli krásný život. Kdybych mohla, taky bych si nějakého takového pejska domů vzala, aby po tom všem čím prošel, poznal taky co je to štěstí.
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

když sem byla pro kaze, tak tam paní měla taky fenečku, která neměla zadní pacičky, ale to bylo tak neuvěřitelně milý stvoření (no, ostatní taky), ale ona byla prostě milouš, navíc vypadala, jakoby pořád radostí seděla a čekala, co z vás vypadne.... dlouho mi nešla z hlavy, stejně jako ještě jeden pejsek, na kterýho mi padlo oko už při prohlížení stránek. jenže sem jela přímo pro kaza, chtěli sme s drahuš vlčáka. no, a o tom rejovi mi ta paní řekla, že začíná bejt chromej na záda a že by potřeboval operaci, která je ovšem velmi nákladná.... no prostě ta psina mi nejde z palice Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

Jedem čas jsem fotila zvířata v útulku do nabídky do novin a občas jsem fakt nechápala, čeho jsou lidi schopný. Setkala jsem se tam třeba se štěnětem, kterýmu někdo vyrval kus kůže na zádech. Nebo s případem, kdy jela rodina na dovolenou a chtěla dát psa do útulku. Když jim tam řekli, že to nejde a že od toho jsou psí hotely, tak toho psa jednoduše pustili na ulici a odjeli. Takže v tom útulku stejně skončil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:05 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
Jedem čas jsem fotila zvířata v útulku do nabídky do novin a občas jsem fakt nechápala, čeho jsou lidi schopný. Setkala jsem se tam třeba se štěnětem, kterýmu někdo vyrval kus kůže na zádech. Nebo s případem, kdy jela rodina na dovolenou a chtěla dát psa do útulku. Když jim tam řekli, že to nejde a že od toho jsou psí hotely, tak toho psa jednoduše pustili na ulici a odjeli. Takže v tom útulku stejně skončil.

To je děs, taky jsem kdysi jeden čas dobrovolničila v útulku a tohle je bohužel běžná praxe. Lidem se nelíbí, že musí zaplatit chtějí-li nechat psouna v útulku, tak to vyřeší tak, že ho uvážou před vraty útulku a jedou domů, žádnej stres. To fakt nechápu, nikdy jsem se s tím nesmířila. Jednou jsem byla v útulku přítomna utracení psa (nebyl útulkovej ale jedné majitelky - veterinář tam byl i pro veřejnost), a když pejsek usínal paní byla celá veselá a vtipkovala na celý kolo. Bylo to hrozný, hrozný, o to horší, že ho nechala uspat víceméně zbytečně, prostě jí byl na obtíž. Pak jsem několik hodin proplakala, ale jí jsem nic neřekla, v tu chvíli se člověk nezmůže na nic a ty správný věci mě napadnou až druhý den. Ani nevím jestli by to prošlo, kdybych ji poslala někam, asi ne. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:33 pm    Předmět: Citovat

známej (takovej namyšlenej vymydlenej č***k, tomu hovadu se prostě jinak říct nedá) má psa, bíglici, a minule chtěl machrovat, ona ho neposlechla (on je to taky takovej majitel na přesdržku, nechal by ji chcípnout, takže se oni stará kámoš, tenhle jednou do tejdne si vzpomene, že má psa, hrozně o ní vypráví, jak se s ní nemazlí, a čeká, že bude vycvičená a poslouchat na slovo - za prvý občasnym zařváním, na bígla, těžko, ale samo když pes nechápe, je to vina psa.... no kretén prostě), tak ji nasraně vzal za kůži a odnes stranou, tam ji dal jednu po zadku a bylo... no já sem jen kypěla... tak sem jen >potichu< pronesla, že až jí vyrve kůži, bude čumět.... čuměl, co sem si to dovolila, ale slovo neřek...
ono se to stane, jako skalp u lidí, ale stávat by se nemuselo, o to de.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
privateer
81-160
81-160


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 2:36 am    Předmět: Citovat

No je to naprostá pravda,když vidím nějaký fotky nebo záběry týranejch zvířat v novinách nebo v televizi, no prostě kdekoliv tak je mě z toho dost špatně a mít toho dotyčnáho po ruce tak by si to vyloženě užíval a to dost dlouho.Ale jinak sem trochu fanatik do žraloků a mám oblíbenou jednu stránku o nich a tady je: http://www.sharkmans-world.com a tam sou v sekci SHARKMANS DOWNLOADS bohužel vidět i záběry rybářů co je vytáhnou na palubu,uřežou jim ploutve a hodí je zpátky.Tak tomu říkám prasárna prvního stupně,protože nechat ho utopit jen kvůli tomu aby si někdo mohl dát ploutvičku tak to mě opravdu s..e
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.