Strie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61cbcf3ecfa43c0d379825f815d9f8b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

No, nám lékařka co nás učila na dermatovenerologii, říkala, že všechny ty krémy proti striím, jsou blbost, že máme těhotným říkat, ať se mažou obyčejnou indulonou a výsledek bude úplně stejný. Já si to myslím taky. Vždycky, když jsem se bavila po porodu s nějakou maminou, která měla krásně hebkou kůži a minimum strijí nebo žádné, tak každá říkala, že se mazala něčím obyčejným, hodně uváděly Niveu, nebo Aviril baby. Řekla bych, že ty krémy proti striím (i proti celulitidě) jsou jen reklamní tah. Určitě neuškodí, ale stejnou službu prokáže každý krém v kombinaci s masáží kůže Wink


Jéé, tak to moc děkuju za príma radu Wink Aspoň se ušetří Wink Taky jsem totiž už přemýšlela, čím se budu mazat až budu těhu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

ach ach, tak u mna je to so striami hrozne - mam ich na zadku, kolenach ako velke jazvy, malinke z vnutornej strany stehien, hore na lytkach, male na prsiach...trosku ma to deprimuje, uvedomila som si totiz, ze su z toho brutalneho vyrastenia, co ma sokovalo...este v septembri som mala 172 cm vysku, teraz je to 176 a prerastla som aj svojho deda, ktory ma 172 (inak babka a mamka okolo 165 cm) Laughing aspon ze v tom nie som jedina Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:58 am    Předmět: Citovat

Jj, kdysi dávno, to jsem byla ještě skoro děcko, jsem vyrostla do všech směrů raketovou rychlostí. Takže mám proužkovaný vzorek na mnoha místech a oběma směry. Vzhledem k tomu, že s tím nic neudělám a nezpůsobila jsem si to sama, tak na to kašlu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 10:32 am    Předmět: Citovat

Tiež som ako malá rýchlo vyrástla najprv do výšky potom do šírky a strie sa mi nevyhli. Mám ich zopár na bokoch také maličké dlhé asi 1cm a keď sa neopaľujem sú viditeľné len pri určitom uhle takže nie som na tom až tak zle. Very Happy Dúfam, že sa mi v budúcnosti vyhnú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

Taky jsem proužkovaná oběma směry v horní části stehen Very Happy Svislé se mi udělaly někdy před pubertou, a vodorovné opár let později. Ale není to nějak moc vidět, a to jsem štíhlá. Dřív jsem to mazala krémy jak divá, ale stejně to nepomohlo, tak což. Už se na to nesoustřeďuju, nevadí mi to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

Kdyz jsem byla mala, tak jsem mela jiste zdravotni problemy a pribrala jsem behem roku asi dvacet kilo a popraskala mi uplne silene kuze na brise ... ne male strie, ale opravdu ty dlouhe, hluboke pres cele bricho Sad ... mam proste divnou kuzi, i po sebemensi oderce mi zustane jizva Sad ... a to jsem to mazala vsim moznym a stejne to nepomohlo ... ale uz je mam tak dlouho, ze jsou uplne bile, stejne bile jako cele moje bricho Laughing , kdyz jsem zhubla, tak se trochu stahly, ale naucila jsem se je brat jako svoji soucast, takze uz jsou mi uplne jedno ... zatim to nikdy nikdo na me neresil, tak proc bych to mela resit ja Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 3:56 pm    Předmět: Citovat

kedze som velmi rychlo rastla, 1cm za mesiac iste obdobie, tak mam vodorovne a zvisle strie po celych stehnach, kolenach, laktoch, prsiach, na bokoch mam take specialne velke...a po tehotestve uz aj na bruchu. su hlboke a velke, vsetky. a je to moja sucast, neriesim ich, ani mi nevadia. rokmi blednu, ale zostavaju stale. neviem, ale mne proste nevadia
a ziadne kremy na to nefunguju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 4:45 pm    Předmět: Citovat

Strie mám, páč jsem takovej maník, co od cca 12 neustále hubne a nabírá, tudíž prsa, boky i stehna jsou poznamenaná. Ale neudělám nic... okolo prsou tomu s přítelem říkáme sluníčko- vypadá to jako paprsky co vycházejí z dvorce Laughing Laughing Holt z toho člověk musí udělat něco pozitivního když už to má Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 6:34 pm    Předmět: Citovat

no to ano, take giganticke cipky na mojom tele Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 11:25 pm    Předmět: Citovat

myslim, ze po case strie vyblednu aj bez nejakej specialnej starostlivosti, vysvetlujem si to tak, ze sa zahoja...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.