oblíbené restaurace

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 12:25 pm    Předmět: oblíbené restaurace Citovat

zakládám tohle téma sice všeobecně, ale už v úvodu prosím o malou radu - potřebuju záložní místo por oslavu narozenin - aby se tam dalo vejít v 15-20 lidech, nebylo tam příliš draho, smělo se tam kouřit (bohužel, spoluoslavenkyně a nemálo pozvaných jsou kuřáci) a bylo to v Praze. A dalo se tam ještě vecpat na tento pátek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

Výborné vlákno! Můžeme rozšířit na celou ČR...?

U BRNA:
Hotel u Crlíků, Tetčice.
Pracovně mám za sebou zkušenost s desítkami ne-li už stovkami českých restaurací a hotelů, a přátelé, u Crlíků se vaří absolutně nejlíp. Skvělá obsluha! Naprosto doporučuji tuto skrytou perlu okresu Brno venkov (5 minut z D1čky)

V BRNĚ:
Indická restaurace Taj na Jakubském nám.: nedávejte si tam menu, ale pozvěte polovičku na večeři k oslavě výročí. Pravá indická kuchyně v příjemném prostředí. Vstup v sárí doporučen =)

Brabander: Když chcete na někoho udělat dojem nebo požádat o ruku, doporučuju tuto jednu z mála skutečně "světových" hospod v Brně. Drahé jak sviňa, ale špičkový servis i jídlo Smile U Hodin.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 1:10 pm    Předmět: Citovat

Brno:
Zakki - v poslední době má nejoblíbenější - mají tam vynikající lasagne
U starýho Billa - akorát trochu menší porce
Pizzan - klasika ve středu města
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Ale když Brno je z té Prahy přece jen kapku z ruky Smile

Ale dobře vám tak - Praha Bohemia Bagel Hlavně na kafe a zákusek. Totální zasycení kouskem dortu a k tomu bezedné kafe s libovolným množstvím smetany a cukru. Jídla na můj vkus kapku dražší, ale na posezení a "babský splk" neznám vPraze nic lepšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Olomouc: skvělá restaurace U Anděla: http://www.uandela.cz/ Doporučuji!!!
Pak je prý ještě dobrá na Dolním náměstí U Kapucínů, ale tam jsem osobně ještě nebyla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Praha:
- Pizzerie Grossetto (např. na Náměstí Míru nebo na Jugoslávských partyzánů v Dejvicích) - VYNIKAJÍCÍ kuchyně, ale taky dost narváno

- Rybářská bašta v Průhonicích - jednak pěkný barák (experimentální hliněná architektura, velmi příjemné), jednak sice trochu daržší, ale opravdu skvělá kuchyně, např. jídla z ryb, ale i spousta jiných. Také jsou tam přátelští ke kočkám (napočítala jsem tam asi sedm koček po celé restauraci). Musí se rezervovat dopředu.

- na nějakou zvláštní příležitost lze použít penzion Diana poblíž metra Rajská zahrada, mají tam zvěřinová a jiná masitá jídla, vaří naprosto skvěle a dělají obrovské porce. Tak dobrou zmrzlinu, jakou mají tam, jsem jinde nejedla. Nutno rezervovat.

- na nějakou ještě zvláštnější příležitost Provensálská restaurace v Tuchoměřicích (západně od Prahy kousek před letištěm) - opravdu velmi luxusní francouzská jídla, ale i ceny (mají být za co). Nutno rezervovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 12:48 pm    Předmět: Citovat

Rožnov hotel a restauraceEroplán
supr vaření,soukromá sauna,solárko, masáže ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 1:14 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Praha:
- Pizzerie Grossetto (např. na Náměstí Míru nebo na Jugoslávských partyzánů v Dejvicích) - VYNIKAJÍCÍ kuchyně, ale taky dost narváno


Souhlasím, byla jsem tedy jen na Náměstí Míru, ale byla jsem moc spokojena Laughing
Jinak já ráda chodím i do Pizzerie Coloseum: http://www.pizzacoloseum.cz/pizza_coloseum/kontakt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 5:31 pm    Předmět: Citovat

Brno: Pizzerie Sukulent, na náměstí 28.října - dobré těstoviny, ale hlavně výborná meníčka, která se bohužel musí objednávat den dopředu nebo daný den ráno, ale stojí za to, jsou z drahých surovin, parádně upravená a moc chutná a člověk se pěkně "napucne". http://www.pizza-sukulent.com/
Dá se jim poslat e-mail a oni pak posílají týden dopředu nabídku na další týden. Fakt doporučuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.