Strie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46a9f8bbcc0c0614a7cceaa069300adaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 6:09 pm    Předmět: Citovat

fluidum napsal:
Škoda, že se dívkám v pubertě (když rychle rostou) více neříká, že by se měly mazat nějakým tím krémem (i když to může vypadat, že to ještě zatím nepotřebují), navíc pokud je to dědičné, tak tuplem. Jak už se strie vytvoří, tak už je pozdě.
No já už jsem se s těma mýma smířila Wink


já myslím, že dívkám ale i chlapům by se mělo v pubertě věnovat více pozornosti, kolikrát se tak může leccos zmírnit nebo úplně zastavit...třeba péče o pleť, pokožku zejména...nemyslím naučit nějaké přehnané sebepéči, ale zdravému přístupu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

fluidum napsal:
Škoda, že se dívkám v pubertě (když rychle rostou) více neříká, že by se měly mazat nějakým tím krémem (i když to může vypadat, že to ještě zatím nepotřebují), navíc pokud je to dědičné, tak tuplem. Jak už se strie vytvoří, tak už je pozdě.
No já už jsem se s těma mýma smířila Wink

... já ti nevím, zda to mazání k něčemu je - navíc pokud je to dědičné... dcera se neustále něčím natírá (skoro bych řekla, že denně) - a stejně jí kůže popraskala (je štíhlá) .Možná proto, že má uplně jemnou kůži, prosvitají ji hodně žilky - a ta tenká kůže je asi k těm striim dost nachylná. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fluidum
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 8:40 am    Předmět: Citovat

Možná se tím mazáním vznik strií alespoň omezí. A když ne, tak má člověk aspoň pocit, že pro to něco udělal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lostris
0-7
0-7


Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

Já mám strie od puberty na lýtkách, stehnech, prsou, prostě děs. Naštěstí jsou už teď tenké a bílé, ale stejně mě to štve. Používám různé krémy, kůže vypadá líp, ale je mi jasný, že strie zmizet nemůžou. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 6:24 am    Předmět: Citovat

zkoušeli jste někdo na strie vacupress???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

U mě taky na strie nic nepomáhá Sad Mám je na bocích a zadečku. Jsou už bílé ale stejně se lesknou a jsou vidět. Ale už jsem se s tím smířila a jsou moje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

tož tak jsem byla na vacupress - má to zpevnovat kůži a pomáhat zmenšit strie.tak to zkusímSmile dám si pár kůr a uvidím Smile třeba mi to trošku stáhne i břicho po mimi Smile jinak ještě jsem četla, že na zlepšení používají ženy kolagen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:12 am    Předmět: Citovat

Já tedy strije nemám (nebo jsou tak nevýrazné, že o nich nevím). Možná je to trochu i tím, že každý den masíruji tělo olejíčkem a to už několik let, tak možná jsem tomu trochu předešla tímto. Ale určitě je to dáno i geneticky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Já tedy strije nemám (nebo jsou tak nevýrazné, že o nich nevím). Možná je to trochu i tím, že každý den masíruji tělo olejíčkem a to už několik let, tak možná jsem tomu trochu předešla tímto. Ale určitě je to dáno i geneticky. Wink


S tou genetikou souhlasím, máš asi více elastičtější a silnější kůži Wink Mě popraskala v pubertě, když jsem se začala zakulacovat. A natírala jsem se stále normálními těl. mléky i těmi právě na strie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:
Llucy napsal:
Já tedy strije nemám (nebo jsou tak nevýrazné, že o nich nevím). Možná je to trochu i tím, že každý den masíruji tělo olejíčkem a to už několik let, tak možná jsem tomu trochu předešla tímto. Ale určitě je to dáno i geneticky. Wink


S tou genetikou souhlasím, máš asi více elastičtější a silnější kůži Wink Mě popraskala v pubertě, když jsem se začala zakulacovat. A natírala jsem se stále normálními těl. mléky i těmi právě na strie.


No, nám lékařka co nás učila na dermatovenerologii, říkala, že všechny ty krémy proti striím, jsou blbost, že máme těhotným říkat, ať se mažou obyčejnou indulonou a výsledek bude úplně stejný. Já si to myslím taky. Vždycky, když jsem se bavila po porodu s nějakou maminou, která měla krásně hebkou kůži a minimum strijí nebo žádné, tak každá říkala, že se mazala něčím obyčejným, hodně uváděly Niveu, nebo Aviril baby. Řekla bych, že ty krémy proti striím (i proti celulitidě) jsou jen reklamní tah. Určitě neuškodí, ale stejnou službu prokáže každý krém v kombinaci s masáží kůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.