Prosím o pomoc po návratu od kadeřnice

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:38 pm    Předmět: Prosím o pomoc po návratu od kadeřnice Citovat

Ahojky, chtěla bych Vás poprosit o radu. Včera jsem se účastnila finále jedné soutěže a povinně jsem musela na úpravu vlasů ke kadeřnici. Po špatných zkušenostech jsem z toho měla docela strach, ale to co přišlo ,předčilo moje nejhorší obavy. Nejdřív vlasy naprosto brutálně umyla nějakým silikonovým šamponem, vůbec netuším jakým. Špatně ho vymyla a já cítila pěnu všude kolem uší. Potom si na to vzala obrovský kartáč a začala je úplně mokré česat. Samozřemě jí to nešlo a já se radši ani nedívala, kolik vlasů zůstalo v kartáči. Když fénovala, tak jsem myslela, že se rozbrečím, vždycky pramen natočila na kulatý kartáč a aspoň 2 minuty ho nechala zavěšený ve vlasech, šíleně to tahalo. Nakonec je natočila na natáčky typu suchý zip, které jsem měla celý den. Vlasy byly po sundání jako kdybych natáčky neměla. Dala jsem na ně olejový zábal. Důkladně je umyla od laku a tužidla, ale vypadají hrozně. Jsou splihlé, pramínkují se, elektrizují a já nevím, co mám dělat. Prosím, poraďte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:44 pm    Předmět: Citovat

Beladonno, ojojojo, přístě žádná kadeřnice, nebo nějaká osvědčená + vlastní přípravky na vlasy s sebou, tak já to taky dělala, teď mám naštěstí kadeřnici známou v baráku, ke které jdu už s mokrou hlavou Smile

Nech vlásky odpočnout, aby se zase nepřepečovaly, s olejem jsi udělala dobře..nefénuj je, myslím, že se časem dají zase do kupy, zkus nějakou domácí masku na vlasy, nebo co se tady doporučuje tak je to bezbarvá henna, ale s tou já zkušenosti nemám :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

já bych asi jako první věc šel omlátit tý kadeřnici fén o hlavu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, snad se z toho vzpamatujou. Já neměla moc na výběr. Musela jsem tam jít a navíc potom ty kadeřnice byly v porotě a kdybych začala říkat, že se mi to nelíbí nebo dokonce odešla, tak nevím, jestli by mě nevyhodili. Teď ale lituju, že jsem to neudělala, protože to za tu námahu nestálo a ještě mám zničený vlasy. Jinak jsem si předtím preventivně dávala hennu, tak jim to snad trochu pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

urcite zkus jak radila Janie tu bezbarvou hennu, ale dej do vic oleje(kokosovy, olivovy, atd.), aby se ti konecky zbytecne nevysusily.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 7:04 pm    Předmět: Citovat

Belladono - hodně se tu chválí domácí masky z medu, jogurtu, kvasnic - zkus něco z toho. Pokud ti na vlasy ta šílená kadeřnice neplácala přelivy,melíry, či jinou chemii, měly by se z toho vlasy brzo vzpamatovat. Různé recepty na domácí masky najdeš zde:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1197&start=80
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 7:49 am    Předmět: Citovat

Belladonna. napsal:
Teď ale lituju, že jsem to neudělala, protože to za tu námahu nestálo a ještě mám zničený vlasy.


Neboj, to se spraví, určitě ti vlasy úplně nezničila, jestli ti na to neplácla chemii, vlásky se zase zregenerují. Bezbarvá henna je bezvadná, domácí maska taky bezva nápad, hlavně žádné drasťárny typu chemie (odbarvování, dobarvování...), alkohol, kyselina... ony se zase vzpamatují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Nebuj, to se spraví, vlasy potřebují čas, taky jsem si kdysi vytrhala po svatebním účesu děsné chuchvalce, ale vlasy se vzpamatovaly. Co zkusit nějaký zábal z vlažného bylinkového výluhu, vlažný vlasový olej nebo nějakou masku... určitě víš, co ti sedne. Všechno zas bude OK. To mi věř. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavlliinka
0-7
0-7


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

ahoooj. jsem taky stejného názoru, vlasy se ničí nejvíce chemickou preparaci, chemickými barvami, ale mechanicky se ničí minimálne. nemusís mit vubec srach. Doporucuji domacky delane zábaly nebo si kup zábal na vlasy jmenem Wonder, vyrábího ho firma Gestil, obsahuje výtažky z bambusu, seženes ho bud v kadernických potrebách, kdyby ne, tak napis ja ti ho obednám pres sebe. mám s nim výbornou zkusenost jelikoz mam velmi chemicky poskozene vlasy a nejen ja. Jinak zábaly jsou nejúčinější za pusobení tepla, tak jestli mas moznost sauny či sušáku na vlasy, dej masku na vlasky a posed si pod teplickem. Výživne latky maji pristup proniknout více do struktury vlasu a tím je více posilní a vyzivi. Preji hodne stesti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 4:19 pm    Předmět: Citovat

Neboj, určitě se vzpamatujou. Mně po návštěvě kadeřnice zabírá nejlíp domácí maska (já mám sice vlasy krátký, ale zato dost choulostivý, fakt dáreček) - za nejdůležitější součást v tý masce považuju ricinovej olej a žloutek, přidávám i med, případně kvasnice nebo jogurt/tvaroh, nebo trochu lopuchovýho výluhu, prostě co dům dal. Ale ten žloutek s riciňákem a medem moje vlasy fakt zbožňujou, tak třeba by to těm Tvejm taky zachutnalo. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.