Strie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0db15319d769460612e60a29bd1fec7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
esi napsal:

Hlady jo? Nevydržíš!! Laughing Navíc... jeden den ti vážně nepomůže Laughing


asi ne, ale trpaslík je taky dobrej plavec - taky nevydrží Laughing Laughing Laughing

ne hlady, ale běhat Ká!!!
sedy-lehy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

No, já bych řekla, že strie patří k těm nejzbytečnějším "traumatům"... Rolling Eyes Podle mě je úplně zbytečné se kvůli nim nějak trápit a vyhazovat horentní sumy za nějaké krémy, které stejně nikdy nebudou fungovat 100%... taky jsem kdysi měla takové období, že jsem je řešila, ale už mě to dávno přešlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No, já bych řekla, že strie patří k těm nejzbytečnějším "traumatům"... Rolling Eyes Podle mě je úplně zbytečné se kvůli nim nějak trápit a vyhazovat horentní sumy za nějaké krémy, které stejně nikdy nebudou fungovat 100%... taky jsem kdysi měla takové období, že jsem je řešila, ale už mě to dávno přešlo Wink


njn to je fakt Smile , ale třeba já mám strie na vnitřní straně paží /kromě jiných míst/ a když si vezmu tílko /teda kdybych si ho vzala Laughing / tak v tom ani raději nevyjdu ven, protože to vypadá fakt hrozně Crying or Very sad co bych za to dala, kdyby ta kůže nebyla tak prověšená a striatá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:58 am    Předmět: Citovat

to mě to nejvíc popraskalo okolo pupíku..bohužel to není tak dávno, tak to není moc pěkné..ale já už na to kašlu..mám dvě pěkné zdravé děti a to je důležité..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
to mě to nejvíc popraskalo okolo pupíku..bohužel to není tak dávno, tak to není moc pěkné..ale já už na to kašlu..mám dvě pěkné zdravé děti a to je důležité..


to máš zdravý postoj, dvě zdravé děti jsou dost dobrý důvod, proč velkoryse přecházet takové malichernosti jako jsou právě strie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
to mě to nejvíc popraskalo okolo pupíku..bohužel to není tak dávno, tak to není moc pěkné..ale já už na to kašlu..mám dvě pěkné zdravé děti a to je důležité..

Zmizí a vyblednou, opravdu. Skoro nebudou vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Mně se strie udělaly úplně navrchu stehen po jednom extrémně namáhavém tréninku.....Na ledě jsme celou dobu trénovali axely, takže to dalo dost zabrat a pak na suché přípravě hodinu jezdili v kuse na rotopedech, nejen, že to bylo utrpení, ale zároveň mi právě popraskaly ty žilky, které "krášlí" část mých stehen dodnes, ale nijak se tím nezabývám, nepovažuji to za podstatné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 9:26 am    Předmět: Citovat

Mě se strie v období růstu úplně vyhnuly , asi proto , že jsem moc nevyrostla ( 160cm ) Laughing Ve škole jsem byla pořád ta nejmenší a rostla děsně pomalu. A během těhu se mi utvořilo jen pár malinkatých na boku stehen a jsou už tak vybledlé , že je vidím jenom já. Na prsou a na bříšku se mi naštěstí neudělala žádná. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

tak prsa byla tak hodná,že popraskala zespodu Laughing Laughing ..takže to není ve výstřihu naštěstí vidět Razz Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fluidum
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Škoda, že se dívkám v pubertě (když rychle rostou) více neříká, že by se měly mazat nějakým tím krémem (i když to může vypadat, že to ještě zatím nepotřebují), navíc pokud je to dědičné, tak tuplem. Jak už se strie vytvoří, tak už je pozdě.
No já už jsem se s těma mýma smířila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.