Dlouhovlasá geografie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5978f7ced9cb67b180cb27992658740bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kde je vidět nejvíc dlouhovlásek?
V Praze, proto?e tam je mo?né v?e
39%
 39%  [ 13 ]
V Brně, proto?e za holkami z Brna choď
15%
 15%  [ 5 ]
Na severní moravě, proto?e tam je?tě holky mají rozum
21%
 21%  [ 7 ]
V jiných českých či moravských městech, proto?e nejen Praha/Brno ovlivňuje módu
15%
 15%  [ 5 ]
V jiných českých či moravských krajích na vesnicích, proto?e se dr?í tradice
9%
 9%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 33

Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
mozno je to aj tym, ze pre beznych ludi su dlhovlasky uz aj baby, co maju vlasy po lopatky. a my si ich nevsimneme.

no to je fakt-když se řekne dlouhé vlasy,tak jsou to vlasy po lopatky a v módních časopisech když je řeč o dlouhých vlasech,tak tam nevídám modelky s vlasy delšími pod lopatky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

no ja tiež u nás veľa dlhovlásiek nestretám.. a mám dojem, že ľudia k dlhým vlasom majú skôr negatívny vzťah (strašne ich to otravuje a keď je to dlhé, vraj to už vôbec neni pekné..). teda neviem či len ja mám ten dojem... ale veľký trend na Slovensku, resp. v Bratislave je strihanie, prestrihávanie a to úplne bláznivé farbenie Sad žiaľ. teda aspoň podľa toho, čo vidím okolo seba... dvoj- a trojfarebné hlavy vystrihané na ježka... ale možno je to tak iba v Bratislave, i keď aj v Žiline postretávam kde-čo ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juraj
41-80
41-80


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Súhlasím s Moranou, že trend prestrihávania vlasov v Bratislave je veľmi necitlivý a bláznivý. Prestrihávanie vlasov, ktoré sa mi osobne nepáči, má pôvodne viesť k peknému strihu a účesu. Toto sa však často vôbec nepodarí a vlasy vypadajú veľmi zle a slečne neprispievajú k jej pôvabu. Možno má pocit, že drží krok s módou, ale ani netuší aká je pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Téma odkud vlasy považujeme za dlouhé, se řešil v tomto vlákně, kam jsem přesunula příspěvky juraje a Nicole a kde také můžete pokračovat v diskuzi.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 1:15 pm    Předmět: Citovat

Ja bývam len niekolko desiatok km od bratislavy ale mám pocit že je tu dosť dlhovlások a veľa z nich má prírodnú farbu vlasov. Hlavne dievčatá do 20 rokov. Denne ich vidím cez 20 (ale dlhšie ako po zadok sú zriedkavé, najčastejšie do pásu alebo po zadok)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

ja som z kosic a dlhe vlasy tu nevidiet casto takze vzdy ked zbadam nejaku zenu s vlasmi po pas a dlhsie tak si ten pohlad vychutnavam Laughing mam aj kolegynu ktora ma vlasky take dlhe ako ja len cierne a su velmi pekne a ona je vyssia takze na cm budu este dlhsie ako moje.a davnejsie som mala kolegynu ktora ma vlasky po kolena ale ona ich vzdy nosila vynute hore takze ja som ich vlastne ani nikdy nevidela co je fakt skoda Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.