Boty a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f161949248cc2efaa5ab359e353d43cdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 4:24 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
Herminka napsal:
Zuzzka napsal:
v Deichmanu maj u nás teda max. 42... Confused

Taky jsem v Deichmannu neviděla větší botky než 42... Zuzi, nezávidím Ti Sad

nic s tim nenadělám, ale jsou i horší věci Smile aspoň se nepřevrátim a protože jsem vysoká, tak všude dostanu bez židle, což taky neni na škodu Very Happy

Jojo, o tom dosahování bez židle bych taky mohla vykládat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

A já mam levou o číslo větší jak pravou Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Nath napsal:

No jooooo, mám velikost 39 a jednou jsem si u Ťamanů zkoušela botky a 37 mi byly velké Laughing

S botami mám největší problém. Mám stašně malou nohu a mám 35. Což mi vždycky říká paní prodavčka nebo prodavač, že to je dětská velikost a opravdu jsou mi všechny 36 o číslo velké!!! Nejhorší je fakt na sebe najít boty a když už je najdu tak mám chuť si je koupit 2x do zásoby Laughing Laughing Laughing


moje maminka ma taky miniaturni nozicku a naopak ma spoustu bot, protoze narazi na same vyprodeje, kde zlevnene byvaji jen ty mini, protoze se do nich nikdo nevejde.. ale v detskym nakupuje taky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:17 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
S botami mám největší problém. Mám stašně malou nohu a mám 35. Což mi vždycky říká paní prodavčka nebo prodavač, že to je dětská velikost a opravdu jsou mi všechny 36 o číslo velké!!! Nejhorší je fakt na sebe najít boty a když už je najdu tak mám chuť si je koupit 2x do zásoby Laughing Laughing Laughing


Ajan, tak s tím mám taky problém, jarní boty jsem kupovala asi tak 2 roky Sad letos konečně ulovila, jedny světlý v Baťovi, uffff, jediná 36 ze které se mi nevyzouvá pata..mám totiž takový pocit, že změnili číslování, nebo ty boty prostě lehce zvětšili, dřív jsem s tím takový problém neměla...se zimními a teniskami nemám problém, to si kupuju vždy 37 Smile a vd dětským jsem teda nkikdy nic kloudnýho neobjevila, jen s Barbínkama apod. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Zuzzka napsal:
Herminka napsal:
Zuzzka napsal:
v Deichmanu maj u nás teda max. 42... Confused

Taky jsem v Deichmannu neviděla větší botky než 42... Zuzi, nezávidím Ti Sad


nic s tim nenadělám, ale jsou i horší věci Smile aspoň se nepřevrátim a protože jsem vysoká, tak všude dostanu bez židle, což taky neni na škodu Very Happy


Závidím, já nevidím ani z druhé řady, leda z té židle, tu si beru i na otvírání okna Smile


mám kamarádku, která měří o 30 cm míň než já, takže když spolu někam jdem, musí to vypadat dost komicky... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
A já mam levou o číslo větší jak pravou Very HappyVery HappyVery Happy


taky mám levej palec o něco delší, a aby toho nebylo málo, tak mám tu nohu i o cenťák kratší, takže musim podklálad... Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

jinak mamka má kolegyni, která má botičky dva a půl (nevim, co je to za číslo v tom druhym číslování), takže taky kupuje dětský... anebo ušít... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:24 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
mám kamarádku, která měří o 30 cm míň než já, takže když spolu někam jdem, musí to vypadat dost komicky... Laughing

Na výšce jsem měla podobnou kámošku, bylo celkem humorné, když jsme se viděly někde v zrcadle Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Zuzzka napsal:
mám kamarádku, která měří o 30 cm míň než já, takže když spolu někam jdem, musí to vypadat dost komicky... Laughing

Na výšce jsem měla podobnou kámošku, bylo celkem humorné, když jsme se viděly někde v zrcadle Laughing


to teda jo Laughing ale co mi třeba trošku nejde do hlavy je, že v tělocviku ta kamarádka těma nožičkama tak kmitá, že je jedna z nejlepších Very Happy já teda tělocvik nesnášim, ale člověk by řek, že když ty svoje nohy natáhnu, tak poběžim celkem rychle... a ono prdlajs Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
[letos konečně ulovila, jedny světlý v Baťovi, uffff, jediná 36 ze které se mi nevyzouvá pata..mám totiž takový pocit, že změnili číslování, nebo ty boty prostě lehce zvětšili, dřív jsem s tím takový problém neměla...se zimními a teniskami nemám problém, to si kupuju vždy 37 Smile a vd dětským jsem teda nkikdy nic kloudnýho neobjevila, jen s Barbínkama apod. Very Happy

Zvětšili, taky si myslím, loni jsem si tam koupila 36, normálně mám 37. No a na nohách teď mám 37 a vyzouvají se mi. A teď se mi tam zrovna líbí jedny "dívčí" ve výprodeji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.