Top 10 písniček
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=677524940091fc2dc97a4bc098d71f36Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

Tož lidi pokusil sem se sestavit top 10,ale nejde to.Pokud by to měly bejt jenom srdcovky tak sem našel tak max. 3.A kdyby to měly bejt "jenom" písničky co se mě fakt moc líbí tak by jich zas bylo tak 50 Very Happy .Bych sem mohl dávat celý alba Twisted Evil .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:44 pm    Předmět: Citovat

Takže:

NAtacha Atlas
- Light of Life (protoze je to arabsky dokonalé, tajemné a exotické)
Alanis - I'm a bitch, I'm a Lover (protože mně to 100% vystihuje)
Loreena McKennitt - Mystic's Dream a Mummer's Dance (miluju prostě)
Lucie- Vlkodlak...ehm, co dodat - hudba mého mládí
Kabát - Bára
Queen - Princess of Universe (yaay!!)
Hava nagila - zidovska svatebni - uzasna, vzdycky me nabije energii (nase sborova vypalovacka Laughing )
Nohavica - Těšínská (protože je optimistická a depresivní zároveň)
Tina Turner - SImply the Best - TIna ruleez!!
Smashing Pumpkins - Disarm (ta kytara je boží)

a ještě MIke Oldfield - The Bell (ale to hlavně kvůli hlasu Alana Rickmana Twisted Evil )

A pak taky minimalne 50 dalsich ,tkere mam v mp3 rok (a pred mp3 v discmanu a na kazete) a posloucham je furt dokola
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

Já jsem tohle téma začala, pak jsem šla do práce na odpolední, takže až teď , bez nějakého pořadí, je to momentální stav, může se to měnit. Takže: In a darkened room, I remember you, 18 and life - vše od Skid Row (je to letitá slabost pro tuto skupinu a tyto 3 hity), pak Run to the hills od Iron maiden (to už tady dokonce bylo a je to proto, že se to prostě povedlo), She´s crazy a Crazy od Kelly family (protože Barby má hlas jak nějaká hvězda country a z těch písniček je cítit deprese, škoda že už nezpívá), Vyznání od Bobra a Motýla (to je typický zábavový ploužák-oplodňovák a přesně takhle má vypadat), představte si, taky Vergessene kinder od Tokio Hotel (protože to je snad jediná angažovaná písnička o dětech, která je dojemná a ne trapná), Cassis od The Gazette (nebudu nic dodávat, není co), a poslední místo snad The Rose, zpívalo to mnoho zpěváků, i Kelly family, ale v podání naší Jitky Zelenkové se mi to vůbec nelíbilo, jinak krásná písnička. Omlouvám se za dětinský vkus a za nepřehlednost, jsem počítačový nevzdělanec.[/b][/url][/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 11:02 pm    Předmět: Citovat

Ještě dodávám, že 10 je fakt málo, pod tou čarou bych třeba měla ještě Weep od Reamonn, Amazing Grace, Proč žiješ rád (zpěv Zdeňka Lorencová, recitace J. Přeučil) a našlo by se jich ještě víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 6:49 am    Předmět: Citovat

No tak já jsem se taky pokusila, ale nedokážu to. Já ani stabilní top 10 nemám, záleží na náladě, takže smůla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 6:53 am    Předmět: Citovat

No, fakt srdcovek nevím , jestli dám dohromady deset a možná zkaňhám názvy, neboť těm moc nevěnujuobvykle pozornost Laughing , takže...
Enya-May it be
Divokej Bill- Rozárka
Divokej Bill-Malování
Dubia Fortuna- Rodrigo Martinez (historická hudba)
Asonance- Alison Gross
Klíč- tady fakt nevím ani zhruba název-Lokaj a ta věčně nespokojená paní, jestli někdo ví Rolling Eyes
Dál, pokud můžu z Opery, na které ulítávám, tak:
Oněgin-árie Taťána píše dopis, slyšela jsem to v překladu nazpívané paní Tauberovou a NÁDHERA, taky mě to v jednom životním období fakt bralo
Carmen- Toreadore pozor si dej...
Dalibor- Zapírat nechci-mám to zafixované z cd Beno Blachut-největší árie
Šárka (Fibichova, pak jí napsal ještě Janáček)- Celá opera Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

