Otázky pro hodně dlouhovlasé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cddf87c6aa36618ac0a0397ffd325bc3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

1. jak s těma vlasama spíte? Shocked
Já odobně je házím přes čelo postele, ale budu muset vymyslet něco jinému - cárají už po zemi a mě z té váhy začíná bolet hlava.

2. jak si je myjete? Shocked
Myju je úplně stejně jako baba, která má mikádo, nebo ježoura. Namočín, našamponuju, spláchnu, našamponuju podruhé, spláchnu, okondicionéruju, spláchnu. Fertyk.

3. jak to češete? Shocked
Hřebenem. Občas bych potřebovala další pár rukou, ale při troše šikovnosti všecko jde, když se chce - občas z toho vyleze něco, co jsem nezamýšlela Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

1. jak s těma vlasama spíte?
mokré spustím z postele na zem, aby voda hezky odkapala na kachle a ne mě do polštáře Laughing a když jsou suché tak je namuchlu nad polštář a v noci jak se točím tak je vytahuju, bo se nějakým záhadným způsobem dostanou pod záda.
2. jak si je myjete?
na tohle obvykle odpovídám - normálně, vodou. Laughing Já totiž nevím, na co se tímto lidi ptáte.
3. jak to češete?
v předklonu a beru to po pramenech, zabere mi to tak 7minut a stále tu dobu zkracuju, před půl rokem to ještě bylo 10minut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

1. jak s těma vlasama spíte? Shocked
Hodím je dolů z postele. Jsou těžké, tak se nevracejí a já můžu normálně spát i se obracet.

2. jak si je myjete? Shocked
Normálně, v předklonu.


3. jak to češete? Shocked
Normálně, v polopředklonu, nejdřív občas prsty, potom kartáč obyč, nakonec kančí prasečinkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

Spím - vlasy leží vedle mě. Postupně se mi zafixovaly automatické pohyby, že ty vlasy prostě odhodím. A i když sebou v noci melu, nezamotám se do nich. Asi reflex. Jinak je mám vždy rozpuštěné, protoře mě nebaví si je na noc zaplítat.

Myju - v záklonu, aby mi netekl šampon do očí. Ještě mi to hlavu neurvalo a nejspíš ani neurve Smile

Češu - tak třikrát do týdne, rozervu na dvě poloviny a od konců češu vepředu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 3:47 pm    Předmět: Citovat

Nemám sice zas tak dlouhé vlasy, ale odpovím taky:
Spím s copem. Mám extra cuchající se a špatně česající se vlasy, tak hodit z postele dolů nepřipadá v úvahu (už jsem to zkoušela a během noci se mi taky dostanou pod záda a zacuchají)

Umývám úplně stejně, jak když jsem umývala kratší vlasy-v záklonu. Akorát čím jsou delší, tím víc nacucávají vody a je to těžší (jako na váhu), takže z toho občas bolí za krkem, ale není to nic hrozného.

Češu taky normálně-rozdělám na dvě půlky, prstama rozdělám největší suky a pak každou půlku postupně od konců prokartáčuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
A od které délky vlastně jsou ty hodně dlouhovlasé? IMHO takové, co zakrývají celý zadek a delší.


Souhlasil bych s touto definicí a navrhuji ji i tak v tomto vláknu podržet Smile Tzn. "pod zadek"?
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Bonemína napsal:
A od které délky vlastně jsou ty hodně dlouhovlasé? IMHO takové, co zakrývají celý zadek a delší.


Souhlasil bych s touto definicí a navrhuji ji i tak v tomto vláknu podržet Smile Tzn. "pod zadek"?


mno, tak to abych se vymazala Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

Takže, jak spím ? Momentálně celkem dobře, díky za optání Laughing Pokud jde o vlasy, stočím všechno několikrát kolem dlaně a dám za krk. Většinou se mi nestává, že bych se po vlasech při spaní "válela".
Myju si je ve stoje u vany v předklonu. Když se nepředkloním moc, dokonce se mi někdy i podaří "nevymetat" vanu.

A češu se normálně jako asi každý. Vlastně, když o tom tak přemýšlím...jednou rukou podržím vlasy jakoby v ohonu a druhou s hřebenem pročesávám nejdřív konečky a postupně výš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 9:28 am    Předmět: Citovat

Me by zajimalo jak si upravujete vlasy,kdyz se nekam chystate jit?Do spolecnosti,kde je vic lidi.Treba na diskoteku,zabavu nebo konzert?Totiz,kdyz je tam tolik lidi,jestli si treba troufnete nechat volne nebo jestli je nejak preventivne schovavate?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:20 pm    Předmět: Citovat

Jak s vlasy do společnosti?

Když chci být:
- neviditelná - tak drdol a jeho nesčetné variace (ozdoby, jehlice, jiný styl motání atd.)

- skoro neviditelná - cop (kupodivu si ho málo lidí všimne)

- hooodně viditelná a budící značnou pozornost - rozpuštěné nebo lehce sepnuté (nepraktikuji často)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.