ALNATURA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

Na Slovensku bude teraz nová akcia:
Nakúpte zdravo a výhodne! V mesiaci marec nakúpite v dm všetky BIO potraviny so zľavou -10%!

Zľava 10% platí pri kúpe minimálne 3 kusov biopotravín ľubovoľnej značky alebo výrobkov detskej stravy značky AlnaturA a značky Hipp (len tie s označením BIO).

Ponuka platí od 1. do 31. 3. 2009.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tvorilad
41-80
41-80


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 10:53 pm    Předmět: Citovat

Nebolo by to od DM vobec nezdvorile, keby ta obcas obdaruju za tie prispevky, co tu niekedy pises, hihi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

prečo? mne sa nezdá, že by som im robila "reklamu".. je to skôr len také upozornenie (ale platiť by ma za to mohli, hehe). ja som na toto náhodou narazila na nete. ono občas to v predajni ani poriadne nevyvesia (už som sa pár krát čudovala, že kde sa zobrala tá zľava - až predavačka mi vysvetlila, že som kúpila 3 kusy niečoho, alebo nad určitú sumu a pod.. )..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 9:33 pm    Předmět: Citovat

v čechách bude taky mírná akce k 25 letům značky alnatura, každej výrobek bude mít navíc 25% za stejnou cenu.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grainne
41-80
41-80


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 4:09 pm    Předmět: Citovat

juu a kdy ta akce ma byt? bylo by fajn do konce brezna, konci sbirani bodu, tak ze bych pekne nakoupila Laughing ja nejvic ulitavam na bazalkovem pestu... a ta liskooriskova pomazanka je taky bozi..a susene merunky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

Tou lískovou pomazánkou jsem letos slepovala cukroví a už jinou nechci ! Objevila jsem velice dobře zásobenou pobočku DM (Vodičkova) a tam věci, co jsem jinde neviděla. Švestkový kompot: naprosto super. Švestky pevné, žádné blátíčko. Dala jsem je na perník a v troubě se nerozplizly ani neudělaly louži ze šťávy. Chuťově skvělé. Cizrnu: má výraznější máslovou chuť. Hodí se tam, kde se bude nechávat vcelku. Do hummusu moc ne, nerozmělní se úplně. Červenou řepu: slaďoučká, lehce křehká, nemazlavá. Skvělá.
Ještě jsem tam viděla sojovou drť ála mleté maso, chilli nachos, kuskus, bulgur a quinou.
Miluju jejich vanilkový cukr, jiný už nekupuju. Prdopeč skvěle kypří (někdy až moc). Droždí dělá krásný chleba (i žitný zvládne). Miluju jejich čtvercové oplatky s čoko náplní a oříšky. Něco jako německé Hanuta. Stačí jedna a jste namlsnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Prdopeč skvěle kypří (někdy až moc).

Taky mi kypřil výborně, ale malinko mi vadila jeho navinulá příchuť - nehodil se úplně do všeho Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

Vidím, že jsem v dlabání výrobků od Alnatury značně pozadu.
Ale já jsem celkem na sladký a jednou jsem si koupila s přítelem tyčinku Amaranth a byla váborná. Nebolely mě z toho zuby, takže naprosto skvělé a čokoláda byla opravdu hořká čokoláda, žádná náhražka. A ještě jsem měla jednu tyčinku, myslím, že kávovou, nebo capucino, teď nevím, ale taky výborná, už ale více sladká, ale dobrý. Akorát cenově mi ty tyčinky přijdou drahé, ale občas si člověk může udělat radost něčím vyjímečným. Někdy chci vyzkoušet nějaký ten jejich ovocný džus a určitě ještě něco sladkýho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 2:51 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Vidím, že jsem v dlabání výrobků od Alnatury značně pozadu.
Ale já jsem celkem na sladký a jednou jsem si koupila s přítelem tyčinku Amaranth a byla váborná. Nebolely mě z toho zuby, takže naprosto skvělé a čokoláda byla opravdu hořká čokoláda, žádná náhražka. A ještě jsem měla jednu tyčinku, myslím, že kávovou, nebo capucino, teď nevím, ale taky výborná, už ale více sladká, ale dobrý. Akorát cenově mi ty tyčinky přijdou drahé, ale občas si člověk může udělat radost něčím vyjímečným. Někdy chci vyzkoušet nějaký ten jejich ovocný džus a určitě ještě něco sladkýho Very Happy

tú amarantovú som mala včera - je to vlastne len amarant zlepený medom a sú v tom nejaké orechy. asi to niekedy vyskúšam spraviť doma Smile lebo mi chutila mooc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Vidím, že jsem v dlabání výrobků od Alnatury značně pozadu.
Ale já jsem celkem na sladký a jednou jsem si koupila s přítelem tyčinku Amaranth a byla váborná. Nebolely mě z toho zuby, takže naprosto skvělé a čokoláda byla opravdu hořká čokoláda, žádná náhražka. A ještě jsem měla jednu tyčinku, myslím, že kávovou, nebo capucino, teď nevím, ale taky výborná, už ale více sladká, ale dobrý. Akorát cenově mi ty tyčinky přijdou drahé, ale občas si člověk může udělat radost něčím vyjímečným. Někdy chci vyzkoušet nějaký ten jejich ovocný džus a určitě ještě něco sladkýho Very Happy


To byla asi ta čokoládová tyčinka káva-sušenka. Dnes jsem si ji taky koupila a je výborná. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.