Fyzické útoky na naše vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d19d18e56a91831c24c4b75424fd191Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Tohle je fakt hrůza... Upálování vlasů se taky děsím celý život. Jednou opilý spolužák na zábavě taky šachoval se zapalovačem u mých vlasů, prý chtěl zkusit, jak to hoří. Ale teda to s tím ethanolem... Shocked To už je snad pokus o vraždu!

Když jsme u těch zážitků, tak mi spolužák říkal, že když ještě chodil na základku, tak tam byla slečna s vlasy pod zadek, co je vždycky nosila v copu. A nějací dva synci, puberťáci, ji ten cop ustřihli až u hlavy. Holka se z toho složila, musela se nechat ostříhat na ježka a ti parchanti dostali jen dvojku z chování... Přijde mi to stejně ohavné jako když někdo někoho zmlátí, nebo mu něco provede, zlomí ruku apod. Vážně by se to mělo trestat Evil or Very Mad


Úplně s tebou souhlasím, je to hrůza Mad
Já se nejvíc děsím právě toho, že by mi někdo ustřihl cop, člověk čeká tolik let než vlásky narostou a pak přijde nějaký *** a během vteřinky je veškerá péče a čekání pryč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

Přiznám se, že jsem přemýšlela o pojištění mých vlasů. Ani nevím jestli by to nějaká pojišťovna pojistila, ale byla by sranda se zkusit zeptat. Laughing Jasně, vlasy by mi to nevrátilo, ale aspoň nějaká satisfakce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

že by spřízněná duše?Bytostně nesnáším , když se mě někdo cizí dotýká.
Moje sestra má nádherné vlasy a ještě hezčí nehty. Fakt bomba je když někam jdeme, třeba na ples a má je nalakovaný. "jééé, ty sou pěkný. Kde ti je dělali. u nás v solonu prej tak dlouhý nedělaj"
Bože. Vždyt je na těch nehtech jasně vidět, že jsou přírodní........ Evil or Very Mad

jinak na táboře nás kluci za vlasy tahali, brutálně Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:00 pm    Předmět: Citovat

ja jsem tahle nervozni vzdy v saline,kdyz za mnou sedi vyrostci a komentuji,vzdy me beha mraz,ze neco provedou..pokusy o zapalovani taky znam,ale to se stanu dracici a silne vyjedu a to se pak drazi kamaradi divi kde se to ve mne bere Twisted Evil a to same je i u tygrika,taky uz jsem parkrat na nekoho z jeho pratel vyjela za to ze mu chtely ze srandy cvaknout zapalovac ve vlasech a nebo kudlu na cop Evil or Very Mad a osobne silne nesnasim hlazeni a hrabani ve vlasech od nekoho ciziho,a koho ke vsemu treba bytostne nesnasim Confused je mi to vzdy hrozne neprijemny,jakoby sahal primo na me brr...
A ja teda mam i trosku problem v dopravnich prostredcich,kdyz jsou narvane,to jsem schopna vystoupit a prijit kamkoli pozde,nez aby se o me nekdo otiral Embarassed a tim spis jsem haklivejsi,kdyz amm rozpustene vlasy a pord se ma o ne nekdo trit,fuj.Mozna jsem divna,ale me se to vazne tak prici,ze radsi nekam nedojedu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:08 pm    Předmět: Citovat

Jak to tady čtu, tak je to hrůůza, jak někteří lidi dokážou být tak zlý...
jedině mě napadá při tom cestování MHD, si vlásky stahnout do uzlu a pak je zase rozpustit...všeobecně tlačit se mi nedělá dobře, já zas mám pořád strach, že mě někdo okrade... Rolling Eyes
a když jsem měla vlasy dlouhý, tak jsem naštěstí žádný útoky nezaznamenala, uffff
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:08 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Přiznám se, že jsem přemýšlela o pojištění mých vlasů. Ani nevím jestli by to nějaká pojišťovna pojistila, ale byla by sranda se zkusit zeptat. Laughing Jasně, vlasy by mi to nevrátilo, ale aspoň nějaká satisfakce.


já si myslim, že to možný je a že nebudeš první. Někde jsem o tom četl, ale teď nevim, jestli to bylo v čechách a nebo jinde Rolling Eyes Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Jak to tady čtu, tak je to hrůůza, jak někteří lidi dokážou být tak zlý...
jedině mě napadá při tom cestování MHD, si vlásky stahnout do uzlu a pak je zase rozpustit...všeobecně tlačit se mi nedělá dobře, já zas mám pořád strach, že mě někdo okrade... Rolling Eyes
a když jsem měla vlasy dlouhý, tak jsem naštěstí žádný útoky nezaznamenala, uffff


Nejlepší je si vlasy hezky dát dopředu a konečky chytit do ruky. Takto většinou cestuju, protože jinak mi ty vlasy lidi oškubou taškama, batohama, zipama atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Sidonie napsal:
Přiznám se, že jsem přemýšlela o pojištění mých vlasů. Ani nevím jestli by to nějaká pojišťovna pojistila, ale byla by sranda se zkusit zeptat. Laughing Jasně, vlasy by mi to nevrátilo, ale aspoň nějaká satisfakce.


já si myslim, že to možný je a že nebudeš první. Někde jsem o tom četl, ale teď nevim, jestli to bylo v čechách a nebo jinde Rolling Eyes Wink Cool


Sakra, já chtěla být první Sad Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

Jojo, presne - ja si vetsinou lasy svazu do drdolu, nebo aspon do copu. Nesnasim, jak se nekde zachytavam v MHD, natoz pak kdyz je tam hafo lidi. Sahnout mi na vlasy nekdo, tak by asi prisel o ruku - je mi to vrcholne neprijemne.
Jinak se mi uz taky stalo, ze mi nejakci trotli v Ostrave nalepili zvykacku do vlasu v tramvaji - jsem to zjistila az doma, tak jsem to musela vymotavat..eee Mad Segra ty vyhrozuje furt, ze se ji nelibi moje spadane vlasy na podlaze a ze az budu sapt, tak mi jednou ten cop ustrihne - no meli byste klidne spani? Laughing Twisted Evil Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:19 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:



Hrůza!! Toho se děsím ještě víc, než žvýkaček nalepených do vlasů, což se mi taky stalo - v kině, na základce. Ale pak jsem k narozeninám dostala takový "malý" kapesní nůž, a už se nebojím Laughing


chichi - tím se me snaží vyzbrojit můj přítel Smile

a jednou jsem na takového dotěrného mladíka zaútočila sama - 3x jsem mu řekla, ať mě prosím nechá na pokoji - a když nenechal, tak jsem mu bodla do ruky vidličku Embarassed Smile


Naposledy upravil Violet dne pá březen 28, 2008 2:28 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.