Vlasky a tma
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=343e9909416eca2010dc3c2003edbd24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:31 pm    Předmět: Vlasky a tma Citovat

A este ma napadla jedna vec, kedze je známe ze na ruke v sadre zvyknú behom krátkej doby nárast dlhé pevne chlpy lebo je v tme, ako by asi reagovali vlasy na mesiac pod capicou alebo šatkou? Hmmm...
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 2:57 am    Předmět: Citovat

Toz, kdo to zkusi se zavrit na mesic do koupelny po tme? Smile Ale zajimava uvaha Wink
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 7:19 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Toz, kdo to zkusi se zavrit na mesic do koupelny po tme? Smile Ale zajimava uvaha Wink

Alebo do nejakej jaskyne alebo cely, ti ludia vo filmoch co zili v jaskyniach mavaju vlasyska az po zem a fuzy tiez Cool Wink
Návrat nahoru
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

No nevim pod šátkem možná,ale pod čepicí by ti akorát vypadali....
Vem si třeba vojnu...vlasy pod helmou se zapařily kořínky odumřou a vlasy upadnou Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

To je pravda. Často lyžuju a s helmou nebo lozím a taky s helmou. Když ji mám na sobě celou dobu, tak mi pak strašně hodně vlasů vypadne Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 10:02 am    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
To je pravda. Často lyžuju a s helmou nebo lozím a taky s helmou. Když ji mám na sobě celou dobu, tak mi pak strašně hodně vlasů vypadne Mad

A není to spíš tak, že je helma jakoby drží a pak vypadnou, když se uvolní?
V tom případě by totiž bylo škodlivé i hennování, protože tam má člověk hlavu několik hodin neprodyšně zabalenou a zapařenou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
lillypad napsal:
To je pravda. Často lyžuju a s helmou nebo lozím a taky s helmou. Když ji mám na sobě celou dobu, tak mi pak strašně hodně vlasů vypadne Mad

A není to spíš tak, že je helma jakoby drží a pak vypadnou, když se uvolní?
V tom případě by totiž bylo škodlivé i hennování, protože tam má člověk hlavu několik hodin neprodyšně zabalenou a zapařenou.


Já nevím, ale já jsem taky slyšela, že kdo často nosí helmu, tak má pak méně vlasů... Henna je na vlasech chvilku, ale kdo nosí helmu pravidelně, několik hodin denně, tak to bude asi něco jiného... Confused Ale nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Já nevím, ale já jsem taky slyšela, že kdo často nosí helmu, tak má pak méně vlasů... Henna je na vlasech chvilku, ale kdo nosí helmu pravidelně, několik hodin denně, tak to bude asi něco jiného... Confused Ale nevím...

Hm, možná na tom něco bude, kdoví...
Mně vždycky říkal taťka, když mě viděl s hennou na hlavě, že mi ty vlasy olezou Laughing Laughing Zatím ale drží Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
lillypad napsal:
To je pravda. Často lyžuju a s helmou nebo lozím a taky s helmou. Když ji mám na sobě celou dobu, tak mi pak strašně hodně vlasů vypadne Mad

A není to spíš tak, že je helma jakoby drží a pak vypadnou, když se uvolní?
V tom případě by totiž bylo škodlivé i hennování, protože tam má člověk hlavu několik hodin neprodyšně zabalenou a zapařenou.

To je pravda, po 17 hodinách s hennou v igelite som ani nejak moc nevyplzla Wink
Ale myslela som skor ze ide o tu tmu, oni mozno tie slabé vypadnú a začali by rast pevne a hrubé presne ako pod tou sadrou. Ale pôvodne som mala na mysli nejaku satocku na leto, aby boli väčšinu času chranene pred slnkom a vlastne by boli aj v tme
Návrat nahoru
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 1:25 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
lillypad napsal:
To je pravda. Často lyžuju a s helmou nebo lozím a taky s helmou. Když ji mám na sobě celou dobu, tak mi pak strašně hodně vlasů vypadne Mad

A není to spíš tak, že je helma jakoby drží a pak vypadnou, když se uvolní?
V tom případě by totiž bylo škodlivé i hennování, protože tam má člověk hlavu několik hodin neprodyšně zabalenou a zapařenou.



No nevím, možná je to i tím, že se při sportu člověk potí a ještě k tomu s helmou. Takže to zapaření je asi jiné. A co se týče doby, když mám většinou helmu na sobě osm hodin, tak to není zas tak moc oproti henně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.