ALNATURA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c3288b138144581be64bb7941b141ccaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 4:49 pm    Předmět: Citovat

v plusu biobio jejich sýr, hofdamer možná, výborný. pak ty lassi nápoje, obzvlášť mango super. a mléko v láhvi (obecně mi chuťově lepší přijdou mléka v lahvi).
ale co je nejlepší, je jejich mražený špenát. není to rozmixovaný protlak, je to jen na hrubo nakrájené, do takových kostiček, ten je můj nejoblíbenjěší
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

začínám být lehce závislá na alnatuře kokosové hořké tyčince, špaldovo-cibulových krekrech a jáhelných vločkách...asi si do DM zakážu chodit... Embarassed a co jsem do alnatury kdy měla - (kromě chlebů- ty mi připadají hodně nedobré, ale je to asi o zvyku), tak mi vážně chutnalo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

Teď měli v DM akci od 8.-14.9.2008, kup 2 výrobky a sleva 10%, taxem si vzala vývar (ten jsem chtěla tak i tak) a pak ještě boloňskou omáčku..a ta je luxusníííííí!!!! kam se hrabe Panzani! jsem z toho fakt nadšená! akorát tam píšou, že je vegetariánská, ale já mám pocit, že tam jsou snad kousky masa..budu to muset líp prozkoumat, ač ve složení nic takovýho samo není Rolling Eyes teda já masožrout sem, ale chlap ne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

to může být soja nebo něco... nechceš sem opsat složení? a kolik stojí? mrknu se po ní taky, když říkáš, že je dobrá Smile
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

vegetariánská boloňská omáčka
54% rajčatový protlak, voda, 9% cibule, slunečnicový olej, kukuřičný sirup, 4% sójový bilkovinný produkt, citrónová šťáva, mořská sůl, kukuřičný škrob, droždí, česnek, paprika, bazalka, oregáno, tymián, mrkev, petržel, celer, pepř, kurkuma, zázvor, pórek, bobkový list, muškát, libeček

ha, Tibor, tak jo, měla jsi pravdu Smile je to sója Smile blbě jsem to přečetla...
stojí nějak 55, ale já měla tu 10% slevu..a stačí ji fakt trošku, je docela vydatná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

myslela jsem si to. často se mi stává, že si uvařim něco takhle hotovýho bezmasýho a zhrozim se Very Happy jestli to sou ty pidikousky, drť, tak to pořádně poznat ani snad nejde, ona asi i podobně klouže mezi zuby (nebo jak to říct) Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Teď měli v DM akci od 8.-14.9.2008, kup 2 výrobky a sleva 10%, taxem si vzala vývar (ten jsem chtěla tak i tak) a pak ještě boloňskou omáčku..a ta je luxusníííííí!!!! kam se hrabe Panzani! jsem z toho fakt nadšená! akorát tam píšou, že je vegetariánská, ale já mám pocit, že tam jsou snad kousky masa..budu to muset líp prozkoumat, ač ve složení nic takovýho samo není Rolling Eyes teda já masožrout sem, ale chlap ne..


Janie, fakt je to soja Laughing Laughing my nad tím doma prvně taky fárali... Laughing Laughing Laughing ale je dost dobrá i ta mexická, když mám chuť na ostré tak ta je fakt úžasná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 9:09 pm    Předmět: Citovat

Já kupuju od Alnatury hodně ty rýžové chlebíčky, klasika jsou různá semínka, no a pak taky bujóny...
Bohužel nemám DM moc po cestách, musím tam speciálně jet, tak tam nenakupuju tak často, jak bych chtěla. Ale zas když už tam jedu, vždycky nakoupím taky spoustu potravin, když už tam jsem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 9:27 pm    Předmět: Citovat

Já kupuju v dm mouky, těstoviny, bulgur, jáhly, červenou čočku, oleje, čaje, šťávy, sladovou ječmenou kávu, mořskou sůl, koření, protlaky a passata, bujóny, rýžové chlebíčky, čaje a doví co ještě na co si teď nevzpomínám. Mají lepší výběr jak zdejší zdravá výživa, v tescu tu není žádný bio koutek, v hypernově a albertu toho mají uboze málo, v intersparu a bille totéž. Takže ještě že to dm je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 9:34 pm    Předmět: Citovat

Doporučuji kulaté medové vafle. 6 ks za 40,-. Ňami! Embarassed Včera jsem koupila oříškové a musím říct, že medové byly o moc lepší, sladší, výraznější. Ale to těsto je fakt lahoda, snad ještě lepší než čokoláda Twisted Evil I když to se asi nedá moc porovnávat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.