ALNATURA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6dfcc1a69d0c5460d8be418aee6262d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dnes koupila 2 alnatůří tyčky...jednu vanilkovou se syrovátkou a druhou jahodovou a ta byla mňááááám Twisted Evil
ale taky se mi to zas tak levný nezdá, škoda, zdraví věci prostě levný nejsou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 12:20 am    Předmět: Citovat

S Alnaturou spokojenost velka. Nejcasteji kupuju cervenou cocku Very Happy, kecup, testoviny, bylinkovou sul, koreni, oleje a jednou za cas javorovy sirup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 7:26 am    Předmět: Citovat

já na alnaturu chodím pravidelně..kupuji tam prckům lupínky,tyčinky občas čoko. jinak bujony taky mam rada aj ty polívky jsou vcelku dobré. a občas když je sleva tak vezmu i něco dražšího Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Tak jsem si dnes koupila 2 alnatůří tyčky...jednu vanilkovou se syrovátkou a druhou jahodovou a ta byla mňááááám Twisted Evil
ale taky se mi to zas tak levný nezdá, škoda, zdraví věci prostě levný nejsou...


Mně se to zdá levný v porovnání s ostatníma "bio" výrobkama na trhu, např. sójové mléko od Provamelu, které jsem si jinak kupovala stálo o dost víc než to bio v DMku. Tak jsem to myslela s těma cenama, jinak to samozřejmě samo o sobě levný není Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Mně se to zdá levný v porovnání s ostatníma "bio" výrobkama na trhu, např. sójové mléko od Provamelu, které jsem si jinak kupovala stálo o dost víc než to bio v DMku. Tak jsem to myslela s těma cenama, jinak to samozřejmě samo o sobě levný není Wink


Já to myslela stejně jako Llucy: v porovnání s bio je to levné, v porovnání s normálními potravinami samozřejmě ne.
Jinak pokud to ještě nevíte: od včerejška až do 13.4. (to je tuším neděle) je v DM sleva na veškeré potraviny a potravinové doplňky včetně výrobků Alnatura: 15%, pokud koupíte minimálně dvě věci. Tak jestli máte DM poblíž, běžte si udělat zásobu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 6:33 pm    Předmět: Citovat

Já si od nich občas kupuju takový ten chleba ze "slisovaného zrní" Smile a je dobrý. Je prima, že jsou jejich ceny ještě relativně příznivé...
Nalákali jste mě na tyčinky, ty musím zkusit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Já jsem teda dostala slevu 15% i dnes a to jsem si kupovala jen tu jahodovou tyčinku Smile stála mě kolem 12,90 nebo tak nějak, ale na cedulce měli stejnou cenu, takže nevím, jak je to s těmi 15%..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Já jsem teda dostala slevu 15% i dnes a to jsem si kupovala jen tu jahodovou tyčinku Smile stála mě kolem 12,90 nebo tak nějak, ale na cedulce měli stejnou cenu, takže nevím, jak je to s těmi 15%..


Možná mají tu zlevněnou cenu na regálech aby nalákali zákazníky, to nevim...ale myslim že spíš ne, že mají něco zlevněno normálně a z toho je ještě 15% když koupíš dvě a víc věcí. Aspoň podle letáku jsem to tak pochopila a řekla bych že mi to tak i účtovala včera i dnes. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 6:16 am    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Já si od nich občas kupuju takový ten chleba ze "slisovaného zrní" Smile a je dobrý. Je prima, že jsou jejich ceny ještě relativně příznivé...
Nalákali jste mě na tyčinky, ty musím zkusit Smile

Chleba! Ano, ten jsem taky dostala Laughing (žitný) a moc mi chutnal (jen manžel byl pak rád, když jsme ho už dojeli Laughing).
S tou cenou (to už jsem psala) je to jak u čeho, některé biovýrobky se dají koupit i levněji v věžných bioobchůdcích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

Vy záškodníci, tak jsem po přečtení nakoukla do DMka že co to tam vlastně mají k jídlu, do oka mi padla 70% hořká alnatuří čokoláda s třtinovým cukrem, pak mi oko padlo na cenovku - i bez slevy 30 korun - no tak máme doma tři. Teda měli jsme, včera. Dnes už jen jednu a kousek Smile Zatím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.