Otázky pro hodně dlouhovlasé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=770b0935a5dfe1a8c555126a212cfa68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
A od které délky vlastně jsou ty hodně dlouhovlasé? IMHO takové, co zakrývají celý zadek a delší.


Podle mě pod zadek a dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetraL
8-20
8-20


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Ja bych taky mela otazku Cool Wink
Byly jste rozhodle,ze je chcete kam je mate a nebo jste tomu daly volny prubeh a neresily to? Very Happy

jinak ja se pridavam k tem,kterym nerostou Crying or Very sad Embarassed

Chtěla jsem jen delší - bylo z toho do pasu a to jsem chtěla, ale moc tomu nevěřila .Zezačátku to bylo něco nepředstavitelnýho. Od pasu delší je už pro mě experimentování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

asi tak,ale ja si k nim pridavam i vlasy po boky,takze bone ty jsi u me taky hodne dlouhovlaska Cool ale asi je to individualni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

no podle mě už po boky.. páč kolik holek je má ?? SmileSmileSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

Mě se sice vlásky doplazily do pasu, ale dál se jim nechce Crying or Very sad . I když, po těch psích kusech, co jsem s nimi do nedávna prováděla bych možná měla být ráda, že se dostaly až sem. Confused
Jinak, délka do pasu, po boky, po ramena... je trochu zavádějící, malé postavy budou mít trochu výhodu. Tak by mě zajímalo, jestli jste zkoušely vlasy změřit. Možná by uvedení délky v cm (ty šťastnější z nás v m Wink Smile ) vneslo trochu projasnění do tohoto dlouhovlasatého fóra. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 5:24 pm    Předmět: Citovat

Cris napsal:
Mě se sice vlásky doplazily do pasu, ale dál se jim nechce Crying or Very sad . I když, po těch psích kusech, co jsem s nimi do nedávna prováděla bych možná měla být ráda, že se dostaly až sem. Confused
Jinak, délka do pasu, po boky, po ramena... je trochu zavádějící, malé postavy budou mít trochu výhodu. Tak by mě zajímalo, jestli jste zkoušely vlasy změřit. Možná by uvedení délky v cm (ty šťastnější z nás v m Wink Smile ) vneslo trochu projasnění do tohoto dlouhovlasatého fóra. Wink


Cris, nemerime v CM, ale kazdy si muze ve svem profilu uvest delku relativne vuci svym telesnym proporcim, takze si muzes prokliklat profily, a hned budes v obraze Wink

Jinak prosim i nadale se tu drzme tematu, tzn. otazky a odpovedi pro hodnedlouhovlase (=pod zadek a dal, jak jsme si tu taky rekli Smile)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:28 pm    Předmět: Re: Otázky pro hodně dlouhovlasé Citovat

kalakai napsal:
Otázky pro hodně dlouhovlasé
Zajímalo by mě kolik let vám vlasy rostou?
Jakou kosmetiku jste převážně používali( chem či přír.)
A jeden nebo dva podle vás uplně nejlepší výrobky na dlouhé vlásky (které se vám nejvíc osvědčili)?
Jak často své dlouhé háro myjete?
Děkujííí kalakai:)


- kolik let rostou vlastně nevím, protože tak před pěti lety jsem je zastřihla do půli zad, takže nemám přehled. 10 let určitě.
- Kosmetiku - do doby, než jsem narazila na dv., úplně obyčejné chemické šampony, laky a tužidla, a dost jsem na ně kašlala. Poslední zhruba rok a půl přírodní a jiné bezsilikonové šampony (D-oliva, Urtekram, Lush, Procyon) a oleje (kokosák, jojobák), lopušák
- nejlepší výrobky...těžko říct. Asi to, co jsem popsala výše - jednoznačného favorita nemám
- myju jednou za 4 - 5 dní

Jinak léta jsem měla vlasy do pasu a smířila se s tím, že delší už asi nebudou. Taky jsem zcela zbytečně trpěla představou, že na delší vlasy už začínám být stará. Následkem rad a péče z dv. (hohohó, to zní úplně jak reklama! Twisted Evil ) se mi daleko víc rozrostly, což jsem už ani nečekala, brzy budou pod zadek, takže to nechám růst, co to dá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:36 pm    Předmět: Re: Otázky pro hodně dlouhovlasé Citovat

Daniela napsal:
......Následkem rad a péče z dv. (hohohó, to zní úplně jak reklama! Twisted Evil ) se mi daleko víc rozrostly, což jsem už ani nečekala, brzy budou pod zadek, takže to nechám růst, co to dá Smile


tak to je pravda, taky to pociťuju Wink

(já vim, já vim, nejsem hodná dlouhovláska, ale říct jsem to musel) Rolling Eyes Laughing Embarassed Shocked Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:40 pm    Předmět: Re: Otázky pro hodně dlouhovlasé Citovat

kalakai napsal:
Otázky pro hodně dlouhovlasé
Zajímalo by mě kolik let vám vlasy rostou?
Jakou kosmetiku jste převážně používali( chem či přír.)
A jeden nebo dva podle vás uplně nejlepší výrobky na dlouhé vlásky (které se vám nejvíc osvědčili)?
Jak často své dlouhé háro myjete?
Děkujííí kalakai:)


pokud se můžu považovat za hodně dlouhovlasou... Wink

- před devíti lety jsem byla na mikádo, od té doby jen zastřihávání a to veeeelmi zřídka (nerada chodím ke kadeřnicím... a sama jsem na to líná Laughing )
- až poslední rok používám spíš přírodní (Alverde, Urtekramm, Sante), předtím klasika chemie
- tak to opravdu váhám... moc si vlasů nevšímám, tak nepozoruju, po čem rostou nejlépe... s tím, co používám, jsem spokojená
- po 3-4 dnech, ale ten čtvrtý den už vydržím, jen pokud nikam nemusím jítSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

taky bych měla pár dotazů Smile
(ale předem upozorňuju, že sem tohle vlákno nepročítala, takže nezaručuju neduplicitu otázek Embarassed Laughing )
většina otázek je hlavně pro adél, protože když sem mrkla do jejího profilu, tak sem byla prostě v šoku!
(myšleno samozřejmě v dobrém Wink )

1. jak s těma vlasama spíte? Shocked
to je házíte někam na zem pod postel, nebo jak? já si to vůbec nedokážu představit Smile
2. jak si je myjete? Shocked
dyť to snad není ani technicky možný Laughing
3. jak to češete? Shocked
myšleno jako jak vytváříte třeba drdol nebo culík.. to musí zabrat dvě hodiny a se svojí šikovností bych se do těch vlasů zamotala a už nikdy nevymotala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.