Copak se vám zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=602802b16044df375f258331f5c35abaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

Mě se skoro pořád zdá , že létám . Ale dnes to byla pěkná kravina . Zdálo se mi , že mám na každé noze 8 prstů . A když jsem se probudila , tak jsem honem koukala , jestli to není pravda . Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

taky se mi párkrát zdálo, že mi vypadaly buď vlasy nebo zuby... Shocked Confused a pamatuju si, že jsem ty zuby pak nesla v hrsti ukázat mamce, a chrastilo to... Confused Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
taky se mi párkrát zdálo, že mi vypadaly buď vlasy nebo zuby... Shocked Confused a pamatuju si, že jsem ty zuby pak nesla v hrsti ukázat mamce, a chrastilo to... Confused Laughing Laughing
To s těma zubama se mi taky zdálo,některý sny jsou prostě univerzální Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 5:53 pm    Předmět: Citovat

Jéé, mě se zdávají takové kraviny a většinou to do týdne zapomenu. Takže se teď snažím si vzpomenout na nějakou perlu a nemůžu si nic vybavit... Sad

Ale jednou jsem měla perfektní sen, takové bych brala klidně častěj Very Happy Učila jsem se pozdě do noci biologii na nějakou důležitou písemku a pořád v tom měla docela guláš. Jak jsem šla spát, tak jsem na to před usnutím pořád myslela a pak se mi o tom zdálo. Zdála se mi taková typická situace-přestávka před písemkou, sedím s kámoškou ve třídě a opakujem si to. Akorát jsme v tom snu neříkali žádné blbosti, ale opravdu přesně to, co mám v sešitě. A když jsem se probudila a vybavila si ten sen, tak jsem byla úplně překvapená, jak jsem všechno říkala dobře a že už si to dokonce z toho snu dobře pamatuju, všechno se mi to utřídilo, mnohem líp jak ten večer kdy jsem se to učila. Tak takové příjemné učení bych nejradši měla každý den, ale bohužel, stalo se mi to zatím jenom jednou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

No já když se učím na nějakou zkoušku, tak se mi pak taky zdá, že mě někdo zkouší, akorát ve snu třeba říkám úplné kraviny a je to dobře.
ještě jeden sen z minulého týdne: Neměla jsem kde bydlet a hrozně jsem to řešila. No a kam takový bezdomovec může jít? Šla jsem do hospody a seznámila jsem se s hrobníkem. A ten mi říkal, ať si z toho nic nedělám, že on třeba bydlí v rakvi, jestli chci, může mi taky nějakou sehnat. Tak jsem šla bydlet do rakve a měla spešl úpravu, takové červené polstrování. Bylo to celkem pohodlné. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

No právě, když už se mi zdá o učení, tak jsou to kraviny a stejně si pořádně nepamatuju, co jsme říkala. U tohoto snu mě potěšilo, že jsem šla spát nenaučená a probudila se naučená Wink

A nedávno se mi zdálo,jak jsem někomu vysvětlovala fyziku. Bylo to o něčem, čemu sama moc neruzumím, ale chci si o tom něco přečíst. No a v tom snu jsem úplně valila, vykládala jak to všechno je, různé podrobnosti. No bohužel už si detaily nepamatuju Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Tak jak jste tady psali o tom, že nemůžete chodit, tak mě se zdává spíš, že se nemůžu rozběhnout, prostě normálně jdu, ale k,dyž se potřebuju rozběhnout, tak jako by mě něco zadržovalo, to je taky pěkný hnus.
Jo a taky se mi často zdá, že nemůžu otevřít oči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Mně se dneska zdálo, že jsem přijela na nějakou víkendovku, vypadalo to zezačátku jako taneční kurzy, ale pak jsem zjistila, že jsou to kursy vycpávání zvířat Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

A znáty ty šíleně živé sny, kdy pak nemůže rozlišit sen a realitu? Shocked To se mi zrovna stalo, zdálo se mi o nějaký kravině (už nevím) a přišla mi v tom snu SMS. No a po probuzení jsem ji tam naprosto vážně hledala Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Joo, to znám, taky se mi to občas stává. Dokonce jsem se nedávno musela zeptat kamarádky jestli to tak fakt bylo nebo se mi to jenom zdálo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.