No já to taky dohromady nedám - většina mých oblíbených už tu stejně zazněla.Ale vzpomínám si na tu uplně první, která mě jaksi chytla - bylo mi asi patnáct let a jeden kluk to pouštěl ve třídě...Nad hladinou vodní potkáváš po čase svojí tvář, v zrcadle věčném tak po létech zkoumáš čas, jizvy a šrámy z ran snad jsou už ty tam, plamínky v očích patří vzpomínkám ... Vzpomínky časem zvolna létají, šuměním křídel svých nás zvou, k těm krásným se stále znova vracíváš, ostatní se v slunci rozplynou
Jej - a tuhle kapelu jsem pak docela dlouho poslouchala - ale bohužel původní zpěvák odešel a nahradil ho Láďa Křížek a už to nebylo tak úplně ONO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Jej - a tuhle kapelu jsem pak docela dlouho poslouchala - ale bohužel původní zpěvák odešel a nahradil ho Láďa Křížek a už to nebylo tak úplně ONO.


Ale Ili, taková Vzáááááááááááááálenááááááááááááááá... Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Klarusa, Speedy: Deset pisnicek je z tohohle zanru opravdu strasne malo Wink
ale jinak mych top ten je asi tohle:
1) Bob Marley - Three little birds - Tahle pisnicka vam pomuze s hodne problemama Very Happy "Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right.." to mluvi za v sechno Smile
2) Iron Maiden - The Number of the Beasts - To je proste klasika
3)Nguru - Cirquit Bar - Tezko rict ktera od Nguru me oslovuje nejvic, ale " ..And I don't really wanna do something else than dreaming,
dreaming about the sun that's shining in my head
have muscles in my arms
have flowers in my hair, there are flowers everywhere
I see, I'm not a digger in the dirt
The world turns around with me
And I don't care - I'ts just the way it is.." tenhle kousek textu me oslovil asi nejvic Smile
4) Glenn Miller - In a Mood - Celej Glenn je proste uzasnej a tohle je fakt klasika vsech klasik
5) Louis Armstrong - What a wonderful World - Videli jste Madagaskar? Tam presne ta pisnicka pasuje Smile Ale taky tezko rict ktera je od Louise nejlepsovatejsi..
6) HammerFall - The Way of the Warrior - HammerFall sou proste srdecni zalezitost. Kdo nevidel a neslysel nepochopi Smile
7) In Flames - World of promisses - K tomu neni moc co rict. Jsou chvile kdy se In Flames opravdu hodi..
Cool Stratovarius - Infinity - Vysoce pusobivej song plnej kontrastu. A ten zacatek... Mi beha mraz po zadech kdyz se to spusti Smile
9) Gamma Ray - Rebellion in Dreamland - Ta pisnicka ma pres osm minut a bez jedinyho hluchyho mista...
10) Catch 22 - It Takes Some Time - Takovy pritvrzenejsi ska/rocko neco z ameriky s naprosto uzasnym spadem a dechovou sekci Smile
p.s.: Nejsou serazeny absolutne, pac to hodne zalezi na pocasi, rocnim obdobi apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:19 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:

Jej - a tuhle kapelu jsem pak docela dlouho poslouchala - ale bohužel původní zpěvák odešel a nahradil ho Láďa Křížek a už to nebylo tak úplně ONO.

Ale Ili, taková Vzáááááááááááááálenááááááááááááááá... Wink Laughing Laughing Laughing

Noooo Laughing - nebo - Už couvám, nebo- Já to vzdávám, nebo - Ocelové srdce ... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.