Vlásky uplně od začátku...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e7cf64c5baeaa3c6b89b07ff8618d58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mojekaami
21-40
21-40


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 10:15 am    Předmět: Vlásky uplně od začátku... Citovat

Embarassed Všechny moc moc zdravim, strašně dlouho jsem hledala nějakou www stránku, která by mi pomohla s vlasy.Od základní školy jsem si je barvila pravidelně 1 x měsíčně na červeno!Byla jsem hloupá, chtěla jsem se lišit a teď to mám. Snad se tomu ani nedalo říkat vlasy, prostě neživý kusy čehoci, co nešlo upravit. Zkrátim to...Vlasy z původní délky k zadečku, jsou teď dlouhé 10 cm, to je délka, co mi stačila odrůst od začátku září 2007. Sebevědomí kdesi 6 metrů pod zemí. Crying or Very sad A tak prosím o radu...Co mám vše dělat, pro krásné vlasy...Začala jsem pít čajík "Křemíková bomba"...zatím jen asi týden, tak snad to byla správná volba...Mějte se krásně, a předem moc děkuji za rady...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

vitam te tu;)
kremikovou bombou nic nezkazis spis naopak Wink uz se tedy chemicky nebarvis? kdyztak zkus hennu, obali vlas, aby se tolik nenicil vnejsimi vlivy. pokud mas suchce konecky tak urcite doporucuji kokosovy olej, je lehky (muzes ho vtirat do konecku nebo pouzivat i do masek na vlasy).
Na podporu rustu vlasu je dobry lopuchovy vyluh od Nadeje.
Zkus si koupit kartac z kancich stetin nebo jen nejaky dreveny kartac.
Hlavne vlasy neces mokree, nefenuj, nezehli, netupiruj

vic me tak po ranu nenapada, kolegyne a kolegoce me jiste dal doplni a pripadne doopravi Wink Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Mojekaami ahoj moc te tu vitam Very Happy souhlasim s radama breberky Wink Pokud se ti libily cervene vlasy,tak ti urcite doporucim hennu,viz vlakno o henne,ta vlasy chrani,pri pravidelnem pouzivani zesili a podpori rychly rust a zdravi vlasu Wink a dava nadhernou prirozenou barvu Wink
jinak urcite prizpusobit jidelnicek a pekne zdrave jist a hodne pit Very Happy jinak urcite si tu prosti vse mozne,jelikoz rad tu najdes opravdu hodne,jelikoz nejsi sama,kdo zacina od zacatku Very Happy jinak urcite pravidelne olejovani a masky a rozhodne i prirodni sampony a celkove prirodnejsi pripravky jsou fajn Cool ale musis zkouset,kazdym vlaskum vyhovuje neco jineho Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Vítej u nás, Mojekaami! Very Happy Very Happy Very Happy
Pod všechno, co říká Breberka, se podepisuju. Já ještě navíc používám z lékárny přípravek biohar (vmasírovávám na noc), vlásky si ho libujou. A ke křemíkové bombě ještě beru pangamin. Sice mám geneticky daný, že mi vlásky moc nenarostou, ale od tý doby co hennuju a chodím na tenhle server, opravdu hodně ozdravěly. Cool
Takže si to tady postupně pročítej, najdeš tu spoustu dalších užitečnejch tipů. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

mně ještě k tomu všemu výše zmíněnému napadlo, milá Mojekaami, že k té křemíkové bombě bys mohla zkusit žvýkací křemík - jako pro začátek, nedá se to užívat dlouhodobě, ale cena je příjemná a efekt jak jsem sama zjistila docela dobrý - když už máš ty vlásky tak krátké, tak ať rostou od začátku do síly Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mojekaami
21-40
21-40


