Fyzické útoky na naše vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
devildriverka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 8:29 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
zrovna tohle vlákno jsem si ráno četla a hned je to tady...v klidu a míru si takhle jedu autobusem, seděla jsem v uličce a kousek ode mě partička malých cigánek...tak nějak na mě divně koukaly, zaslechla jsem něco o "zrz" ale nějak sem to nevnímala...a najednou mi těkdo zatahá za vlasy, byl to nějakej instinktivní reflex nebo co, já jsem se ohnala a normálně jsem jednu tu holku držela za bundu pod krkem... tak jsem přidala menší výhružku, že jestli se ještě pokusí mi na vlasy šáhnout, takže jí hnáty ulámu...vypadala, že to fakt nečekala, naštěstí jsem už vystupovala a za sebou zaslechla nadávky typu: černá můro (tohle mě opravdu pobavilo-zrovna od nich, použít to já, jsem rasistka), zrzavá čarodějnice a spousta dalších...

sakra, co si to zmetci malí myslí???šahat cizím lidem na vlasy a tahat za ně, no je to normální???a zrovna já, co na sebe hned tak nenechá šahat a na vlasy už vůbec ne z toho ještě budu mít hrůzu vůbec jet MHD...a co budu dělat, až ty vlasy budou delší???to si je mám kvůli nějakým debilům schovávat???

omlouvám se za výlev, ale jsem pěkně nas*aná ještě teď Rolling Eyes


s tohoto mam najväčšiu hrôzu kedže ešte mám dva roky školy pred sebou a aj jazdu MHD ..... ludia su drzí ja sa normálne bojím chodiť autobusmi už ale keby som urobila to čo ty tak namňa by sa už pustili aj 4 osady romov a to fakt nepotrebujem Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnamon
21-40
21-40


Založen: 19.5.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 11:53 am    Předmět: Re: Oheň Citovat

Rejža napsal:
Sinnamon napsal:
Tým, že moje vlasy boli kučeravé, blond- proste veľké Very Happy tak pútali pozornosť. V škole negatívnu. Chalani po mne vkuse ziapali, že nevidia na tabuľu a tak mi ich raz počas veľkej prestávky podpálili. Nežartujem Evil or Very Mad


Bych jim ruce zpřelámala Evil or Very Mad .


Veď Sad preto som si potom aj začala žehliť/ničiť vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 4:37 pm    Předmět: Citovat

Včera zas jedna osahávačka. Ve městě jsme potkaly máminu spolužačku ze základky. Baba s námi kecala asi půl hodiny, pořád mi tykala (v životě jsem ji neviděla) a když jsme se loučily a otáčely k odchodu, ta ženská normálně natáhne ruce, drapsne mi celé vlasy pod krkem a nadhodí jako deku:"teda ty máš ale vlasy".
Ztuhla jsem, pak se otřepala a zařvala. Babice! Nikdy nepochopím tu nebetyčnou drzost Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 2:58 pm    Předmět: Citovat

Stalo se mi něco podobného co Nicole. Cizí ženská mi hrábla po copu, když jsem si kupovala zmrzlinu. A zrovna u hlavy a to neměla dělat. Evil or Very Mad A ještě přidala otázku, zda jsou ty vlasy moje! Rolling Eyes Ta otázka mi drásá nerva. Ti lidi asi nemají moc ponětí o tom kolik stojí nadstavení vlasů.

Když to zmrzlinář viděl, tak mi dal dvojnásobné množství zmrzliny. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:00 pm    Předmět: Citovat

Dúfam, že si ju inzultovala, toto si fakt neviem ani predstaviť, že by sa mi to stalo Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:01 pm    Předmět: Citovat

Na to já moc nejsem. Bohužel. Zmohla jsem se jen na vyštěknutí ať na mě nesahá. Ale celkem to stačilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:08 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Na to já moc nejsem. Bohužel. Zmohla jsem se jen na vyštěknutí ať na mě nesahá. Ale celkem to stačilo.


Po takovém nečekaném "ohmatání" je člověk v šoku a nezmůže se nanic...

Nejlepší by bylo narvat ji tu zmrzlinu do chřtánu - taky nečekaně. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:11 pm    Předmět: Citovat

Very Happy To teda ne, škoda tak dobré zmrzliny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:15 pm    Předmět: Citovat

hlavne keď pán zmrzlinár dal dvojnásobok Very Happy

ale to sú tí ľudia fakt tak chabo na tom s IQ alebo s čím, a len tak sa dotýkajú cudzích ľudí? toto mi hlava neberie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 4:40 pm    Předmět: Citovat

dnes som bola pooberať višne - po hodine a pol som myslela, že mám po vlasoch... všade húština ako v pralese, takže som celú dobu mala vo vlasoch zaseknuté nejaké konáre, listy a bohviečo všetko Evil or Very Mad
nakoniec som si takmer odtrhla koniec vrkoča, kým mi došlo, že to sú len schlpené vlasy a nie zvyšky olisteného konárika...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.