Boty a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=34bd25dd37ea523b7a419a6af5382c87Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:

S botami mám největší problém. Mám stašně malou nohu a mám 35. Což mi vždycky říká paní prodavčka nebo prodavač, že to je dětská velikost a opravdu jsou mi všechny 36 o číslo velké!!! Nejhorší je fakt na sebe najít boty a když už je najdu tak mám chuť si je koupit 2x do zásoby Laughing Laughing Laughing

Mám opačný problém - noha velikosti 41-42 ( tj číslo 7 a někdy i více) a sehnat nějaké pěkné boty v téhle velikosti je skoro nemožné - naštěstí kupuji spíš sportovní obuv a tam už se ledacos slušného sehnat dá. Ovšem nějaké pěkné botěnky k šatům ( třeba na ples),navíc s malým podpatkem - Rolling Eyes Evil or Very Mad - hrůůůza!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Mám opačný problém - noha velikosti 41-42 ( tj číslo 7 a někdy i více) a sehnat nějaké pěkné boty v téhle velikosti je skoro nemožné - naštěstí kupuji spíš sportovní obuv a tam už se ledacos slušného sehnat dá. Ovšem nějaké pěkné botěnky k šatům ( třeba na ples),navíc s malým podpatkem - Rolling Eyes Evil or Very Mad - hrůůůza!

Tak to odněkud znám Wink Nejhorší je, že jim přijde ve 41 jeden pár, který je hned pryč Evil or Very Mad , přitom je nás "velkonohých" v dnešní době spousta! V tomto případě je ale fajn Deichmann, ten mívá ve velkých velikostech pravidelně dost párů a dokonce i ve 42 (tu naštěstí potřebuji jen u sportovních bot či sandálů). Dost mě ale štve, když musím mít sportovní botky 42, které jsou už jako pánské - na délku jsou mi akorát, ale na šířku v nich plavu, i když jsou utažené na max Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:33 pm    Předmět: Citovat

holky, já mít číslo bot 41, tak jsem šťastná Very Happy s mejma 44 si už vůbec nevyberu, pokud nechci sportovní... Confused pak to jistí jedině prodejna nadměrné obuvi v Praze... Confused jenže aby to nebylo jen tak, tak mám tu nohu úzkou, takže když jsem sháněla boty do tanečních, musela jsem si je prostě dát ušít na míru, protože to se fakt sehnat nedalo, ze všeho jsem vypadla... Confused Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky problém s botama ale asi ne jako vy já mám totiž nohu 36 ale hrozně úzkou prťavou...a ještě ke všemu sem prťavá já Laughing Ale vám se boty určitě shání hůř já vím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 8:10 am    Předmět: Citovat

Ja mam 42 a tiez sa mi tazko hladaju boty. Myslim, ze aj v Cechach je Deichmann, tam maju az do cisla 45. Vyber fakt dobry, aj pre male nozky aj pre velke laby Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

lilun napsal:
Ja mam 42 a tiez sa mi tazko hladaju boty. Myslim, ze aj v Cechach je Deichmann, tam maju az do cisla 45. Vyber fakt dobry, aj pre male nozky aj pre velke laby Very Happy


v Deichmanu maj u nás teda max. 42... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 12:41 pm    Předmět: Citovat

Chvilku jsem prodávala botky a do 42 má krásný boty, společenský i vycházkový, i lehce sportovní zn. Rieker. A je to hodně kvalitní výrobce. Jinak já mám nohu 40 a to je zase velmi častá velikostg ( 39 + 40 ), takže málokdy natrefím, pže už je pryč. Jinak je pravda, že žen s větším číslem bot přibývá, naopak u mužu přibývá víc jedinců s nohou 41 a míň Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
v Deichmanu maj u nás teda max. 42... Confused

Taky jsem v Deichmannu neviděla větší botky než 42... Zuzi, nezávidím Ti Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Zuzzka napsal:
v Deichmanu maj u nás teda max. 42... Confused

Taky jsem v Deichmannu neviděla větší botky než 42... Zuzi, nezávidím Ti Sad


nic s tim nenadělám, ale jsou i horší věci Smile aspoň se nepřevrátim a protože jsem vysoká, tak všude dostanu bez židle, což taky neni na škodu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 4:21 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
Herminka napsal:
Zuzzka napsal:
v Deichmanu maj u nás teda max. 42... Confused

Taky jsem v Deichmannu neviděla větší botky než 42... Zuzi, nezávidím Ti Sad


nic s tim nenadělám, ale jsou i horší věci Smile aspoň se nepřevrátim a protože jsem vysoká, tak všude dostanu bez židle, což taky neni na škodu Very Happy


Závidím, já nevidím ani z druhé řady, leda z té židle, tu si beru i na otvírání okna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.