Hudba
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 60, 61, 62  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 11:57 pm    Předmět: Citovat

Poslouchám všechno, ale nejvíc folk, jazz, swing, vážnou hudbu- nejradši mám Vivaldiho(Ještě ho může hrát na housle Jaroslav Svěcený a slintám blahem). Moc ráda mám irskou a keltskou hudbu, celkově mě keltská kultura hodně oslovila. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 1:23 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Dechovky nejsou lidovky, i když dechovky často předělávají lidovky:-)

Ale takový moravský nebo slovenský folklór ve správném podání s cimbálovkou...úžasný! Já to jako pražák moc neznala, ale dostala jsem se k tomu přes svého muže, který je moravský muzikant. Už máme doma asi trojí starý kroj, většinou jsme to zachránili před vyhozením...nevím, co to je za lidi, kteří tohle vyhodí. Co by za to člověk dal, kdyby byl z nějaké vesnice, která má vlastní kroj a zvyky (okolo Prahy už všechno zmizelo před 150-ti lety)..no nic, to jsem se trochu nechala unést Smile


jo, moravske a slovenske lidovky s cimbalovkou- to taky muzu:))) krasna hudba, krasne , poeticke a hluboke texty....odrazi lidsky zivoty, emoce, hodnoty kulturu,...vsechno:-)
nebo treba Moravska lidova poezie od Janacka nazpivana Bittovou- to je taky mnamka:)
Jinak ja jsem otevrena vsemu, ale moc rada mam to, cemu se rika worldmusic, nebo etno, nebo tak nejak:-)
cikanske tradicni, klezmer, arabske(ne teda popik, ted zrovna treba Nusrat Fathi Ali Chan)...Vsechno Very Happy
a taky mam rada ceske pisnickare jako je Kryl, Nohavica, Navarova, Raduza,...
a taky klasiky jako sou Velveti nebo Led Zeppelin , Doors, hendrix, joplinová, ....
a taky elektronickou hudbu....
a ruzny maly kapelky, ktery hraji "neco alternativniho" po klubech
A Filipa Topola a Psi vojaky!
Já, ja nemuzu prestat, ja bych vyjmenovala nejradsi uplne vsechno:-)
To byla ale blba otazka- jakou mame radi hudbu!! Kdo to vymyslel?? na to se neda odpovedet Twisted Evil
Jo, jeste nekdo me napadl:) - sem ted byla na konciku:-)- gipsy.cz - romsky hiphoper- je dobrej a sladkej:) ja teda hiphop normalne neposloucham, ale on se mi libi Embarassed Ale asi to neni pro kazdeho:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 1:45 pm    Předmět: To Nika Citovat

Hmm, chválím Smile
Psí vojáci...na ty jsme chodili na gymplu, to byly časy Smile
Iva Bittová je taky super, třeba i v Baladě pro banditu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 2:33 pm    Předmět: Re: To Nika Citovat

Daniela napsal:
Hmm, chválím Smile
Psí vojáci...na ty jsme chodili na gymplu, to byly časy Smile


...na Deltu nebo Chmelnici? Wink) Jestli my se tam nekde nepotkali Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 2:39 pm    Předmět: Citovat

Na Chmelnici. Jestlis tam potkal holku s hnusnou modrou pusou a obočím, tak jsem to byla já Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 7:06 pm    Předmět: Co poslouchám? Citovat

V první řadu určitě metal:
- Zejména avantgardní formy black metalu. Například Emperor (Ihsahn je génius), Satyricon (Satyr je výbornej skladatel), Behemoth, sólový projekty: Ihsahn a Diabolical Masquerade.
- Pak taky jiné formy metalu jako alternativní Katatonia, Opeth. Každopádně také z nostalgie starý Cradle of Filth - některý starý songy jsou pro mě obzvláště důležitý. Miluju je.

Potom mám rád vážnou hudbu (Mozart, Smetana, Dvořák...), operu (Puccini - na Turandot jsem i byl a bylo to skvělý; Carmen) a můžu i nějaký muzikál (Dracula - už jako malej jsem na tom byl dvakrát).

No... jak se myslím vidět hudba pro mě má naprosto monumentální význam. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 7:12 pm    Předmět: Re: Co poslouchám? Citovat

Lucifer napsal:
V první řadu určitě metal:
- Zejména avantgardní formy black metalu. Například Emperor (Ihsahn je génius), Satyricon (Satyr je výbornej skladatel), Behemoth, sólový projekty: Ihsahn a Diabolical Masquerade.
- Pak taky jiné formy metalu jako alternativní Katatonia, Opeth. Každopádně také z nostalgie starý Cradle of Filth - některý starý songy jsou pro mě obzvláště důležitý. Miluju je.

Potom mám rád vážnou hudbu (Mozart, Smetana, Dvořák...), operu (Puccini - na Turandot jsem i byl a bylo to skvělý; Carmen) a můžu i nějaký muzikál (Dracula - už jako malej jsem na tom byl dvakrát).

No... jak se myslím vidět hudba pro mě má naprosto monumentální význam. Smile


Jo, jo Drákula , toho můžu... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 11:20 pm    Předmět: Citovat

Sem se právě vrátil ze svých dávných souputníků Neočekávaného dýchánku, heeej brňáci, gde ste byli, sem vás Očekával Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 2:25 pm    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, Kopretino, co hraješ za žánr (nebo máte s těmi ostatními vlasaticemi nějakou skupinu)? Mohla bych to dát do komentářů, ale tady je na to víc prostoru; a co je těch pět nástrojů, které ovládáš? Kytara, flétna, a co dál? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 5:43 pm    Předmět: Citovat

Skupinu jsme měly,bohužel v té době jsme měly každá ještě svoji vlastní kapelu, takže nám to společné hraní moc dlouho nevydrželo Sad žánr který jsme hráli byl folk, já vlastně působila jen ve folkových seskupeních, teda pak ještě v jedné folko-jazzové Very Happy S kapelami jsem musela skončit protože jsem nic nestíhala Sad Přednější je pro mě dostudovat,takže hudba šla na pár let stranou,jednou se k ní ale ráda vrátím, teď si hraju jen tak pro radost doma Smile Hraju historické skladby, irské balady, folk....a tak...A nástroje....No kytara a flétny jsou asi nejoblíbenější a dál klavír, harmonika a rekreačně nějaký ten bubínek....Taky teda hlasivky a nervy, na ty nesmím zapomenout Very Happy Ráda bych se jednou naučila na saxofon, vžycky mě lákal i jazz Smile A jednou bych si chtěla pořídit irskou flétnu - low whistle.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 60, 61, 62  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.