Copak se vám zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=96a6407b1dc2f58a7824e713bc3472c0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

helenkaaa napsal:
Zuzzka napsal:
... a jeden čas se mi taky docela často zdál takovej sen, že jsem před někym utíkala, ale vůbec mi to nešlo, měla jsem nějaký zatuhlý nohy nebo co... Confused

to se mi zdává poměrně pravidelně... i když teď už asi měsíc nic (ťuk ťuk) - když se mi o tom zdálo naposledy, tak jsem sice stále nemohla přemoct ty ztuhlé nohy, zato jsem přemohla ztuhlé hlasivky a křičela jsem ze spaní (poprvé v životě)... chudák pes, odmítala pak půl hodiny vylézt z pod postele Confused


tak to ses dostala do pokročilejší fáze, mi nikdy křičet nešlo... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

No mi se taky zdávají dost kraviny, zrovna na dnešek se mi zdálo, že mám hodinu a snažím se těm lidem, co mi na ni přišli (mimochodem úplně cizí lidi, kteří se jen tak zastavili) vysvětlit nějakou aktivitu, co s nimi chci dělat, ale nikdo mě neposlouchá a všichni mě úplně ignorujou. Bylo to teda zmatenější, ale tak nějak rámcově šlo o tohle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka: taky mi to trvalo aspoň deset let, než jsem se do té fáze dostala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Mně se často opakuje jeden sen - bloudím po rozlehlé budově, ale fakt obrovské, jezdím výtahem z patra do patra, případně zběsile běhám po schodech a nemůžu najít východ. V horším případě mě ještě někdo pronásleduje. Je to nepříjemné ( a určitě to něco znamená - v jednom snáři jsem našla, že stojím na životní křižovatce- ale v tom případě už na ní přešlapuji pěkných pár měsíců).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Mě se zdává sen na pokračování - takové jako rámcové místo je stejné jen se občas mění lidi a vývoj situace. Zdá se mi o tom, jak mě a pár dalších lidí něco hodilo do raného středověku a my se tam máme vymotat jen s tím, co máme a co umíme. Někdy je to pěkná sranda, jindy drasťárna, jednou už mi brášku ve snu zežral medvěd. A zdává se mi to už asi dva roky s přestávkama.


to je teda seriál Smile nepotkali jste tam Čáryfuka?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
.... a jeden čas se mi taky docela často zdál takovej sen, že jsem před někym utíkala, ale vůbec mi to nešlo, měla jsem nějaký zatuhlý nohy nebo co... Confused


to se mi ve snech taky občas zdá. Jednou se mi už i stalo při spánku něco obdobného s čím si ani nejsem tak jist, co se stalo skutečně Smile Nabral jsem vědomí a jediné co jsem mohl, bylo točit očima a vidět se ležet v posteli. Pohnout čímkoli nešlo. Bylo to dost nepříjemné, protože jsem nechápal, co se to děje. Naštěstí jsem se po chvíli rozpohyboval a asi zcela probudil. divné Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

helenkaaa napsal:
Zuzzka napsal:
... a jeden čas se mi taky docela často zdál takovej sen, že jsem před někym utíkala, ale vůbec mi to nešlo, měla jsem nějaký zatuhlý nohy nebo co... Confused

to se mi zdává poměrně pravidelně... i když teď už asi měsíc nic (ťuk ťuk) - když se mi o tom zdálo naposledy, tak jsem sice stále nemohla přemoct ty ztuhlé nohy, zato jsem přemohla ztuhlé hlasivky a křičela jsem ze spaní (poprvé v životě)... chudák pes, odmítala pak půl hodiny vylézt z pod postele Confused
To znám.Sou to sny typu nemůžu křičet/utíkat/hýbat se/atd...Nejlepší je ten stav kdy už člověk ví,že je to sen a cítí jak sebou hází v posteli,ale sen se mu pořád zdá.Pořádně sebou zamlít a probuzení je tady Very Happy .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:

tak to ses dostala do pokročilejší fáze, mi nikdy křičet nešlo... Laughing


Tak to mě teda taky ne. A je to dost divnej pocit. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 11:01 am    Předmět: Citovat

Mně se dneska zdálo o Adél Smile Laughing Nevím, jak k tomu došlo, ale někde seděla a my o ní mluvili jako o tom, komu vyroste i koště, kdyby ho zasadila (úplně doslova, tohle se mi vybavuje) Smile MOžná bych se dozvěděla víc, kdyby do mě manžel nešťouchnul, jeslti jsem náhodou trošku nezaspala Cool A maličko jsem skutečně zaspala Smile

Mně se asi nejčastěji zdá, že tančím. Buď jsem děsně dobrá Smile, nebo naopak nemůžu zvednout nohy a děsně to kazím. Potom se mi taky zdávají sny ve francoužštině, mluvím souvisle, já jí už aktivně ale šest let nedělám, v bdělém stavu bych neřekla souvislou větu pořádně, ale v tom snu mi to jde báječně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 12:51 pm    Předmět: Citovat

dobrá otázka Smile Idea Exclamation s REM fází začíná můj druhej život. sny mě fascinujou naprosto. ale nevěřim ve snáře, protože každej člověk je individualita.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.