Dlouhovlasá předsevzetí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e6083c5901c7d0d62191f9627189e2fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mashlee
81-160
81-160


Založen: 16.12.2010
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: so prosinec 25, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Mikineczka napsal:
Mashlee napsal:
Mikineczka napsal:
Taky se přidám:

Pravidelně zastřihovat konečky, i když jsem svojí vysněné délky ještě nedosáhla. Chci nechat dorůst tu 10-ti cm chlupaninu co mi kolem obličeje dělá svatozář Laughing to bude na dlouho Confused Laughing


To znám Laughing Laughing Ta svatozář...ničím nejde uhladkat Laughing


Ty u čela už dám alespoň za uši, ale ještě mi roste podsada a to teprv vypadá, už se těším až to budu moct aspoň zaplést do copu nebo tak


Tak zapléct se mi to teda dá...trčí to jen mírně...ale zase je ten cop hrozně krátkej...vlasy se mi sotva dotýkají lopatek... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so prosinec 25, 2010 11:58 pm    Předmět: Citovat

Myť vlasy každé 3 dni (Nie obdeň ako zvyknem) !!!! Toto predsavzatie si dávam stále dokola a vždy do nedodržím, teraz som začala znova a je to hrozné, asi to zas nevydržím Crying or Very sad Som ako miss bravčová masť Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 9:25 am    Předmět: Citovat

Mikineczka napsal:
Mashlee napsal:
Mikineczka napsal:
Taky se přidám:

Pravidelně zastřihovat konečky, i když jsem svojí vysněné délky ještě nedosáhla. Chci nechat dorůst tu 10-ti cm chlupaninu co mi kolem obličeje dělá svatozář Laughing to bude na dlouho Confused Laughing


To znám Laughing Laughing Ta svatozář...ničím nejde uhladkat Laughing


Ty u čela už dám alespoň za uši, ale ještě mi roste podsada a to teprv vypadá, už se těším až to budu moct aspoň zaplést do copu nebo tak


Mikineczko, nejedeš v tom sama...i já mám zatím na hlavě svatozář,ale do culíku zadní vlasy dám a po stranách za ušiska také...už aby byly o 3-5cm delší a budu spokojená...pak už, ať si to roste jak chce...důležité pro mě je,abych cítila,že mi kolem hlavy obtékají vlasy...a ne svatozář Confused Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 6:28 pm    Předmět: Citovat

tak, rozhodla jsem se, že si budu do kalendáře zapisovat, kterej den henním Very Happy já to pak dost zapomínám a přemejšlím jestli bych měla hennit nebo ne Very Happy a jak je to vůbec dlouho, kdy jsem naposled hennila Very Happy mám v tom bordel Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 8:37 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
tak, rozhodla jsem se, že si budu do kalendáře zapisovat, kterej den henním Very Happy já to pak dost zapomínám a přemejšlím jestli bych měla hennit nebo ne Very Happy a jak je to vůbec dlouho, kdy jsem naposled hennila Very Happy mám v tom bordel Rolling Eyes



ha, toto je dobry napad. ja zas zabudam kedy som dala masku, alebo nejaky zabal, pripadne farbila Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 9:51 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
tak, rozhodla jsem se, že si budu do kalendáře zapisovat, kterej den henním Very Happy já to pak dost zapomínám a přemejšlím jestli bych měla hennit nebo ne Very Happy a jak je to vůbec dlouho, kdy jsem naposled hennila Very Happy mám v tom bordel Rolling Eyes



...tak to už nějakou dobu dělám, a hlásím že to je moc fajn Very Happy . Hlavně ve chvíli , kdy se mi zdá že bych měla hennit, a mrknu do kalendáře a zjistim , že mám ještě čas Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 10:26 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Iwin napsal:
tak, rozhodla jsem se, že si budu do kalendáře zapisovat, kterej den henním Very Happy já to pak dost zapomínám a přemejšlím jestli bych měla hennit nebo ne Very Happy a jak je to vůbec dlouho, kdy jsem naposled hennila Very Happy mám v tom bordel Rolling Eyes



...tak to už nějakou dobu dělám, a hlásím že to je moc fajn Very Happy . Hlavně ve chvíli , kdy se mi zdá že bych měla hennit, a mrknu do kalendáře a zjistim , že mám ještě čas Laughing


taky to tak delam, abych mela prehled Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 10:45 pm    Předmět: Citovat

Taky zapisuju hennění i zastřihování. Po čtrnácti dnech od posledního hennění pak stojím u zrcadla a zkoumám, jestli jsou odrosty aspoň půl cenťáku Laughing Posledně jsem zapomněla zapsat zastřihnutí a musela to dohledávat tady na DV Embarassed Jinak mým předsevzetím je přestat se srovnávat s lidma, kteří mají vlasů od přírody dvakrát víc jak já. Protože pak mám tendenci stříhat a bědovat, jak mám řídké konce. Musím se smířit s tím, co mám, a asi na tom nejsem špatně. Nechám to růst a stříhat budu zase až za půl roku nejdřív.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 1:37 am    Předmět: Citovat

Tak že bych konečně přestala barvit vlásky, když už jsem ten guru...abych měla hřívu výstavní.

Henna je skvělá, ale jsem líná jí mít na hlavě, chemie mi zase ty vlasy ničí. Tak jo no, zkusím žít bez barvení. I když jsem si říkala, že bych si povolila jeden pramen zelený, protože spolubydlící přišla s červenýma vlasama a pramen v přistřižené ofince měla takový krásně temně zelený. A strašně hezky to vypadalo. A myslím, že spíš než myšina jsou moje vlásky takové zahnědlé. Že by v tom měl pařát hnědý alverde?? Nevím no, každopádně asi končím s barvením (pokolikáté?), jenom ten jeden pramen si do budoucna povolím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 2:39 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Jinak mým předsevzetím je přestat se srovnávat s lidma, kteří mají vlasů od přírody dvakrát víc jak já. Protože pak mám tendenci stříhat a bědovat, jak mám řídké konce. Musím se smířit s tím, co mám, a asi na tom nejsem špatně. Nechám to růst a stříhat budu zase až za půl roku nejdřív.


Toto je veľmi, veľmi múdre Exclamation Cool
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.