Náměty ke Galerii
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fcebae562b2ce15a2c98691fc31ab945Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 10:50 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Diskusi na téma nahoty nemá moc smysl, v Galerii je to definované jednoznačně - žádná erotika na DV, nahota pouze na výtvarném umění typu onoho Boticelliho. Pokud je někde neoblečená paní a nic "neukazuje", pak je to v OK.

BTW důvod je ani ne ten, že bych měl něco proti nahotě, a ani tak ne to, že tu máme nezletilce (osobně si myslím, že jim kus vkusně prezentovaného nahého těla taky neublíží), ale zcela prozaický - jakmile se rozprskne, že tu máme nahé vlasaté baby, začne nám sem chodit úplně jiný druh návštěvnictva..


Mně je to docela šumák, i když případně už radši nahaťáky než nahotinky... Twisted Evil Souhlasím s výše uvedeným, taky si nemyslím, že by to nějaké nezletilce morálně zcela zprznilo... Ten argument ohledně typu návštěvníků beru, no škoda, že jsou takové exmepláře... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

Aha, tohle nemá být provokace Wink měla jsem spíš na mysli ty spodní prádla (když pominu, že je to vyrabované z nějakého katalogu reklamního), ale narazila jsem i na fotky typu, že pod vlasy prosvítá prso.
A nebo se slečna tváří, že v nejbližší době oblečení sundá...anebo na fotce nic vidět není, ale charakterem to vyjede hodně podobně, jako kdyby oblečená nebyla.
Tak nevím, jestli mám hodit nějaké odkazy na ty obrázky...? (ale spíš by si je dotyční měli smazat Twisted Evil ) - ale fakt nekecám Smile
proti kreslenému samozřejmě nic nemám (teda pokud to zrovna není hentai).
A ať to nevypadá, že mi nahé tělo vadí nebo proti tomu něco mám...prostě si myslím, že kdo vidět chce, může jít jinam, nebo stačí, když si v létě zajde na bazén a nebude mít nouzi... Rolling Eyes
a samozřejmě mi může být jedno, kdo co kam dává atd, ale proto, že mě to napadlo a pokaždé převrátím oči při dalším podobném obrázku, tak jsem to napsala, no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
měla jsem spíš na mysli ty spodní prádla (když pominu, že je to vyrabované z nějakého katalogu reklamního), ale narazila jsem i na fotky typu, že pod vlasy prosvítá prso.
A nebo se slečna tváří, že v nejbližší době oblečení sundá...anebo na fotce nic vidět není, ale charakterem to vyjede hodně podobně, jako kdyby oblečená nebyla.


Upřímně, tohle mě docela dorazilo... Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Já na to asi nemám ty správné buňky, ale prostě to nechápu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:32 pm    Předmět: Citovat

nechápeš, proč mám takový názor, nebo proč to tam někdo dává..? nejspíš to první, že Very Happy
Prostě mě to irituje, nahotiny kam se podíváš, nejem tady, ale venku na plakátech, v reklamách, atd atd atd
A ženské tělo se mi líbí a to velmi. Ale tohleto mi vadí a hodně.
a jestli jsem divná, tak ano, jsem, nebráním se Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

No já to prostě tak nevnímám, a tím pádem ani moc nechápu. Asi mám na tohle nějaký blok, ale reklamy nesleduju, plakátů si nijak zásadněji nevšímám, tudíž nemám pocit, že by byly všude samé nahotiny, resp. i kdyby, asi by mi to bylo jedno.

A definice slečna, která se tváří, že si v nejbližší době oblečení sundá... No radši nic. Svůj názor jsem už vyjádřila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:45 pm    Předmět: Citovat

taky nesleduju, bohužel si některých věcí všimnu. Zejména na pláži, ale ok, je to můj problém, že jsem tak konzervativní a neotevřená svobodnému projevu....


Dobrá, takže např tahle se netváří, že to sundá? http://dlouhevlasy.cz/galerie/barevne-inspirace/zrzky/zrzka-5-2.html (mimochodem, zrzavá není ani omylem)
A nebo jak mám tu fotku chápat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

Rumjana: mám dost podobné pocity. Určité věci jsou soukromé a neměly by se "schazovat" tím, že se budou ukazovat všude jako zboží.
K odkazu: nechtěla jsem to komentovat vzhledem k očekávaným reakcím, ale jak do galerie někdo hodil tuny těch "rádoby zrzek", taky mi některé fotky připadaly už přes míru. Slečna z odkazu zrzavá není, ale no...tak má asi deset pih Laughing Laughing
Jinak souhlasím s Ahačem a taky nebudu diskuzi natahovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:53 pm    Předmět: Citovat

Třeba se chce poškrábat Twisted Evil

Tohle by měl asi řešit Aha, jestli jsou zakázané i fotky, na nichž se lidé tváří, že v nebližší době sundají oděv, či na fotce sice nic vidět není, ale vyjde to nastejno, jako kdyby bylo...

Spíš mi teda vadí, že zrzka to fakt není Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:54 pm    Předmět: Citovat

No tak tahle fotka se mi nelíbí. A jinak sem koukala že mezi zrzkama jich je víc, co nejsou zrz... což taky moc nechápu... ale nic, radši.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 4:07 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Tohle by měl asi řešit Aha, jestli jsou zakázané i fotky, na nichž se lidé tváří, že v nebližší době sundají oděv, či na fotce sice nic vidět není, ale vyjde to nastejno, jako kdyby bylo...


tak jsem to myslela, nejspíš jsem se nevyjádřila přesně. Spíš jsem teď chtěla vědět, jaký názor na to mají ostatní, jestli to vnímám jenom já tímto způsobem... protože někdy mám chuť napsat něco nemístného na adresu "přidavatele fotky" do komentářů, jenže k čemu by to bylo ? navíc to nechci nějak rozpitvávat a hádat se a vnucovat někomu svůj názor a co mi vadí a že by ostatní měli vnímat věc stejně jako já, to ne.

a navíc to nechci řešit s Aháčem zrovna teď, když má čerstvé mimi a zájem by měl věnovat Sirael a mrňouskovi a ne nějakým (pseudo)úchylům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.