Historické účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e0e90abc118be59a939e988c4c330ca1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Na to je nejlepší sehnat si ( pokud je to ještě možné ) tuto knihu Jutta Wellmannová - Tajemství císařovniny krásy . Jsou tam podrobně popsané čtyři její nejznámější účesy včetně slavného hvězdičkového a korunového . Je tam toho daleko víc , recepty kosmetiky , šamponů , voňavek, cvičební program , který praktikovala, kompletní mycí vlasový program.....prostě všechno z jejího života. Wink


Damayanti, tá kniha vyzerá dobre Very Happy , ale asi ju bude ťažké zohnať, nie? Confused Možno keby ju niekto mal, mohol by sem spraviť článok. Určite by sa našlo viac ľudí, ktorých by to zaujímalo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

Kniha je opravdu zajímavá a sehnat ji půjde nejspíše dost těžko. Žádný další výtisk se už prý nebude dělat. Mě se podařilo sehnat před rokem jednu z posledních. Je tam i popsaný jeden den ze života Sisi , od raního vstávání , česání , oblékání atd.....až po večerní ulehnutí ke spánku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elizabethine
41-80
41-80


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Smile mohla by si to nejako spracovat ako clanok....alebo zoskenovat a nejako sem vlozit??????? fakt by ma to zaujimal....dost ma sissi bavi a precitala som dost knih o jej zivote ale stale sa tam spominaju len statne zalezitosti ataaak.....ale ak niekooho to zaujima dobra kniha je Korunu skladám z unavenej hlavy....no ale tam nebolo nic o jej ucesoch a takk......takze by sme ti boli (teda ja velmiiii) keby si to nejako spracovala:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 11:51 pm    Předmět: Citovat

Jen technická - skenovat ne, to už trochu naráží na autorská práva. Ale jestli někdo z majitelů té knížky je schopný udělat nějaký výcuc nebo to zpracovat do článku, sem s tím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Elizabethine napsal:
Smile mohla by si to nejako spracovat ako clanok....



Můžu ti to poslat třeba na tvůj mail , jestli chceš. Těch receptů rad a návodů je tam hrozně moc , takže bych ti vypsala to nejzajímavější včetně těch účesů i s jejich fotkama. Jen to nebude hned , ale potrvá to tak pár dní , než to zpracuji. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 1:24 am    Předmět: Citovat

nejaké účesy z 19st aj s návodom a obrázkami. je to po nemecky, takže ja z toho veľký úžitok nemám Very Happy
http://www.marquise.de/de/1800/howto/frisuren/frisur19.shtml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Nevěděl by někdo náhodou o tipech na hezké účesy z počátku 17. století? Jsem ve skupině historického šermu a nějak mi chybí v tomhle směru inspirace.

Účesů pro toto období není úplně málo, ale jen Francie, Španělsko, sem tam Itálie - my děláme Poláky, do roku 1625 a východní Evropa byla v té době o dost jinde, než západní. V módě tam mělo vliv spíše Turecko, než Francie.

Našla by se nějaká dobrá duše, co by mi byla schopna v tomhle alespoň trochu poradit? Děkuji všem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baranica
0-7
0-7


Založen: 22.11.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 3:19 pm    Předmět: Viktoriánske , Edwardiánske a Roaring twenties účesy Citovat

Snáď tu nie som sama , komu sa páčia účesy z týchto 3 historických období Very Happy. Lokničky , drdolčeky , vytlačované vlny, jednoducho nádhera !


Ak máte nejaké rady ako tieto účesy robiť a chcete sa k tomu dopátrať presne tak ako ja teraz, ste na správnom mieste.Very Happy


Neskutočne chcem zistiť ako sa volá tento nádherný účes a ešte viac ho chcem vidieť na svojej hlave Very Happy takže verím , že sa tu medzi vami nájde niekto kto mi pomôže..
Síce už mi bolo povedané že sa to robí z množstva malých drdolčekov ale akosi to vyzeralo úplne inak Very Happy (ale tak ja nemám bohvie aké zručné ruky na prácu s vlasmi ) Poprípade ak to niekto vie robiť , nemohla by tá dobrá duša pripojiť aj foto prílohu s postupom ??Very Happy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 3:46 pm    Předmět: Citovat

Ten účes vypadá hezky, ale z jak dlouhých vlasů asi je? Není to poznat...
Podle mě je to z něčeho kratšího, možná tak délka po lopatky?
Původně jsem myslela, že je to ze zatočených pramínků vlasů nějak připinětkovaných, ale možná je to i spletené...ale vůbec nevím jak Shocked
Jestli někdo ví jak na to, budu taky ráda, vypadá to pěkně - na nějakou slavnostnější příležitost, lepší jak profláknutý drdol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vipetka
21-40
21-40


Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 6:38 pm    Předmět: Chvilku strpení! Citovat

Chvilku strpení - tenhle účes jsem našla na You Tube a asi před 14ti dny jsem si ho uložila. Zkusím to najít v oblíbených, ale nezaručuji, dneska mi leze pomalu internet.
To je z Poirota.
A moc pěkný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.