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
vitam te tu;)
kremikovou bombou nic nezkazis spis naopak Wink uz se tedy chemicky nebarvis? kdyztak zkus hennu, obali vlas, aby se tolik nenicil vnejsimi vlivy. pokud mas suchce konecky tak urcite doporucuji kokosovy olej, je lehky (muzes ho vtirat do konecku nebo pouzivat i do masek na vlasy).
Na podporu rustu vlasu je dobry lopuchovy vyluh od Nadeje.
Zkus si koupit kartac z kancich stetin nebo jen nejaky dreveny kartac.
Hlavne vlasy neces mokree, nefenuj, nezehli, netupiruj

vic me tak po ranu nenapada, kolegyne a kolegoce me jiste dal doplni a pripadne doopravi Wink Embarassed


Děkuji za přivítání!! Embarassed Už se chemicky nebarvím, ani to nemám v budoucnu v plánu!O henně jsem slyšela hodně, ale rozhodla jsem se pro svou přírodní barvičku..hnědou..Jen mě děsí ta dlouhá cesta...než mi vlásky dorostou... Crying or Very sad za rady děkuji, nebudu ani česat mokré ani žehlit. Very Happy Lopuchový výluh...?Koupím v lékárně? Arrow Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mojekaami
21-40
21-40


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Mojekaami ahoj moc te tu vitam Very Happy souhlasim s radama breberky Wink Pokud se ti libily cervene vlasy,tak ti urcite doporucim hennu,viz vlakno o henne,ta vlasy chrani,pri pravidelnem pouzivani zesili a podpori rychly rust a zdravi vlasu Wink a dava nadhernou prirozenou barvu Wink
jinak urcite prizpusobit jidelnicek a pekne zdrave jist a hodne pit Very Happy jinak urcite si tu prosti vse mozne,jelikoz rad tu najdes opravdu hodne,jelikoz nejsi sama,kdo zacina od zacatku Very Happy jinak urcite pravidelne olejovani a masky a rozhodne i prirodni sampony a celkove prirodnejsi pripravky jsou fajn Cool ale musis zkouset,kazdym vlaskum vyhovuje neco jineho Cool


Luční vílo...moc děkuji za přivítání... :wink. Používám jen olivový olej, ale tak 1 x za 14 dní...Stačí to?Nobo to mám dělat častěji?A ještě jedna otázka...Ty přírodní věcičky koupím lékárně?Nebo na ně můžu narazit v normální drogérii?Moc moc děkuji... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mojekaami
21-40
21-40


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 3:36 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Vítej u nás, Mojekaami! Very Happy Very Happy Very Happy
Pod všechno, co říká Breberka, se podepisuju. Já ještě navíc používám z lékárny přípravek biohar (vmasírovávám na noc), vlásky si ho libujou. A ke křemíkové bombě ještě beru pangamin. Sice mám geneticky daný, že mi vlásky moc nenarostou, ale od tý doby co hennuju a chodím na tenhle server, opravdu hodně ozdravěly. Cool
Takže si to tady postupně pročítej, najdeš tu spoustu dalších užitečnejch tipů. Razz


Titanio... Embarassed Za přivítání děkuji...O Bioharu jsem uvažovala... Wink Jen nevím, to je olej?Nebo jen nějaká zázračná vodička?Já jen, abych si každé ráno nemusela mít vlasy?Nebo se to přes noc vstřebá a ráno není nic poznat? Wink Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mojekaami
21-40
21-40


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 3:38 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
mně ještě k tomu všemu výše zmíněnému napadlo, milá Mojekaami, že k té křemíkové bombě bys mohla zkusit žvýkací křemík - jako pro začátek, nedá se to užívat dlouhodobě, ale cena je příjemná a efekt jak jsem sama zjistila docela dobrý - když už máš ty vlásky tak krátké, tak ať rostou od začátku do síly Wink


Tak já to zkusím Bílá Pivoňko... Wink Asi zakoupím v lékárně...?Děkuji... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 8:43 am    Předmět: Citovat

Vítej. Biohar by neměl být mastný. Jen zázračná vodička Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.