nejlepší x nejhorší
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af3ef5a5722855c7699a0a3419a0ef91Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 5:44 pm    Předmět: Citovat

najlepší šampón- hľadám,skúšam..ale zatiaľ u mňa alpecin C1
najhorší šampón- tak toto viem naisto!Idiotský Saloon Textures !Very Happy vysolila som zaň 20 eur..a nielenže mi nepomohol na rast ani na vypadávanie vlasov, ešte som po ňom mala vlasy tak spľasnuté ako Smígl z Lord of the rings Very Happy ani tvar, ani nič..prosto des,nikdy viac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 8:29 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Nejlepší šampon: Lush Rehab a Londa Visible Repair (nutné střídat jak jeden tak druhý, Lush mi totiž vlasy po delším používání vysušuje a Londa by je mohla mastit)
Nejlepší kondicionér: Elséve s mateří kašičkou (zatím jsem lepší nenašla)
Nejlepší maska: Wella intenzivní samozahřívací maska (vlasy jsou po ní opravdu krásné); Redken Color extend (krémová maska i oplachovací sprej, měla jsem je sice již před nějakou tou dobou, ale určitě se k nim někdy vrátím)

Nejhorší věci na vlasy jsem měla určitě z Avonu - už nikdy víc! Vše ostatní co jsem kdy na vlasy napatlala byl takový průměr, nic neurazilo, ale ani výrazně nenadchlo. Nepochybuji, že se můj výčet může za nějakou dobu zase změnit, hlavně když se v dohledné době chystám na TIGI a Kerastase.


a v tý elseve s mateří kašičkou jsou silikony nebo ne? Smile přemejšlim o nějáký chemický z drogérky, ale silikony nechci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element: Jsou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

Nejlepší šampon - Bione keratin regenerační šampon
Nejlepší kondicioner - Balea Best age (musela jsem mu ale přijít na chuť), Bione keratin, Gliss kur ultimate repair
Nejlepší maska - Alcina No. 1, Gestil

Nejhorší šampon - pro mě bohužel téměř všechny Alverde
Nejhorší kondicioner - Panthenol (nemohla jsem rozčesat vlasy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 4:31 pm    Předmět: Citovat

Nejlepsi sampon : Urtekram (nejvic asi levandulovy, pro svou uzasnou vuni)
Nejlepsi kondicioner: Jasön (jednou jsem si ho koupila jen tak a od te doby jiny nechci:) )
Nejlepsi plet. voda: kvetinove Saloos (nejvic ruzova a levandulova)
Nejlepsi plet. krem: zadny, nejlepsi jsou olejiky, nejvic regeneracni od Saloos nebo jojobovy
Nejlepsi ocni krem: vazelina nebo jojobovy olej
Nejlepsi odlicovac: detsky olejicek (zvladne i vodeodolny makaup)
Nejlepsi na poskozene konecky: obycejna vazelina, nemuzu si ji vynachvalit:)
Nejlepsi na pupinky: Tee Tree Oil
Nejlepsi parfem: obycejne etericke oleje, ktere si namicham podle sebe a pak mam osobni krasnou vuni:) (dlouho voni, zcela prirodni:3)

Nejhorsi: rozhodne se s Vami shodu ve Fructisu, horsi sampon jsem nezazila!!, pak mi proste nevyhovuji vsechny sampony se silikonama, mineralnima olejema a dalsimi ropnymi produkty, ktere se usazuji na vlasove pokozce:-/...jinak s nicim jinym nemam vylozene problem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 9:17 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší šampon: Alverde s břízou a šalvějí
Nejhorší šampon: Fructis, Avon, Schauma a jiné chemické záležitosti, u mě dokonce i Head&Schoulders (paradoxně jsem po něm měla ty nejhorší a nejbrutálnější lupy v životě, proč, je mi záhadou, jen lituju, že jsem to tehdy nevyfotila, nešla jsem kvůli tomu ani do školy Laughing)
Nejlepší balzám na vlasy: Přikláním se k Alverde, kvůli složení, i jak potom vlasy vypadají, ale po létech jsem dospěla k názoru, že nejlepší péče na vlasy jsou oleje před mytím (po kondicionéru vlasy vapadají hydratovaně, ale po olejovym zábalu jsou hyrdatované), takže u mě nejoblíbenější makadamiový a z pšeničných klíčků Wink
Nejhorší balzám na vlasy: totéž, co u šamponů, levná chemie je vážně zlo
Nejlepší pleťový krém: Alverde s růžovým olejem (i růžový odličovací mlíko je super)
Nejhorší pleťový krém: Avon, Garnier (chemie, štípou do očí, pálí mě po nich kůže...po přečtení složení se upřímně vůbec nedivim)
Nejlepší patlání na tělo: Alverde s bambuckým máslem a makadamiovým olejem (dokonale voní)
Asi jste si všimli, že dost holduju Alverde kosmetice a je tomu tak, opravdu mi hodně sedla složením, výsledky, i cenou Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 9:29 pm    Předmět: Citovat

najlepsi sampon : pantene na farbene vlasy
najhorsie sampony : tania a tie podobne lacne, co ani nenapenia a aj ked ich vylejem celu tubu, tak vlasy neumyju
najlepsi kondicioner : pantene na farbene vlasy
najhorsi kondicioner : nemam, zatial vsetky fungovali Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 9:40 pm    Předmět: Citovat

najlepší šampón: žihľavový/brezový od dixi
najlepší čiastiaci gél: alverde s morskými riasami
kondicionéry nehodnotím, zatiaľ som mala len 2 bezsilikónové od baley, dávam prednosť olejovým zábalom

najhoršie, čo som kedy vyskúšala: henna z DM
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 9:59 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší šampon: Panthenol od Altermed
Nejhorší šampon: Fruktis (ale jako puberťačka jsem si s ním hlavu myla, nojo, holt masáž reklamy a voněl docela dobře), v dnešní době se mi po něm udělaly pokaždý lupy a svědila mě hlava
Nejlepší kondiš: asi jakejkoliv Gliss kur
Nejhorší kondiš: nevím, zatím asi žádnej, všechny fungovaly docela dobře
Nejlepší krém: Alverde s alpskou růží, dlouho předtím Loreal Happyderm (už ho nedělaj)
Nejhorší krém: Garnier (už nevím jakej, byl ve světle fialovým kelímku, ale já se v něm regulerně "potila", jakoby mě obalili něčím neprodyšným...)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší šampon: stále hledám, zatím vede ibiškový Alverde a rozmarýnový Urtekram
Nejhorší šampon: kvasnicový Garnier (po ničem jiném jsem nikdy v životě neměla lupy + strupy + šíleně svědící hlavu)
Nejlepší kondicionér: těžko vybrat jeden, buď ibiškový Alverde, nebo American Cream od Lush
Nejhorší kondicionér: jakýkoli silikonový - naposledy Dove pro barvené vlasy
Nejlepší věc na pleť: olej Ylang-Ylang od Saloosu
Nejhorší věc na pleť: cosi u kosmetičky, nepamatuju si název (doslova se mi obličej stáhl z kůže), jinak "vede" Garnier pro suchou pleť

Nejlepší věc, co jsem kdy vyzkoušela, i když to pro mě byla předtím úplně neznámá věc: jednoznačně henna Exclamation Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.