Fyzické útoky na naše vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d4af69d125e49a05a11f7898efb2cac5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
wensdy napsal:
v prváku na střední mě chtěl "upálit" spolužák ( to sem tehdá měla vlasy po ramena). Dostal pěstí a do obličeje jsem mu vrazila nůž od tatínečka. Málem se počůral.... Laughing


Drsné, ale dobře mu tak!


Pokud vám někdo něco dělá s vlasy, aniž byste mu k tomu dali svolení, a pokud to má násilný element - stříhání, pálení (!!!), apod., tak je to podle mne už fyzické napadení, kterému bych se bránil fyzicky i právně. Sviňárna jako každá jiná, absolutně v tom nevidím nic humorného nebo cool. Prostě fyzický útok na vaše tělo.

Dovolil jsem si proto vydělit téma úplně samostatně, aby to mělo větší váhu....
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:


Dovolil jsem si proto vydělit téma úplně samostatně, aby to mělo větší váhu....


jasně předsedo Wink Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

ahaaaaaaaa, já už se lekla že mám vidiny Laughing
já nikdy moc rychle neběhala tak mne život naučil, že nejlepší obrana je útok. Pokud možno nečekaný Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

Teda, to je síla... Mně se zatím nic takového nestalo, ale fakt je, že je mám zatím docela krátké, tak nebudí takovou pozornost... Všem ostatním přeji pevné nervy. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

To já pamatuju, že jsem četl na netu a víc jak jednou, jak na škole spolužáci "ze srandy" ostříhali spolužačku... ta se z toho často zhroutila a nebylo to tím, že by byla vlasový magor, ale prostě že to je útok na její osobu.. a často i osobnost... přijde mi to jako fakt humus, úplně stranou toho, jeslti to jsou vlasochlupy nebo jiná součást našich osob/ností...
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
To já pamatuju, že jsem četl na netu a víc jak jednou, jak na škole spolužáci "ze srandy" ostříhali spolužačku... ta se z toho často zhroutila a nebylo to tím, že by byla vlasový magor, ale prostě že to je útok na její osobu.. a často i osobnost... přijde mi to jako fakt humus, úplně stranou toho, jeslti to jsou vlasochlupy nebo jiná součást našich osob/ností...


já taky si pamatuju. Jeden vejrostek ve třídě na základce taky střihnul. Docela velkej pramen. Holka se pak raději ostříhala a to měla krásný vlasy na zadek. Nezhroutila se, ale obrečela to. Ale holky se pak na něj seběhly a pěkně mu aspoň nabančily Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

jo pak dostal podruhý- za něco jiného. Myslím, že ho nepřitahovali moje vlasy. Spíš chtěl někoho šikanovat. a kdo se k tomu hodí líp než holčina z metabolickym kolabsem. 168cm-38kg. Dodneška nechápu jak jsem v takovym stavu mohla chodit do šloly a přežít to. Bohužel jsem se kvůli tomu kolabsu musela nechat ostříhat. Ale dneska to není o moc lepší. Mám 50kg a jsem za ně ráda. Mám totiž k tomu navíc po mámě zrychlenej metabolismus.

Ostříhat ze srandy někomu vlasy. myslím, že bych tomu dotyčnému taky něco ustříhla Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

Chápu, že tohle není žádná brutalita, ale je to věc, co mě bytostně vadí a osobně se mi to silně dotýká.... Onehdá se na mě v krámu vrhla nějaká slečna se slovy, to musí bejt prodloužený a umělý a začala mi drze na vlasy sahat. Nesnáším, když někdo naprosto cizí sahá na mě, natož pak na moje vlasy. Ruce urazit Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ostříhat ze srandy někomu vlasy. myslím, že bych tomu dotyčnému taky něco ustříhla Evil or Very Mad


Přesně, to je silné omezení něčí osobnosti a možnosti "vyjádření sebe sama". Zdravý by neodešel.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:34 pm    Předmět: Citovat

Tohle je fakt hrůza... Upálování vlasů se taky děsím celý život. Jednou opilý spolužák na zábavě taky šachoval se zapalovačem u mých vlasů, prý chtěl zkusit, jak to hoří. Ale teda to s tím ethanolem... Shocked To už je snad pokus o vraždu!

Když jsme u těch zážitků, tak mi spolužák říkal, že když ještě chodil na základku, tak tam byla slečna s vlasy pod zadek, co je vždycky nosila v copu. A nějací dva synci, puberťáci, ji ten cop ustřihli až u hlavy. Holka se z toho složila, musela se nechat ostříhat na ježka a ti parchanti dostali jen dvojku z chování... Přijde mi to stejně ohavné jako když někdo někoho zmlátí, nebo mu něco provede, zlomí ruku apod. Vážně by se to mělo trestat Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.