Jak se zbavit henny/skvrn od henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e78d506eada14a831524324429bbc21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 1:45 pm    Předmět: Citovat

Head and Shoulders Shocked a který konkrétně ? A co hloubkově čistící šampony Wella a Goldwell , ty by nepomohly ? Rolling Eyes Zkoušel už je někdo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Cris, to je zajímavé. Do Head and Shoulders bych takovou účinnost tedy neřekla, přece jen je to jen obyčejný drogerijní silikoňák. Ale za zkoušku nic nedám, jen těch pár korun. A je to pořád šetrnější než peroxid apod. Účinkují takhle všechny typy H+S nebo jen některý?


Předpokládám, že by zabral nějaký klasický, co nepodléhal inovacím. Vzpomínám si totiž, že jsem před časem na něj viděla reklamu, kde říkali něco jako - nyní už se nemusíte rozhodovat mezi trvalou barvou a lupy. Tedy předpokládám, že barvu stahoval každý Head & Shoulders. Chce to kouknout na popisky, některé snad neinovovali...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

Tak já měla ten na barvené vlasy. Barva se i tak vymývala. Ale použila jsem jich víc druhů, stejný výsledek. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:19 pm    Předmět: Citovat

Ony jsou právě inovované všechny, tedy aspoň mají nové obaly. Sad Takže mi z toho vychází ten classic, ale popravdě, víc se mi zamlouvá ten mořský. Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ony jsou právě inovované všechny, tedy aspoň mají nové obaly. Sad Takže mi z toho vychází ten classic, ale popravdě, víc se mi zamlouvá ten mořský. Co myslíte?


Vcelku je to fuk, jen bych nebrala ten na barvený, bude mít nějakej ustalovač barvy. Zbytek je classic s nějakou "příchutí"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 11:02 am    Předmět: Citovat

Což to je jasné, když chci barvu smýt, že si nevyberu ten, co ji má chránit. OK, já tedy zkusím ten mořský, líbí se mi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi podařilo sehnat HS ještě v původním balení . V drogerce měli už i v novém a tak jsem porovnala složení se starým a je úplně stejné. Patrně měnili jen obal a cenu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

Tak mám ten mořský, také ve starším balení a zatím jsem se jím umyla 2x. Nepozoruji žádnou zvláštní změnu, asi to bude chtít delší dobu. Med a citron ale ještě dám Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

Zdá se , že Head and Shoulders pro mě nebude to pravé ořechové. Vůbec mi nesedl. Tak budu dál zkoušet bahno z mrtvého moře a bahnit až se z té henny probahním. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se po nekonečném trápení jak se zbavit vínového odstínu henny rozhodla , že už se tím zaobírat nebudu . Po různých "procedůrách" se mi barva trochu vymyla a vybledla , ale světle vínový základ zůstal . Sad Vlasy byly " nemastné a neslané " a tříbarevné jako májová kočka. Takže pro mě bude nejlepší , když to všechno nechám pěkně odrůst . Dala jsem si včera Logonu odstín sahara a na 10cm odrostech mám krásnou medovězlatou barvu a ta dvoubarevná část ( střed a konečky ) se sjednotila do vínovězlaté. Naštěstí mi vlasy rostou rychle a tak ( doufám ) že do tří let ten vínový odstín odroste a vlasy budou už jen medovězlaté. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.