Otázky pro hodně dlouhovlasé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:44 pm    Předmět: Citovat

Ja to mam podobne ako Klarusa, vlasky do pasu a dost, uz 17 rokov. Najdlhsie boli kusok pod pas a nikdy viac nenarástli. Teraz sa snažím presvedcit samu seba ze este poporastu ale neviem neviem...
A cely zivot som umyvala chemiou, a ničila ich, az odkedy poznám DV tak používam vo väčšine prírodu a je to daleko daleko lepsie, DV mi prospelo Wink dik
Návrat nahoru
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Já měla jako malá ( 2 třída) vlasy pod zadek v 9,5 letech mi je na táboře ostřihali na kráké mikádo, do 10,5 jsem je pravidelně zastřihovala po ramena a od té doby je nechala růst....když mi bylo 11,5 měla jsem je možná víc než do půlky zad, téměř do pasu, ale jedna závistivá kadeřnice mi je ostříhala pod ramena.Teď je mi od března 15, dorostly mi pod boky,letmo po zadek když ted nepočítám to zastřižení...takže se dá říct, že mi od délky pod ramena dorostly za 3,5 roku pod pas...teď teda po pás...to není zas tak zlé, ale když já mám pocit, že už nerostou jakmile zasáhnou linii boků Crying or Very sad Teď po tom zkrácení rostou, ale pak až to zase doroste do té kritické délky.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

no co se sem vubec rvu, dlouhovlasa este nejsem, ale k jedny otazce... ano, chci to vzdat pokazdy, kdyz mi do neceho spadnou nebo se mi lepí na zada... nastesti mam vzdycky po ruce gumicku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

mně narostli asi za 2 roky a nějakej měsíc od ramen do půlky zad, tak jsme zvědavá, ajk dlouho bude trvat do pasu Crying or Very sad já bych chtěla do maturity, to je příští rok...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

a ty co jsou u mě v profilu, tak za rok Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:37 am    Předmět: Citovat

Tak já si myslím, že je s dlouhými vlasy víc práce, než s krátkými. U mě teda každopádně. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:41 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Tak já si myslím, že je s dlouhými vlasy víc práce, než s krátkými. U mě teda každopádně. Wink


No jo ty jsi vyjímka potvrzující pravidlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:42 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Tak já si myslím, že je s dlouhými vlasy víc práce, než s krátkými. U mě teda každopádně. Wink


U mě je ta práce jiná, ale rozhodně me bavi o moc vic, nez vselijake to gelovani, stylingovani atd, ktere bylo s myma vlasama kdyz byly kratke nutne. Protože když jsem se ráno probudila, vlasy mi trcely do vsech svetovych stran. No, moc pekny pohled to nebyl... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 7:01 am    Předmět: Citovat

[quote="Káťa"]
A.d.é.l. napsal:
U mě je ta práce jiná, ale rozhodně me bavi o moc vic, nez vselijake to gelovani, stylingovani atd, ktere bylo s myma vlasama kdyz byly kratke nutne. Protože když jsem se ráno probudila, vlasy mi trcely do vsech svetovych stran. No, moc pekny pohled to nebyl... Evil or Very Mad


Tak to jsem myslela. Tak to Káti kolikrát neprojdeš dveřmi, viď? Laughing Wink To znám Wink

Jo ahá, teď to čtu znova. Tak s krátkými se dá projít. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lieinikiai
0-7
0-7


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Sidonie napsal:
Klarusa napsal:
Aha, tak jak to tady tak čtu, tak je mi jasné, že už nikdy nebudu mít o moc delší vlasy... Když vidím, za jak dlouho vám narostly takové vlasy, zatímco mě se za takových 17 let doplazily akorát do pasu... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


neboooj, narostou Wink


No, asi fakt ne... Crying or Very sad


Neboj, mně je taky 17 a mam vlasy sotva k pásku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.