Náměty ke Galerii
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 9:22 pm    Předmět: Citovat

Je to pravda. Obrazek ktery je chranen copyrightem, coz je kazdy obrazek u ktereho autor vyslovne neuvedl ze je obrazek siritelny jinou licenci (coz je napriklad situace se vsemi obrazky u nasich clanku), tak nesmi byt siren jinde, at uz ma vodoznaku, kolik chce.
Budu to muset vse promazat chca nechca, takze mi to prosim neztezujte a do oci bijici copyrightovane obrazky sem nedavejte.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

takže se ruší i obrázky, co na sobě nenesou žádné nápisy ? Jakože vpodstatě celá galerie? To mě tady nebudou mít moc rádi Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 9:32 pm    Předmět: Citovat

No, pozor na to, on vodoznak neznamená automaticky, že autor nechce, aby jeho fotky nebyly dál šířené, může jít jen o normální způsob, jak autor ukáže, že jde o jeho dílo. Takže i fotky s vodoznakem, u kterých dal autor souhlas s šířením, by tu viset směla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 9:40 pm    Předmět: Citovat

tolik tomu nerozumím a nakonec, přes právo jsi tady Ty, Bone Smile
Jen jsem chtěla říct, že když už se do galerky dává, tak aspoň ne něco takhle okatého a co se týče nahotinek, tak to by si někteří odpustit mohli...Tím nechci říct, že jsem konzervativní a morálně neposkvrněná, ale když někdo chce, dojde si pro tyhle obrázky jinam, řekla bych, že jimi internet bohužel přetéká až přepříliš. Navíc, když už jsme u toho, někteří členové jsou docela mladí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 9:48 pm    Předmět: Citovat

rumjana: nechci ahamu ztěžovat práci, ale ted sem tam jukla a ty nahotiny... no tohle Twisted Evil
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:58 pm    Předmět: Citovat

já taky nechci adminovi ztěžovat práci, rozhodně ne teď, když se má věnovat mamce a mimču (už?), však taky smazat si to může i každý sám, no ne ?Cool
edit - tak ta jedna už zmizla Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 12:42 am    Předmět: Citovat

Erotika v poloze aktu je v zásadě neškodná, nicméně u nás na webu netolerujeme ani takovou, takže budu mazat, jakmile mne někdo upozorníte, jako na tu jednu, co jsem smazal před chvilkou, kdyžtak prosím hoďte do mailu.

A Bone jasně, vodoznak prostě neznamená vůbec nic, může i nemusí to být OK k šíření.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 10:00 pm    Předmět: Citovat

Musím pochválit to týdenní směňování/přidávání fotek a hostující fotografy, je to pestré a rozšiřuje to obzory Very Happy moc se mi to líbí.

Jinak by mě zajímalo, co si myslí ostatní o polo/nahých slečnách v galerii...ale předem říkám, že pokud se strhne hádka, nemíním v ní pokračovat a nechci, aby to dopadlo tak, že se bude vysvělovat, kdo co jak myslel a nemyslel a co tím chtěl říct, protože to podle mne nikam nevede Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 12:01 am    Předmět: Citovat

Sem bych nahotu nedávala. Pokud je to Botticeliho Venuše, má u mě vyjímku, ale jinak nejsem na nějaké nahatky ani nahaťáky zvědavá. Ten můj, má na sobě aspoň kytaru Laughing Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 8:13 am    Předmět: Citovat

Diskusi na téma nahoty nemá moc smysl, v Galerii je to definované jednoznačně - žádná erotika na DV, nahota pouze na výtvarném umění typu onoho Boticelliho. Pokud je někde neoblečená paní a nic "neukazuje", pak je to v OK.

BTW důvod je ani ne ten, že bych měl něco proti nahotě, a ani tak ne to, že tu máme nezletilce (osobně si myslím, že jim kus vkusně prezentovaného nahého těla taky neublíží), ale zcela prozaický - jakmile se rozprskne, že tu máme nahé vlasaté baby, začne nám sem chodit úplně jiný druh návštěvnictva..
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.